Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

można można jak najbardziej

pozdrawiam

wesołych świat

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można jak najbardziej

pozdrawiam

Myslalem ze nie ma nikogo bardziej zenujacego niz nasz prezydent ale jak widac ktos sie znalazl.

jak dobrze ze jak kiedys dzwonilem do ciebie to mi nie pomogles, bo szkoda by mi bylo wydanych pieniedzy - lepiej byloby oddac je dla biednych niz tobie, aczkolwiek ty w pewnym sensie jestes biedny ... szkoda mi takich ludzi, bo zycie bywa okrutne - brak kobiety, brak akceptacji innych, zyciowe porazki, szydera, bezdymne programy (jak to miales napisane na aucie) - biedaczek

z pozdrowieniami

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można jak najbardziej

pozdrawiam

Myslalem ze nie ma nikogo bardziej zenujacego niz nasz prezydent ale jak widac ktos sie znalazl.

jak dobrze ze jak kiedys dzwonilem do ciebie to mi nie pomogles, bo szkoda by mi bylo wydanych pieniedzy - lepiej byloby oddac je dla biednych niz tobie, aczkolwiek ty w pewnym sensie jestes biedny ... szkoda mi takich ludzi, bo zycie bywa okrutne - brak kobiety, brak akceptacji innych, zyciowe porazki, szydera, bezdymne programy (jak to miales napisane na aucie) - biedaczek

z pozdrowieniami

marcin

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam jest to najbardziej odjazdowy temat forum :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:46_________________________________________________Panowie normalnie temat nadaje się do wyczyszczenia. Ale w związku z tym, że wciąż szukamy rozwiązania na grupowe rezanie to czekamy na nowe rewelacje z pola bitwy.

Proszę o nie nabijanie się z CTVała. On już wystarczająco cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam jest to najbardziej odjazdowy temat forum :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:46_________________________________________________Panowie normalnie temat nadaje się do wyczyszczenia. Ale w związku z tym, że wciąż szukamy rozwiązania na grupowe rezanie to czekamy na nowe rewelacje z pola bitwy.

Proszę o nie nabijanie się z CTVała. On już wystarczająco cierpi.

Poziek tu leca takie teksty ze trudno sie nie smiac :D

Chyba widac ze CTV tez ma niezly ubaw :) na kilka jego bezsensownych wyrazow w poscie jest kilka postow ktore to komentuja :D

A co do licznika - ostatnio widzialem jak zamiast temp oleju pisalo "max 7000 obr" .Wartosc do ktorej mozna krecic silnik przy danej temperaturze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam jest to najbardziej odjazdowy temat forum :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 09:46_________________________________________________Panowie normalnie temat nadaje się do wyczyszczenia. Ale w związku z tym, że wciąż szukamy rozwiązania na grupowe rezanie to czekamy na nowe rewelacje z pola bitwy.

Proszę o nie nabijanie się z CTVała. On już wystarczająco cierpi.

Poziek tu leca takie teksty ze trudno sie nie smiac :D

Chyba widac ze CTV tez ma niezly ubaw :) na kilka jego bezsensownych wyrazow w poscie jest kilka postow ktore to komentuja :D

A co do licznika - ostatnio widzialem jak zamiast temp oleju pisalo "max 7000 obr" .Wartosc do ktorej mozna krecic silnik przy danej temperaturze?

Ja z kolei słyszałem, że jak CTV przerabia FISa na kolorowy to jak się wsiada do auta to na FISie wyświetla się komunikat: "Powered by CTV" :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można jak najbardziej

pozdrawiam

wesołych świat

pozdrawiam

I Szczęśliwego Nowego Roku :decayed:

Ja z kolei słyszałem, że jak CTV przerabia FISa na kolorowy to jak się wsiada do auta to na FISie wyświetla się komunikat: "Powered by CTV" :gwizdanie: :kox:

I Do tego powinno wyślwietlać cene jaką właściciel zapłacił za usługe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można jak najbardziej

pozdrawiam

wesołych świat

pozdrawiam

I Szczęśliwego Nowego Roku :decayed:

