Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Trzeniu przywiez killera dzisiaj na spota
  2. hehe, a jak sie wymiawial w pracy "ze jedzie do Tarnowa bo sprawy wazne, ze nie dlatego zeby paździochy zdjąc i piekne alusy zalozyc", gdzie i tak za tydzien jedzie znow na swieta :> Juz nie mogl wytrzymac Ale swoja droga alu ma swietne :th:
  3. Jak tam DareQ fele, zalozyles juz ?
  4. Jakby co moge przywiez sprzet :th:
  5. a wiadomo dlaczego?
  6. Tytus odpowiedział(a) na Tytus temat w 1.9TDI
    Niestety nie ma napisane o AWX, znam opcje "szukaj" i uzywalem jej wczesniej, a jezeli rzeczywiscie jest podobnie jak w AJM to tez warto to napisac (bo takze nie bylo)
  7. Tytus odpowiedział(a) na Tytus temat w 1.9TDI
    rozumiem ze dostęp do niego jest od dołu, po zdjęciu osłony?
  8. Tytus opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Czy ktoś z Was wymieniał termostat w B6 z silnikiem AWX? Czy jest z tym duży problem? Na forum jest sporo opisów ale dotyczą silników montowanych w B5.
  9. Z metrowych to Hulstler IC-100 (ale czytalem niezbyt dobre opinie o nim) lub Wilson Little Wil (ja mam taka, calkiem dobra) Duzo dobrego czytalem o antenie President Florida (chyba ma 40cm), no albo juz calkiem krótka takie ma Trzeniu czy Ogr to sa chyba President Georgia, ale to z nimi podobno (nie wiem, nie jezdzilem) jest tak: jak Cie widza tak Cie slysza. A do zmieniejszenia szumow dobra jest funcja ASC w niektorych Presidentach.
  10. CB fajna rzecz A na co Ci taki bat, przeciez to śmieci zbiera z eteru ze glowa boli BTW, jechales dzisiaj kolo 23 na Wielickiej, chyba Cie widzialem na skrzyzowaniu z Teligi kolo OBI
  11. az tak nabroiliscie
  12. Udanej zabawy Panowie :th:
  13. wszystkim Wrzuc fotke na forum jak bedzie gotowe
  14. Dzieki za pileczke Panowie. Trzeniu kolejny raz przeprosiny z mojej strony , nastepny meczyk gramy w tej samej druzynie :th:
  15. wszystkich No ja wlasnie przez pogode skrocilem sobie ferie. Teraz nadrabiam w czytaniu forum... Widze ze sporo sie podzialo wypadków...
  16. Na pewno poczytam Max lepiej wyspecjalizuj sie w jednym jezyku/technologii, znajdziesz lepsza robote, bo znajamosc wszystkiego to raczej nie jest dobry kierunek (doswiadczenia kumpla) A czy ktos z kolegów z forum prowadzi wlasna firme softwarowa i moglby podzielic sie "wrazeniami", mysle tu o bojach z urzedami i biurokracja
  17. Witam kolegów A to pracujesz w firmie która pisze taki soft czy w "zakladzie" energetycznym w wydzielonym działem informatycznym? Duże są to systemy?
  18. a wgrasz mi go na FIS
  19. wszytkim Jak tam dzisiaj noga Trzeniu jeszcze raz przepraszam , przyłóż Rivanol i przejdzie
  20. eh...... FOLIA REKLAMOWA no rzeczywiscie nie doczytalem, ale to nie powod zeby od razu tak sie smiac
  21. ... no wiec pytam co to jest?
  22. A to masz taka folie aluminiowa jak w spozywczym sprzedaja?
  23. Czesc, ja pisalem Dzisiaj wlasnie kupilem gumowa podkladke do anteny, zobaczymy czy nie bedzie dalej rysowac. Ale jak bedziesz w niedziele na spocie to wez ze soba, to sprawdzimy :th:
  24. Witam Po sprawdzeniu bledow Vagiem pojawilo mi sie cos takiego: Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AJ Component: Komfortgerát T9F 0617 Coding: 06986 Shop #: WSC 63351 2 Faults Found: 01562 - Right Rear Door 59-10 - Can't Unlock - Intermittent 01562 - Right Rear Door 61-10 - Won't De-Safe - Intermittent Wyczytalem gdzies ze moze to byc problem z czyjnikiem zamka centralnego, ktory sprawdza czy wszystkie drzwi sa domkniete (od razu dodaje ze wszystkie sie zamykaja). Dodatkowo dosc mocno rozladowuje mi sie akumulator jezeli auto stoi w garazu przez kilka dni (nie wazne czy jest mroz czy cieplo), czy moze miec to zwiazek z tym czyjnikiem? Pytam bo w poprzednim aucie czujnik FPS rozladowal mi w 3 dni caly akumulator. Co myslicie o tym?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.