-
[B6 AWX] Metaliczny dźwięk przy rozruchu po dłuższym postoju
Tak broki na miejscu
-
[B6 AWX] Metaliczny dźwięk przy rozruchu po dłuższym postoju
Wymienione szklanki panewki i wałek rozrządu nie pomogło
-
[B6 AWX] Metaliczny dźwięk przy rozruchu po dłuższym postoju
Witam problem z audi a4 b6 1.9 awx po dłuższym postoju przy odpaleniu słychać przez 3/4 sekundy metaliczny stukot po chwili wszystko cichnie wymieniłem podstawę filtra oleju bo są tam zaworki zwrotne ale niestety nie pomogło jakieś propozycje ?
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Panie Kamilu zrobiłem drogi wtrysk i auto już pali dobrze ale mam problem z trzecim wtryskiem bo cały czas ma ujemną korekcję -1.55 czy wyciągać go do sprawdzenia ?
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Witam problem z porannym odpalaniem rozwiązany problem był z samym wytryskiem ale mam jeszcze jeden problem a mianowicie metaliczny dźwięk podczas odpalania na zimnym przez parę sekund tak jakby spływał olej zastanawiam się nad wymianą podstawy filtra bo tam są dwa zaworki jakieś propozycje
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
A co myślisz o gniazdzie
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Tak wszystko dokładnie oczyściłem i wydmuchalem powietrzem
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Witam panie Kamilu dziś wyciągałem 2 wtrysk i na oringach nie widać żeby było coś uszkodzone ale mimo to założyłem nowe i przygotowałem gniazdo delikatnie papierkiem przetarłem. Zrobiłem też zdjęcia gniazda co myślisz ? Teraz czekam na odpalenie po dłuższym postoju
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Panie Kamilu mam jeszcze jedno pytanie bo jedna rzecz mnie dziwi bo jak jest dodatnia temperatura to nic mi się nie dzieje nie talepie silnikiem chodź równo wydaje mi się że jak by puszczały uszczelniacze to niezależnie od temperatury silnik by drgał a teraz gdy mamy drogi dzień po 8 ° problem znikł może to jakiś czujnik ?
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Spróbuję jeszcze raz wymienić na tym pompowtrsku uszczelniacze jak wymieniałem to wszystko oczyściłem ale nie przetarłem gniazda papierem ściernym spróbuję tym razem to zrobić i dam znać dzięki za pomoc
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Panie Kamilu czy może być to wina samego pompowtrsku uszczelniacze wymienione gniazda nie były idealne kombinować coś jeszcze czy raczej ściągać głowicę
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Uszczelniacze wymienione Czy może być to wina samego pompowtrsku?
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Dodaje logi statyczne na zimnym proszę o sprawdzenie Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...
-
[B6 TDI PD] Skaczący kąt synchronizacji
Czy Czy dobrze to zrobiłem to pierwszy mój log jutro zrobię rano jak będzie auto po nocy bo teraz stało 5 godzin i efektu talepania nie było musi stać dłużej LOG-01-013-018-023.csv
keniu3
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta