Treść opublikowana przez Tytus
-
[B6] Które felunek
Witam Podepnę się do tematu bo przy okazji opon chyba wymienię też felgi - tylko że 16". Myślałem o dwóch wzorach, w/w jak u Trzeniu i o takich: http://moto.allegro.pl/item333216030_felgi_al_16_audi_a4_a6_vw_passat.html Co myślicie?
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Właśnie też o tym myślałem, ostatnio znajomy prowadził i mówił że przy ostrym hamowaniu ze 130 troszkę szarpie. Ale zmienię opony i zobaczymy
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Witam ponownie I po ważeniu. Drgania zmniejszyły sie znacząco. Przy prędkości około 150-160 km/h jeszcze nieznacznie wibruje, ale jest dużo lepiej. Kolo na wulkanizacji powiedział że przyczyną drgań może też być to że opona jest już stara, ma 6 lat i na tym bieżniku to pojeżdżę najwyżej ten sezon. Mówił też że opona straciła już jakąś tam sztywność, że struktura opony już dość mocno jest zmieniona po tylu latach użytkownika i że przy tych prędkościach mogą być takie objawy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem byłes na kanale ? nie, pojezdzilismy troche, przy wylocie mam na myśli tłumik przy silniku, to chyba tłumik środkowy zaraz za katalizatorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol byłem w SpecAuto Service w sprawie tych drgan, taki starszy facet posłuchal silnika i diagnoza - któryś z tłumików zaraz przy wylocie. Można tam liczyć na jakiś rabacik w ramach A4-Klub ? Załatwisz cos ? :>
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Nawet mnie nie straszcie, jutro jade wywarzyć kółeczka.
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Dobra Panowie, na pierwszy rzut pojdzie wyważenie kół. Może tylne są niewyważone, bo kierownica nie drga. Mam nadzieje że to pomoże.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to 100 KM to AVB
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
Witam Problem jak w temacie. Cala buda zaczyna wibrować/drgać jak przekroczę około 130-140 km/h. Na pewno nie jest to silnik, bo jak puszcze gaz to dalej drga. I pytanie do Was, co może być tego przyczyną, niewyważone koła, zła geometria zawieszenia, opony ? Miałem podobne objawy kiedyś w aucie z niewyważonymi przednimi kołami, ale to drgała tylko kierownica a tu wibracje czuje w fotelu. Co myślicie??
-
[B5 1Z] Jak zdemontować tapicerke (boczki) tylnych dzwi ??
Musisz wysunąć osłone korbki, przesuwając ja palcami w przeciwnym kierunku do tego kółeczka (nie wiem czy dobrze to ujalem - jakby co wrzuce fotke). Pod osłoną bedzię śruba.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to niedaleko ode mnie, Dekutowskiego 14, kolo dawnej "piatki" :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie dam rady, ja w Tbg bywam tylko czasami na weekendach, średnio raz w miesiącu Może pod koniec kwietnia, albo na majowy dlugi weekend bede.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, pracuje w Krk, do Tbg zajeżdżam czasem na weekendy i na większe święta , np Wielkanoc Dam Ci znać jak będę przyjeżdżał to zrobimy mini spocika albo może pojedziemy do Rzeszowa na spota Jest ktoś jeszcze oprócz Ciebie w Tbg z klubu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogre i Jarko wrzucicie fotki ze spotu w niedziele.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ten kolega był ta A6 C6 ostatnio ??
-
[B6 AWX] Proszę o pomoc w zrobieniu logów
Podjedz na spota do Łodzi, może chlopaki Ci pomogą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na Pimpy może wystarczy to na pewno
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A myśli że moj seryjny AWX da rade....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Panowie za spocika i grilla :th: Może stanie sie tradycją że NS wpada co niedziele :> Raz Maku bierze furke, raz Mlody
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Pikna pogoda sie szykuje na zlot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobno to rodzinne :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max, ja bede mial vagine rtocki i jarko chcieli zeby im sprawdzić kąt wtrysku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Cuber chyba sie jeszcze nie obudzil Sokol pytałes ojca o te drgania?
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
ano właśnie, jeszcze ta niewielka kwestia - amatorzy cudzej własności
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Diego, bedziesz w niedziele na spocie? Też chętnie bym zobaczył