Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dara_s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dara_s

  1. Witam ponownie, Sprawa się wyjaśniła,tak jak kolego mówiłeś coś nie stykało w przewodach. Samochodzik śmiga. Pozdrawiam i dziekuję za pomoc
  2. Tak jest napisane,ktoś miał taki przypadek
  3. ok ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- Wyskoczyło mi to, Poniedziałek,26,Listopad,2012,17:13:32:21188 Wersja VCDS: AKP 11.11.4 Wersja danych: 20120927 Adres 01: Silnik Plik etykiet: 06H-907-115-CAB.clb Oznaczenie elementu: 8K2 907 115 P HW: 8K2 907 115 D Komponent i/lub wersja: 2.0l R4/4V TF H14 0002 Kodowanie: 0104000C18070160 Kod serwisu: WSC 06325 000 00000 Zbiór danych ASAM: EV_ECM20TFS8K2907115P A01004 (AU48) VCID: 3C7D42A8B73963F83DD Znaleziono 1 błąd: 4166 - Ciśnienie w kolektorze / czujnik ciśnienia doł. (G31) P0238 00 [039] - sygnał za wysoki Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 158410 km Data: 2012.11.26 Czas: 16:56:24 Kody gotowości: 1110 0101 ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------
  4. WITAM, Koledzy wczoraj zapaliła mi się żółta lampka, że coś się dzieje w silniku. Jak to sprawdzić VCDS-em co się uszkodziło.
  5. czyli do tych zacisków mogę podłączyć inny akumulator i odpalić auto ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Koledzy dziękuję z akumulatorem sobie poradziłem, podjechałem do znajomych i wgrali mi ponoenie softa i działa wszystko jak powinno. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam
  6. Wielkie dzieki poradziłem sobie pozdrawiam
  7. tak wiem ale nie mogę otworzyć klapy bo wszystko padło, mogę tylko z klucza otworzyć drzwi kierowcy i nic więcej.
  8. Koleczy mam problem. Rozładował się akumulator w a4 b8 który jest w bagażniku inie mogę otworzyć klapy bagażnika, jak się dostać do bagażnika i podłączyćkable aby zapaliło auto
  9. Kolejny kłopot rozładował się akumulator i nie mogę sie dostać do bagażnika gdzie jest akumulator
  10. Na kokpicie jak włączam navi np. przełaczam z radia na navigę
  11. Jutro podjadę do ASO ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 21:10 ---------- Dzwoniłem do ASO i staneło natym że wpierwszej kolejności jest zacięty przycisk od navigi na końcu że nęde musiał kupić płytkę od nawigacji za 1300,00 zł
  12. Tak ale w tej chwili jest wszystko zablokowane i nawet nie mogę wyłączyć albo nie potrafię wyświetlacza cały czas sie pali ten komunikat i ekran sie gaśnie
  13. Kupuję płytki (ile ich jest) i co wkładam do odtwarzacza .
  14. Nie ma innego sposobu tylko ASO
  15. Tak kolego domyślam sie, ale czy w domowych warunkach da sie to rozwiazać
  16. Koledzy wszedłem w ukryte menu coś przestawiłem i pojawił się komunikat na wyświetlaczy MMi Bootloader version 2.40 MMI (H43) Application update search download cd Na konsoli miga przycisk od nawigi i wszystko jest zablokowane , nawet jak wyłączę zapłon to ekran nie gaśnie. Co należy zrobić Bardzo prosze o pomoc
  17. Poszukuję polskiego lektora do nawigacji A4 B8 nawiga 2G najlepiej w Toruniu lub okolice Torunia. pozdrawiam
  18. Bardzo dziękuję za pomoc Takie wybiorę 18 x 8 ET 35 z opona 235/40R18. Pozdrawiam
  19. Witam, Koledzy może ktoś podpowie jaką 18 można bezpiecznie założyć i z jaka oponkę do A4 B8 2008r ,głównie mam na myśli ET aby nie wystawała za błotnik i zarazem nie obcierała od środka. Pozdrawiam
  20. Wielkie dzięki, Wczoraj dałem sobie wgrać polską wersje jezykową i tez doszedłem Mimo to wielkie dzieki byciu. pozdrawiam
  21. 2008r 2.0TFSI
  22. Witam Banalne pytanie, ale bardzo ważne dla mnie Nabyłem B8 i nie potrafię odczytać poziom oleju z komputera, szukałem na forum i nic nie znalazłem prosze o pomoc pozdrawiam
  23. Banalne pytanie, Nabyłem B8 i nie potrafię odczytać poziom oleju z komputera prosze o pomoc
  24. Koledzy, Chcę wymienić olej i nie wiem ile wchodzi do silnika 2.0TFSI z 2008 roku, dodam że to moja pierwsza wymiana pozdrawiam
  25. Filmik to reklama,widze ze łykasz reklamy a wystarczy tylko popytać po instalatorach i wszyscy sie wycofują, chyba ze masz namiary na warsztat który ogarnie temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.