Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Ja bym wziął od eSki A masz jakieś fotki tej stłuczki :gwizdanie:
  2. 30-35 tys rocznie
  3. Hehehe, chyba już pół forum szuka takowych Możesz nabyć w ASO ale koszt jest odpowiedni, na używki poluj na allegro albo ebay, przeglądnij forum - ten temat był wałkowany kilka razy. Pozdr.
  4. siema coś ostatnio mało spamu
  5. Ale ja ustawiłem wersje skandynawska, kodowałem według tego schematu: http://de.openobd.org/audi/a4_8e.htm#09 :gwizdanie: I tylne świecą Kolega waskipl w swojej b6 też ma na stałe światła "zakodowane" i nie ma problemów z "długimi", dlatego mnie to zastanawia w jakim sposób on ma to zakodowane _________________________________________________ Właśnie wróciłem z garażu, bawiłem się kodowaniem światełek, ciekawa opcja jest dla Kanady - postojówki i halogeny
  6. Zapytajcie Diego bo też miał ten sam problem, mówił kiedyś na spocie że będzie rozbierał lampę (ma B6-tke)
  7. Dołącze się do tematu, poniewąż mam podobne błedy, ale drzwi zamykają się poprawnie. Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AJ Component: Komfortger=E1t T9F 0617 Coding: 06986 Shop #: WSC 63351 2 Faults Found: 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent
  8. Witam Ostatnio przestawiłem sobie w mojej światła tak aby włączały się zawsze po włączeniu stacyjki. Kodowanie polegało na tym że ustawiłem wersje bodajże skandynawska. Nie wiem czemu ale na forum ktoś pisał że nie będą wtedy świecić światła tylne - no ale... świecą :>. Wszystko jest fajnie, do czasu... Jechałem wczoraj w nocy i chciałem włączyć długie i nic. Nie włączają się. Dopiero po włączeniu świateł mijania w "tradycyjny" sposób można włączyć długie. Ktoś może wie dlaczego? Jak to zmienić? Może coś źle przekodowałem... :gwizdanie:
  9. A sam był kupować ze mną tego avanta, po oględzinach stwierdził że "ladna sztuka" i sobie fotki robił z telefonu A tak poza tym, kiedy macie spocika, myślałem się do Was wybrać , może jeszcze wyciągne kogoś z Krk....
  10. TTom3k - kupuj sedana, kombi jest chyba ze jezdzisz na gielde warzywna po ziemniaki i petruszke Ja Ci dam :bicz: :bicz: Jak tam wpadnę do kubika obok... to tylko wióry polecą
  11. Siema Panowie Cuber jak tam C-line? Naprawiłeś już?
  12. Taka marna plastikowa, czarna, nawet chyba logo nie bylo
  13. Ja tez nic nie mam, ale u mnie była jeszcze osłona.
  14. Dzieki, dodatkowo tego wieczoru przekonałem się jak działa ESP ... i Cuber też
  15. Wyłączniki są w drzwiach od kierowcy, na dole, na tylnej "sciance" schowka drzwi, jakbys nie znalazł wrzucę fotke
  16. Z przebiegu zacisku domyślam się że zakupy zrobiłeś na ebay.co.uk 15" (zimówki) już chyba nie wejdą na taką tarcze ?
  17. ja mam już 2 niegrzeczny jesteś...
  18. filmy porno Chciałbyś Trzeniu a co? już Cię przerzucili na produkcję? :polew: E tam, Pablo gra pewnie pierwszo planowe role
  19. Wróciłeś ?!?!?!
  20. Rex: 11 (rozumiem ze pytasz o halogeny) Najlepszego Pablo :th:
  21. No i nie dało rady, po 3 śruby od błotnika poszły, dolna osłona też, nie mogłem znaleźć tych przy halogenach, były jakieś wolne miejsca na wkręty od dołu (gdy zdjałem kratkę halogenów) wyglądały jakby ktoś zapomniał je wkręcić. Ale zderzak nie chciał zejść. O czyms zapomniałem? Gdzie dokładnie są te 2 śruby przy halogenach?
  22. u mnie tez EGR jest caly uwalony olejem, chyba sporo osób ma z tym problem, warto go wykręcić, wyczyścić i wymienić uszczelki. Można też wymienić cały EGR - koszt chyba 700zl Jak bedziesz miał chwile wrzuć fotki na forum, jestem ciekaw bo masz mniej wiecej te same problemy co ja _________________________________________________ Marcin ja też sie za to zabieram. Dzisiaj na próbę chciałem odkręcić zderzak - ale nie wyszło http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_jak_wyjac_intercooler-t29555.0.html
  23. No jeżeli ubytki oleju są duże - to tak. Obserwuj poziom na bagnecie.
  24. No to dzisiaj zdejmę sobie zderzak, żeby obadać teren W niedługim czasie planuje wyczyścić EGR i cały dolot, od suszarki, intercooler po kolektor. Myślisz że dużo pomoże taka operacja? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.