Ja z kolei słyszałem, że jak CTV przerabia FISa na kolorowy to jak się wsiada do auta to na FISie wyświetla się komunikat: "Powered by CTV" :gwizdanie: :kox:

I Do tego powinno wyślwietlać cene jaką właściciel zapłacił za usługe :polew:

:polew: :polew: :polew:

ojejjejjej :) ja bym na miejscu CTV juz wiecej nic nie napisał bo bym sie bał :P odzewu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powie mi ktos wkoncu jak zrobic ta temperature na fisie? bede wdzieczny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powie mi ktos wkoncu jak zrobic ta temperature na fisie? bede wdzieczny

pozdrawiam

kurde to jakis kabaret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powie mi ktos wkoncu jak zrobic ta temperature na fisie? bede wdzieczny

pozdrawiam

Tak ja powiem...mianowicie:

1.Logujesz się na forum www.a4-klub.pl i szukasz uzytkownika CTV

2.Wysyłasz temu użytkownikowi PW z zapytaniem czy wykona taką modyfikację

3.Czekasz na odpowiedź

4.Czekasz cierpliwie

5.Wysyłasz 2 PW i czekasz

6.Wciąż czekasz o jakiekolwiek info

7.W międzyczasie wyczytujesz na forum w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_wskaznik_temperatury_oleju_na_fisie_taki_jak_w_rs4-t48876.0.html;msg621828#quickreply

że user CTV robi takie modyfikacje bo sam o tym pisze...

8.dowiadujesz się z forum że taka modyfikacja kosztuje 1200zł lub 2 tysiące (różne plotki chodzą po forum bo user CTV nie odpowiedział, na żadne PW jak równiez nic na forum nie napisał ile to kosztuje i czy to tobie to zrobi)

9.Lejesz ze śmiechu gdyż 1200 zeta za temperaturę oleju na FISie to stanowczo za drogo.

10.Szukasz dalej w PL osoby, która wykona podobną modyfikację lub kupujesz sobie wskaźnik renomowanej firmy greddy, omori czy defi i masz usera CTV głęboko w poważaniu

dziękuję za uwagę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 7tyś. obrotów jest wtedy gdy temp. oleju wynosi poniżej 50 stopni. Jak ktoś jest zinteresowany to wyślę zawartość flasha z RB4 kolor, może da się rozpracować grafikę tego wyświetlacza.

Co do przekładki z czerwonego na kolor to każdy może to zrobić sobie sam, pod warunkiem że:

1. ma sprzęt np. VAGDASHCAN (500euro za orginał)

2. trochę wiedzy

3. czas

4. czasem potrzebny jest też programator eepromów ( wprzypadku gdy mamy licznik np. od benzyny a wkładamy do diesla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak powie mi ktos wkoncu jak zrobic ta temperature na fisie? bede wdzieczny

pozdrawiam

Tak ja powiem...mianowicie:

1.Logujesz się na forum www.a4-klub.pl i szukasz uzytkownika CTV

2.Wysyłasz temu użytkownikowi PW z zapytaniem czy wykona taką modyfikację

3.Czekasz na odpowiedź

4.Czekasz cierpliwie

5.Wysyłasz 2 PW i czekasz

6.Wciąż czekasz o jakiekolwiek info

7.W międzyczasie wyczytujesz na forum w tym temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_wskaznik_temperatury_oleju_na_fisie_taki_jak_w_rs4-t48876.0.html;msg621828#quickreply

że user CTV robi takie modyfikacje bo sam o tym pisze...

8.dowiadujesz się z forum że taka modyfikacja kosztuje 1200zł lub 2 tysiące (różne plotki chodzą po forum bo user CTV nie odpowiedział, na żadne PW jak równiez nic na forum nie napisał ile to kosztuje i czy to tobie to zrobi)

9.Lejesz ze śmiechu gdyż 1200 zeta za temperaturę oleju na FISie to stanowczo za drogo.

