Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

w B7 się z tym nie spotkałem ale widzialem na jakimśfilmiku z przyśpieszania w B8 że taki bajer istnieje

no w B8 to jest. W B7 występowało to jedynie w wersjach "e", które są rzadkością.

W ramach ciekawości maska alu z "e" jest ponad 4x droższa od maski standardowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 i A5 jest coś takiego ale chyba w opcji, częściej patrzysz na FISa niż na drogę, o dziwo np. w 3.0 TDI A5 którym czasami śmigam zmiana biegu jest ok 2 tys. obr/min, lepiej niż w taksówce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 i A5 jest coś takiego ale chyba w opcji, częściej patrzysz na FISa niż na drogę, o dziwo np. w 3.0 TDI A5 którym czasami śmigam zmiana biegu jest ok 2 tys. obr/min, lepiej niż w taksówce :polew:

W B8 i A5 jest coś takiego ale chyba w opcji, częściej patrzysz na FISa niż na drogę, o dziwo np. w 3.0 TDI A5 którym czasami śmigam zmiana biegu jest ok 2 tys. obr/min, lepiej niż w taksówce :polew:

zgadza sie - ten podpowiadacz jest dramatyczny. ale przeciez nie o to chodzi żeby z niego korzystać tylko żeby FIS fajniej wyglądał - hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby był lans :decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 22:18_________________________________________________a po ch..j mi kompas w lusterku...?

Jakbym nie mógł popatrzeć sobie na RNSa... Tam też zresztą nigdy mi się nie przydał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompas to tylko w US i na antypodach :polew:

BTW spalanie jak śmigałem i stosowałem się do zaleceń FISa 5,8 L a jak właściciel jeździ i nie patrzy to 7,8 L na 100 - 3.0 TDIQ w A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu jezdzilem A3 zeszlorocznym z wypozyczalni i tez mial te podpowiedzi o zmianie biegow na najnizszym poziomie FISa. Zdziwilem sie, ze to bylo w tym aucie bo poza tym to bylo takie gole, ze nawet nie mialo w przedniej lampce podsufitowej swiatelek do czytania map. Auto bylo zwykle 1.9 TDI BLB z 5 biegowa skrzynia.

Wiec nie tylko wyzszych modelach ten bajer z biegami jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milutko byloby mieć cos takiego u siebie :)

Skoro da sie temperaturke "ustawić" to pewnie si ejakos ustawić zeby pokazywało aktualna predkość jak w a6 c6 (jesli dobrzepisze) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale może coś w końcu sie ruszyło ?

ładnie widać temp oleju.

Cisza Panie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do ogarnięcia, próbowałem wgrywać oryginalny epprom z rs4 do zwykłych liczników i inne kombinacje - to jest kwestia oprogramowania procesora w liczniku rs4 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, więc warto było odkopać, szkoda...

Chciałem kupić VFiza ale nigdzie nie ma i qmatis też nie odpowiada, więc chociaż chciałem tym się pocieszyć haha 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...