witam mam problem z audi a4 b6 rano puszcza dyma i nierówno chodzi przez 4/5 sekund później ok
parametry z grupy 13
1cyl 0,4
2cyl 0,05
3cyl -1.36
4cyl 0,85
czy mogą to być uszczelniacze pompo wtrysków oleju mi nie przybywa anie nie bierze od zmiany dozmiany
witam mam problem z audi a4 b6 rano puszcza dyma i nierówno chodzi przez 4/5 sekund później ok
parametry z grupy 13
1cyl 0,4
2cyl 0,05
3cyl -1.36
4cyl 0,85
czy mogą to być uszczelniacze pompo wtrysków oleju mi nie przybywa anie nie bierze od zmiany do zmiany
Nie wiem dlaczego nie trzyma stałej wartości tylko cały czas skacze u kolegi jest stale -1 a u mnie cały czas skacze próbowałem naciągnąć pasek ale nie pomogło wymieniałem też szklanki panewki na wałku sam wałek zostawiłem bo był ok wszystko firmy INA
Wita wszystkich mam problem z synchronizacja mianowicie strasznie skaczą mi parametry w grupie czwartej cały czas Wacha się w granicy 0,-1,-1.7 rozrząd nowy po nocy auto odpala i pracuję nie równo i puści dyma przez 4 sekundy puzniej ok