10.Szukasz dalej na w PL osoby, która wykona podobną modyfikację lub kupujesz sobie wskaźnik renomowanej formy greddy, omori czy defi i masz usera CTV głęboko w poważaniu

dziękuję za uwagę :decayed:

11.Pozdrawiasz uzytkownika CTV.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 12:18_________________________________________________

Max 7tyś. obrotów jest wtedy gdy temp. oleju wynosi poniżej 50 stopni. Jak ktoś jest zinteresowany to wyślę zawartość flasha z RB4 kolor, może da się rozpracować grafikę tego wyświetlacza.

Co do przekładki z czerwonego na kolor to każdy może to zrobić sobie sam, pod warunkiem że:

1. ma sprzęt np. VAGDASHCAN (500euro za orginał)

2. trochę wiedzy

3. czas

4. czasem potrzebny jest też programator eepromów ( wprzypadku gdy mamy licznik np. od benzyny a wkładamy do diesla)

moj silnik osiagnie 7 tys obr jak turbo zaciagnie olej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max 7tyś. obrotów jest wtedy gdy temp. oleju wynosi poniżej 50 stopni. Jak ktoś jest zinteresowany to wyślę zawartość flasha z RB4 kolor, może da się rozpracować grafikę tego wyświetlacza.

Co do przekładki z czerwonego na kolor to każdy może to zrobić sobie sam, pod warunkiem że:

1. ma sprzęt np. VAGDASHCAN (500euro za orginał)

2. trochę wiedzy

3. czas

4. czasem potrzebny jest też programator eepromów ( wprzypadku gdy mamy licznik np. od benzyny a wkładamy do diesla)

może inaczej...cz TY potrafisz zamontować kolorowy FIS na miejsce czerwonego ?

Jeżeli tak to powiedz ile to będzie kosztowało u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej...cz TY potrafisz zamontować kolorowy FIS na miejsce czerwonego ?

Jeżeli tak to powiedz ile to będzie kosztowało u Ciebie ?

Poziu, sprawdź gdzie jest 'Beskid Wyspowy' :wink4::)

BTW: Ja już w chwili zwątpienia planowałem wyprawę w te okolice gdy kolejne próby z 'lektorką z navi' kończyły się niepowodzeniem :decayed:

Kobra7, pozdrawiam :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, potrafię to zrobić, założyłem u siebie ostatnio, pisałem o tym w wątku "rns-e od A do Z". Włożenie tego nowego licznika rozwiązało problem nie pokazywania automatycznie po włączeniu prowadzenia info z nawi na fisie. Co do ceny to zależy jaki licznik do jakiego samochodu wkładamy, jeżeli licznik jest od diesla i idzie do diesla to nie ma potrzeby go przerabiać programatorem, jeśli zamieniamy np. benz. na diesla lub odwrotnie to jest więcej roboty i cena musi być inna. Konkretnie zainteresowanych zapraszam na pw. ( nie podejmuję się załatwiania liczników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy o co zrobiłes wkońcu ze gada z przodu ??

Ja?Jak do tej pory nie mam potwierdzenia, że się udało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa Poziek nie waz sie zamykac tego tematu,dzisiaj wrocilem wkurfiowy z roboty odpalilem ten temat i juz mam za***isty humor.

CTV z okazji SWIAT I NOWEGO ROKU ja rowniez cie pozdrawiam i zycze wielu sukcesow i za***istych pomyslow na przerobki auta-tylko nikomu nie zdradzaj tych sekretow (no chyba ze za jaks chora kase) bo jeszcze nie daj boze ktos cie polubi a tak mozesz sobie spokojnie zyc w swoim swiecie sam jak palec w d...upie ze swimi kompleksami i pomyslami.

Kobra7- czyli reasumujac,jezeli znajde fisa od diesla (niezalezne jaki silnik?) to robie przekladke i wszystko hula?? bo albo zle zrozumialem Twoja wypowiedz albo CTV chcial za to 2000? i mam kolorowy fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...