Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keniu3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wymienione szklanki panewki i wałek rozrządu nie pomogło
  2. Witam problem z audi a4 b6 1.9 awx po dłuższym postoju przy odpaleniu słychać przez 3/4 sekundy metaliczny stukot po chwili wszystko cichnie wymieniłem podstawę filtra oleju bo są tam zaworki zwrotne ale niestety nie pomogło jakieś propozycje ?
  3. Takie mam korekty
  4. Panie Kamilu zrobiłem drogi wtrysk i auto już pali dobrze ale mam problem z trzecim wtryskiem bo cały czas ma ujemną korekcję -1.55 czy wyciągać go do sprawdzenia ?
  5. Witam problem z porannym odpalaniem rozwiązany problem był z samym wytryskiem ale mam jeszcze jeden problem a mianowicie metaliczny dźwięk podczas odpalania na zimnym przez parę sekund tak jakby spływał olej zastanawiam się nad wymianą podstawy filtra bo tam są dwa zaworki jakieś propozycje
  6. A co myślisz o gniazdzie
  7. Tak wszystko dokładnie oczyściłem i wydmuchalem powietrzem
  8. Witam panie Kamilu dziś wyciągałem 2 wtrysk i na oringach nie widać żeby było coś uszkodzone ale mimo to założyłem nowe i przygotowałem gniazdo delikatnie papierkiem przetarłem. Zrobiłem też zdjęcia gniazda co myślisz ? Teraz czekam na odpalenie po dłuższym postoju
  9. Panie Kamilu mam jeszcze jedno pytanie bo jedna rzecz mnie dziwi bo jak jest dodatnia temperatura to nic mi się nie dzieje nie talepie silnikiem chodź równo wydaje mi się że jak by puszczały uszczelniacze to niezależnie od temperatury silnik by drgał a teraz gdy mamy drogi dzień po 8 ° problem znikł może to jakiś czujnik ?
  10. Spróbuję jeszcze raz wymienić na tym pompowtrsku uszczelniacze jak wymieniałem to wszystko oczyściłem ale nie przetarłem gniazda papierem ściernym spróbuję tym razem to zrobić i dam znać dzięki za pomoc
  11. Panie Kamilu czy może być to wina samego pompowtrsku uszczelniacze wymienione gniazda nie były idealne kombinować coś jeszcze czy raczej ściągać głowicę
  12. Uszczelniacze wymienione Czy może być to wina samego pompowtrsku?
  13. Dodaje logi statyczne na zimnym proszę o sprawdzenie Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub...
  14. Czy Czy dobrze to zrobiłem to pierwszy mój log jutro zrobię rano jak będzie auto po nocy bo teraz stało 5 godzin i efektu talepania nie było musi stać dłużej LOG-01-013-018-023.csv

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.