Treść opublikowana przez Tytus
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Gratulacje Dla wlasciciela... ... i dla Ogra za swietne zdjecia :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak :th:, nie zauwazylem tematu w tym dziale, racja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co jest jutro ? piłka, chwilę mnie nie było a tu widzę że skład bez zmian:/ coś kiepsko nam to idzie .... Na jutro ja sie przylączam. Trzeniu, jaki adres tam jest?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber a czym woskowales, mi sie troche ryski od magnesu anteny probily na dachu i musze cos z tym zrobic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Max, furka juz umyta, ale doczysci sie jej nie moglem. Jakby co to ja tez moge przywieź Vag'a (bedzie zapasowy ) A tak apropo klawiatury, sprobujcie sobie wcisnąć 5x Shift, to sie dopiero przestawi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tam kolo Castoramy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu a dokladnie gdzie to BP jest, bo tam na styku Wielickiej i Kaminskiego jest chyba Orlen (z lewej jak Kaminskiego jedziesz) No, a jak tam Ci autko wypucowali na Lagiewnickiej? Bo mi raz zostawili plame na tylnej kanapie, mokra sciera jak drzwi czyscili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wlasnie Ogr, jaka masz antene? Ja mam metrowego Wilsona (Wilson Little Wil) Trundo mi ocenic zasieg ale jakies 5-7 km w trasie, na gorkach troche wiecej. Zastanawiam sie jednak nad zmiana na jakas krotsza ale wtedy chyba juz nic nie bede slyszal Moze na spocie w niedziele zrobimy malego tescika bo widze ze coraz wiecej jest CB-userow
-
Czy są na forum programiści ? :)
Witam Pytanie jak w temacie, jestem ciekaw czy wśród pasjonatów są jakieś osoby wykonujące lub kształcące się w zawodzie programisty (obojętne co: C++, Java, mobile, aplikacje biznesowe). Nie chce w tym wątku rozpoczynać dyskusji technicznych lub "świętych wojen" o wyższości Javy nad C++ (od tego są fora tematyczne) a jedynie rozpocząć luźną rozmowę o "branży" w śród fanów audi . No wiec zacznę od siebie Pisze software w języku C++ przeznaczony na systemy embedded. Jak na razie znam jedną osobę z forum, która sie tym zajmuje i nawet pracuje ze mną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bardzo dobra jakosc wykonania oraz przydatna funckja ASC (automatyczna regulacja blokady szumów) Ja osobiscie mam Harrego II ASC.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich Możecie zobaczyć tam gdzie wam mówił Murzyn przy trasie Kraków-Myślenice, nie jest daleko bo kilka minut znając was, a ceny mają dobre z tego co wiem i jeszcze można negocjować. Tu macie ich stronkę www.polpit.pl thx Ogr, ja polecam http://www.teltad.pl/, dosc ciekawe ceny i chyba nawet montują a do tego znacznie blizej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marcinie, u Ciebie w gorach to i w kwietniu moze sypnac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie, jako ze jestem na kupnie letnich oponek, kiedy myslicie zmieniac? Bo przy takiej pogodzie to spokojnie mozna by smigac w letnich butach, gorzej jakby syplo sniegiem
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
... to jest polska firma czytaj dokladnie ze zrozumieniem..... i nie cytuj kawalka ! napisalem ze za cene 350zl kupuje sie chinskie shity.... lub inne nie markowe scierwa nie mowie ze to chinska firma .... rozumiem, to byl tylko zart wiadomo jak to jest z produktami "markowymi" no tu sie zgadzam, na pewno jakas tam mala firma nie zawraca sobie glowy zeby porzadnie przetestowac swoj produkt bo po prostu nie ma na to kasy, stad to moje pytanie o testy Co do samych opon, to mam okazje kupic ladne alu 17" z tymi gumami w komplecie i tak sie zastanawialem co one sa warte, ale chyba niewiele , wiec alu zostanie a oponki pojda do wymiany A swoja droga Dunlopy nie wypadaja tak zle w testach. Dzięki za opinie Panowie :th:
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
... to jest polska firma Fakt ze nazwę maja trochę nietrafioną ale za jakieś Michaliny czy Pirelli płacisz nie tylko za oponę, ale także za logo/firmę - marketing robi swoje. Same opony robione są (bieznikowane) na gumach innych firm - tak przynajmniej mozna wyczytać na ich stronie. Stad moje pytanie o testy?
-
[B6 AWX] Czy ktos slyszal o oponach Markgum ??
Witam wszystkich Czy ktoś z Was miał może styczność z oponami tej marki - Markgum http://www.markgum.com.pl/ Szukając w sieci dowiedziałem sie ze firma specjalizuje sie w oponach rajdowych, może ktoś widział test tych opon w warunkach cywilinych? Chodzi mi konkretnie o model http://www.opony-sportowe.pl/index.php?d=produkt&id=10 Jak myślicie jak takie oponki beda sie sprawowały w normalnej jezdzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może inni też sie pochorowali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Krakusy Ja po ostatnim spociku sie ciut rozchorowałem i teraz amol wchłaniam pod kołderką nawet do pracy nie chodzę, ale w niedziele chętnie sie zjawie A pytanko mam do was, ma może któryś z Was reflektometr do mierzenia SWR (anteny do cb-radia) ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki chlopaki za spota... i przejazdzke po miescie :> Gdzie bedzie mozna obejrzec fotki ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie, wlasnie wrocilem z trasy i zbieram sie na spocik Spokojnie, jezeli chodzi o mnie to mam wlasny sprzet i umiejetnosci zeby sobie błedy (i nietylko) Vagiem skasowac :> wiec na pewno nie jade na darmowa diagnostyke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pieknie wyszło, zwłaszcza tyłeczek Gratulacje :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej chlopaki, to ja z innej beczki znacie moze jakis dobry serwis narciarsko/snowboardowy w Kraku? Mam powaznie uszkodzony slizg?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami. A tak poza tym to autko z polskiego salonu pewnie niewiele tu takich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie, tym razem w gronie Krakowskim Jak juz Cuber wspomnial zjawie sie na spociku niedzielnym, wiec bedzie kolejny (dopiero co kupiony) avant do prezentacji Pozdrawiam wszystkich Rafał
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
Witam Przerabiam ten sam problem, dobra robota Tomek Mam jeszcze kilka pytań do Ciebie: 1) Jak wyjąć liczniki ? 2) Gdzie dostałeś PINy do zegarów o których pisałeś ze 2 m-ce Ci zajeło ich znalezienie? 3) Mogłbys umiescic zdjęcie wtyczki zasilającej radio? chcialbym porównać z moją, u mnie są podprowadzone jakieś 2 dodatkowe kable. Pozdrawiam