Jump to content
IGNORED

[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4

Rosemeyer
 Share

Recommended Posts

Czy ktos z Was robił u siebie czujnik temp oleju z wyświetlaniem na FISie tak jak to jest w RS4?

Nawet je sli jest to mozliwe to trzeba byłoby dofleshowac kilka plików do licznika żeby taka funkcje rozpoznawał. Z ciekawości poszukam bo temat interesujący.

Szukajcie, szukajcie. Będzie na pewno wielu chętnych na ten bajer :decayed:

... to trzeba byłoby dofleshowac kilka plików do licznika

Nic nie trzeba doflashowywać :decayed:

malik nie wiesz czy ctv to ogarnął w końcu ? :mysli:

No właśnie :)

No właśnie :)

nie no chlopaki zamiast sie tajemniczo usmiechac to piszcie jak to ogarnac ;-)

no kiedys taki temat porusząłem

ej napiszcie cos

fajnie by było miec cos takiego :)

CTV robi za free dla klubowiczów takie cuś :kox:

wgrywasz "ulepszony soft do zegarów" i tyle..

a jeszcze jakieś funkcje dochodzą? :przebiegly:

lap timer

no to ja bym chciał zeby sie tym podzielił chyba forum jest po to aby sobie pomagac wiec CTV napisz nam jak to sie robi !!!

No jak , proste , wkładasz czujnik temperatury zewnętrznej do miski olejowej i masz temp oleju na Fisie. hahahhah

Też jestem zainteresowany jak by co, gdzie można znaleźć CTV tj w jakim mieście?? Czy wskazanie boosta też można wyświetlić ?

taki mod jest tez do zrobienia w b6 ? jak tak to jakie sa koszty i co trzeba zrobic ?

No jak , proste , wkładasz czujnik temperatury zewnętrznej do miski olejowej i masz temp oleju na Fisie. hahahhah

dzisas alez zlosliwy jestes :)

podłącze się do tematu, bo Ciekawość mnie zjada czy w B6 też da rade takie cudko zrobić

pewnie przez taka złoścliwosć to napewno kolega CTV nam nie pomoże :(

:polew: mi nie pomogl jak mialem problerm z navi wiec nie licze ze tu bedzie inaczej :) pozatym czy naprawde o czyms takim ma pojecie tylko jeden czlowiek z forum ? watpie :)

Wyświetlanie tego parametru na FISie to fajny bajer ale jak by nie było można zamontować zewnętrzny wskaźnik Delfi lub Greddy ale to się niestety wiąże z dodatkowym kosztem i nie zawsze dodatkowy zegar fajnie wygląda, można zamontować na konsoli kierownicy lub w nawiewie ale to jakoś tak dziwnie wygląda.[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 11:11_________________________________________________0702a90c5fdf1f90.jpg

89bbc541a3a2328e.gif

a kiedykolwiek pomógł ?? :naughty::decayed::polew::tongue4:

Guest yamamann

nie trzeba byc zlosliwym bo i tak ten kolega ctv nie pomoze

za kazdym razem jak widzialem jego wypowiedzi na forum (ograniczajace sie do kilku slow przewaznie 2 nie wiadomo co znaczacych) to pomaga tylko jak ma w tym interes

raczej nie jest sklonny do bezinteresownej pomocy a tylko oferuje tu swoje platne uslugi - z jednej strony sie nie dziwie, ale z drugiej to szkoda gadac

Jak Kondrat w Killerze: "wiem ale nie powiem" :takiego:

Inni tez cos wiedza ale robia łaske - zenujace. Jezeli nie za free to moze przynajmniej poznamy cennik :read:

Jak wszystko do w Audi kosztuje :naughty:

Ale dla userów forum na bank będzie taniej :naughty: :naughty:

nie trzeba byc zlosliwym bo i tak ten kolega ctv nie pomoze

za kazdym razem jak widzialem jego wypowiedzi na forum (ograniczajace sie do kilku slow przewaznie 2 nie wiadomo co znaczacych) to pomaga tylko jak ma w tym interes

raczej nie jest sklonny do bezinteresownej pomocy a tylko oferuje tu swoje platne uslugi - z jednej strony sie nie dziwie, ale z drugiej to szkoda gadac

kolego wlasnie dokladnie to samo chcialem napisac ale sie powstrzymalem :) dobrze ze wypowiedzialo sie kilka osob i zdanie mamy zgodne zeby nie bylo ze ktos sie wychyla i jest zlosliwy

ok watek dotyczy czego innego i moze sami sobie poradzimy z tym :good: osobiscie jestem przeciwnikiem montowania jakis dodatkowych zegarkow w aucie a juz napewno nie w a4 :polew: co innego auta typu supra i zegary w slupku ale to woz typowo sportowy jak dla mnie :>[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 11:42_________________________________________________

Jak wszystko do w Audi kosztuje :naughty:

Ale dla userów forum na bank będzie taniej :naughty: :naughty:

prosze bardzo jak ktos potrzebuje wymienic naped w navi zrobie to za free tylko dajcie mi naped :tongue4: jak ktos cos wie na temat tego fisa to niech da znac czy to taki problem :embarrassed:

a to przepraszam włąsnie zobaczyłem ze to częsc jednej z firm tjuningowych

i sądząc po odddziale warsawskim to raczej nie bedzie pomocy na 100%

tylko hajs hajs hajs nie masz hasju to wpie.......... z takim przyjeciem spotkałem si ekiedys włąsnie w tej wfirmie

chciałem tylko porady a zostałem zrównany z ziemią bo jestem człowiekiem kóry ni echciął zapacic za prostą informacje lub porade

wiec panie CTV prosze pozdrowić swojego głównego pracodawce bo naprawde człowiek z niego jest niemiłosiernie nie miły i nie sympatyczne

i przepraszam ze do pana wysłałem PW niech pan poda numer konta to wpłace jakas kwote za to ze pan tu wogóle zagląda i czasem odpisze swoim bełkotem

pozdrawiam