Treść opublikowana przez Dawidosss_88
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Oj dawno tu nie zagladalem:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jesli kogos stac na takie nowe auto w de to watpie by mu zalezalo by krecic licznik dla kilku ero;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Real Sprawdzone dokladnie i prywatnie nie zaden handlarz
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
z b8 nie znalazlem nic ciekawego a audi c6 mi sie nie podoba Mi sie tam podoba narazi jest rogal w srodku hehe
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
3.0d 2007 138km najechane:P fele 20
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Po dlugim szukaniu a4 b8 nie znalazlem ideala i trafilem na smigielko e65 po lificie http://zapodaj.net/8be1e7a8b99b7.jpg.html
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Moja a4 poszlo w nowe rece ale niedaleko bo brat wzial A ja w trakcie szukania czegos nowego ale chyba bedzie smiglo
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no ten ala zlot motoryzacyjny na fb sie oglaszaja co chwile tam ostatnio robia jakies spotkania teraz ma byc duzo ludzi z tego co widze
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wybiera sie ktos jutro pod kaufland o 14 w kk? Bo ja lece bezdasznikiem jak bedzie pogoda
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A zna ktos moze gdzie bym mogl zrolowac nadkola w e36 na opolskim najlepiej:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Siema:) a na ten zlocik po kaufem w kwietniu sie wybieracie ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Bez przesady:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
e36 328 kupilem w tamtym roku na wiosne b8 na kwiecien moze sie uda wyrwac A to kupilem teraz na wek
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja modze cabrioleta teraz... na wiosne chyba bedzie cacy A dzis musze drzwi i blotnik zmienic w audi bo mnie pukneli na swieta
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A u mnie szykuje sie na zmiane audiola na cos nowszego zastanawiam sie nad b8 2.0t lub 3.0td na wiosne
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wesolych swiat Panowie
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Sprzedales juz te foteleki?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
kto ma rejestr ok48575 bo widzialem dzis pod MC ale chyba zoncia z coreczka sie wozila;P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja moge tak kolo 17? rozumiem ze lipa?ja akurat jestem pod cerfurem
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no ja w sobote moglbym tez gdzies podjechac jak cos zdzialacie;)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
moze dzis spocik czas i miejsce obojetne:)
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no razaca teraz jest
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a widzialem w sobote twoje audi mati zderzak juz pod kolor miales jechalem za toba cabrio ale skreciles potem do castoramy chyba
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
tam maly parking:P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
w renskiej wsi w miare szybko ogarnal