Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex to po co Ty olej wymieniasz? Od wymiany do wymiany to Ty masz już 5 litrów przelane
-
[B6 AVF] wymiana tarcz i klocków - oś tylna
Sprawdź sobie w kodach wyposażenia jakie masz oznaczenie układu hamulcowego do tyłu, prawdopodobnie masz 1KD lub 1KP
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A to Ty zatrąbiłeś Chyba rzeczywiście przysnąłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ozi, to info od kumpla [był zadowolony]: http://www.turbo-tec.eu/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ozzi, zapytam kumpla w pracy, on ostatnio regenerował turbo gdzieś w Jaworznie, podobno kolesie są dobrzy.
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
zjedzie... zjedzie poruczniku, to Ty? witam, my czy na spocie czy nie to i tak mam nadzieje się stykniemy sie wie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe jak by wyszło z czysty autem Bry Może dzisiaj wpadnę do Ciebie koło południa :>
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
zjedzie... zjedzie poruczniku, to Ty?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Może w okolicach świąt, myślę że wtedy sporo osób zjedzie w swoje rodzinne strony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba Ci się z Limanową pomyliło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po Tarnobrzegach, a tam internet jeszcze nie dotarł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musze nadrobić bo nie było mnie chwile...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:naughty: :naughty: Strach się bać
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
No i jak Robercie się jeździ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już po , zagadałem z diagnostą i przymknął oko na brak ręcznego w lewym kole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heh, mi linka, ale nie chce mi się tunelu rozbierać więc jeżdżę bez.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ozi ten Twój avatar nawet podobny do Ciebie
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Kolega Tytus się zaoferował z takimi usługami ale nie wiem czy będzie na tym spocie. Mnie niestety nie będzie, generalnie w Tbg jestem jedynie w okresach świątecznych i w tym czasie chętnie pomogę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może i ja się dołączę Mam już ponad 200
-
[ALL] Oznaczenia w programie ELSA
Witam Czy ktoś mniej więcej zna zasadę oznaczania schematów elektrycznych w ELSie? Np. jak można znaleźć (fizycznie, w aucie) złącze 20 stykowe zaznaczone na rysuknu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
małpy nie ludzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zimówek szukał tyle czasu biedak
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
trafię z zamkniętymi oczami Szwagra ze Szczecina ściągniesz? Chyba teleportem na koszt armii
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
trafię z zamkniętymi oczami Szwagra ze Szczecina ściągniesz?
-
[B5 AKN] 2,5 TDi - czkawka na zimnym silniku - NOWE LOGI !!
Od siebie dorzuciłbym jeszcze termostat i chyba czujnik G2 jest walnięty, temp na blacie trochę wariowała.