Treść opublikowana przez Tytus
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
Teraz wygląda lepiej Nagraj filmik jak mruczy :gwizdanie:
-
[B6 AKE] Problem z wibracjami podczas jazdy w trasie
fakt amory z tyłu przydałoby mi się wymienić, a jak poznać takie opony, masz fotkę?
-
[B6 AKE] Problem z wibracjami podczas jazdy w trasie
no żaden z tych kompletów nie był pierwszej młodości :gwizdanie: dobry pomysł
-
[B6 AKE] Problem z wibracjami podczas jazdy w trasie
No nie do końca, ja sprawdzałem u siebie na 3 różnych kompletach (zimówki, letnie, na różnych drogach) i na każdym było podobnie, różnice były tylko w intensywności wibracji i prędkości przy które te wibracje się pojawiały. Pomyślałem że to może być coś z zawieszeniem i przedzwoniłem do Piotrusia. Był przekonany że do wina opon/kół mimo że sprawdzałem na różnych zestawach, trochę mnie to zdziwiło ale okazało się że miał racje [dzięki wielkie Piotrze]. Mówił, że to winna dróg, opona nie tylko "traci" bieżnik ale także zmienia swoją strukturę wew. i różnie się to objawia.
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
ładnie, ja bym je troche schował w zderzak [tak jak jest w S4 ]
-
[B6 AKE] Problem z wibracjami podczas jazdy w trasie
hejka, miałem podobnie, drgania pojawiały się powyżej 130km/h,na zimówkach (lekko) i na letnich (drgania mocniejsze), wymieniłem opony na nowe i przestało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to ja zapalam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to raczej jedyne co macie "duuuze"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
również Odpoczeli wszyscy ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.autokrata.pl/ogien/6167/q7_v12_tdi_kontra_m5/
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
coś musiałem przeoczyć
-
[ALL B6] Co wpływa na precyzję układu kierowniczego ?
chyba się niedługo pojawię u Ciebie na nauki, poważnie :> napisz coś wiecej, bo ostatnio "oszczędny" w słowach jesteś Flyer wymień też końcówki drążków kierowniczych, tylko po tej operacji pamiętaj o ustawieniu zbieżności, luz też może być na maglownicy (przekładni czy jak ją tam zwą, ale Robert już o tym pisał) Małe OT Nie dziw się że zaczyna siadać układ kierowniczy czy zawieszenie jeżeli masz 1BV i robisz ponad 40tyś km rocznie po "różnych" drogach, tak naprawdę to tylko główne drogi krajowe i ważniejsze arterie miejskie mają jako taki stan, reszta dróg jest jak w krajach trzeciego świata i nie chodzi mi tylko o dziury, najgorsze są te zwały asfaltu , przy zawieszeniu sportowym i oponie niskoprofilowej szybsze zużycie elementów zawieszenia jest nieuniknone. Taki kraj ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
z modyfikacji Kamil a coś ostatnio zmodyfikowałeś oprócz tego co miałeś zmodyfilkowane (tzn. pompe, intercooler) czy pisałeś o dodatkowych koniach w stosunku do serii
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyspałeś się po robocie ?? od roboty jest chłop i traktor
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wyspałeś się po robocie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fachowo to się sprawdza grubość tarczy i czy tarcza ma bicia Organoleptycznie pomacaj rant tarczy, czy duży jest skok w stosunku to powierzchni po której tarcza styka się z klockiem. Możesz też pochamowąć ostro kilka razy ze 140-160 to 30-40 i sprawdz czy nie masz drgań na kierownicy.
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Wygląda zjebi*** A skąd te dodatkowe konie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Również dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego i dużo modów dających satysfakcje
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Mnie nie będzie, prawdopodobnie pojadę do Limanowej do "teściów" :gwizdanie: A może by tak spocik w Rzeszowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zerknij tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_tarnobrzeskie_120409-t52630.0.html coś tam chłopaki organizują w długi weekend, mnie raczej nie będzie w Tbg, ale za 2 tyg na pewno będę w krk, pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No witam, może wpadniesz kiedyś na spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Adam dzieki za przejażdżkę i Właśnie konsumuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie Również dołączam się do życzeń, Wszystkiego najlepszego chłopaki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja polecam http://www.teltad.pl/ :gwizdanie: