Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. To szukaj przyzwoitego netbooka, są bardzo mobilne [mają ekrany o wymiarach od 9" do 12"] , ale do filmów się nadają, musisz podłączyć monitor. No tak ale w tymch malych brak dcd/cd i wyswietlacz 8,9''-10'' jest za maly Wiec w gre wchodza normalne wymiary no to tak jak Ci wspomniałem wcześniej zostaje Ci gazetka z MM albo Saturna i co byś nie wziął będzie kiepskiej jakości
  2. To szukaj przyzwoitego netbooka, są bardzo mobilne [mają ekrany o wymiarach od 9" do 12"] , ale do filmów się nadają, musisz podłączyć monitor.
  3. Za tą kasę nic sensownego nie kupisz. Zaglądnij do gazetki z MM albo Saturna i bierz co będzie na promocji. Alternatywą są netbooki, za 1.5k możesz znaleźć całkiem dobry sprzęt.
  4. Sprawdź też mocowanie jarzm do zwrotnicy, kolega miał podobnie i jarzmo było niedokręcone. Reszta tak jak koledzy napisali
  5. przynajmniej restauracje mają dobrą bo ten drugi interes to porażka
  6. jestem ale miernika nie mam .Kolega pożyczył do komisu to straszna lipa, szkoda bo potrzebowałbym go na kilka godzin, kolega prosił mnie o sprawdzenie jednego autka
  7. Robert, jesteś jutro rano w pracy?? Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.
  8. Spróbuj czarną, daje znacznie więcej Nm niż cytrynowa
  9. spoko Wracałem z zakupów i miałem dobra kawę
  10. Pablo, jest zajebi**** :> Robert masz kawę ??
  11. all Właśnie lenie się na L4 w domu Aaaa, jak fajnie
  12. Graty Robert Dobrze że zostałeś przy
  13. Waski na Nowohuckiej, prawie Cie nie widać zza tych czarnych szybek
  14. Szkoda że Cię nie było, miałem ochotę przejechać się Twoim autem
  15. husqvarna/stihl Ogra też
  16. Witam, właśnie spotkało mnie to samo, tylko błędu w silniku nie mam.
  17. pewnie Trzeniu
  18. Biegi wchodzą ciężko także w B6-tkach u kilku moim znajomych (u mnie także), myślę że to kwestia rodzaju oleju jaki zalany jest w skrzyni, który jak każdy olej po przejechaniu kilku kilometrów rozgrzewa się. Ja to tego już się przyzwyczaiłem, ale myślę że gdybym kupił auto za 4-krotnie większe pieniądze lekko by mnie to denerwowało.
  19. chętnie, a tak w ogóle ktoś pamięta zapaloną skode na juwenaliach 2003 ? _________________________________________________ update
  20. a już pewnie niedługo :> ale przyjdzie sporo lasek, pewnie z 8GB kurfa nie mogę jakie ludzie maja pojecie i programistach _________________________________________________ sorki Grzesiek to nie do Ciebie, po prostu coś mi się przypomniało ostatnio odnośnie uwag do kolegów po fachu ten co go ostatnio przywitałeś
  21. który to?? czy to Zbych z12
  22. wszystkich Arson zapytaj w Marco Polo na ul. Przewóz http://www.marco-polo.pl/
  23. Tytus odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Robert, dawaj taki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.