Treść opublikowana przez dara_s
-
Awaria
Witam ponownie, Sprawa się wyjaśniła,tak jak kolego mówiłeś coś nie stykało w przewodach. Samochodzik śmiga. Pozdrawiam i dziekuję za pomoc
-
Awaria
Tak jest napisane,ktoś miał taki przypadek
-
Awaria
ok ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- Wyskoczyło mi to, Poniedziałek,26,Listopad,2012,17:13:32:21188 Wersja VCDS: AKP 11.11.4 Wersja danych: 20120927 Adres 01: Silnik Plik etykiet: 06H-907-115-CAB.clb Oznaczenie elementu: 8K2 907 115 P HW: 8K2 907 115 D Komponent i/lub wersja: 2.0l R4/4V TF H14 0002 Kodowanie: 0104000C18070160 Kod serwisu: WSC 06325 000 00000 Zbiór danych ASAM: EV_ECM20TFS8K2907115P A01004 (AU48) VCID: 3C7D42A8B73963F83DD Znaleziono 1 błąd: 4166 - Ciśnienie w kolektorze / czujnik ciśnienia doł. (G31) P0238 00 [039] - sygnał za wysoki Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 158410 km Data: 2012.11.26 Czas: 16:56:24 Kody gotowości: 1110 0101 ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------
-
Awaria
WITAM, Koledzy wczoraj zapaliła mi się żółta lampka, że coś się dzieje w silniku. Jak to sprawdzić VCDS-em co się uszkodziło.
-
Zablokowane MMI
czyli do tych zacisków mogę podłączyć inny akumulator i odpalić auto ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ---------- Koledzy dziękuję z akumulatorem sobie poradziłem, podjechałem do znajomych i wgrali mi ponoenie softa i działa wszystko jak powinno. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc pozdrawiam
-
Rozładowany akumulator
Wielkie dzieki poradziłem sobie pozdrawiam
-
Zablokowane MMI
tak wiem ale nie mogę otworzyć klapy bo wszystko padło, mogę tylko z klucza otworzyć drzwi kierowcy i nic więcej.
-
Rozładowany akumulator
Koleczy mam problem. Rozładował się akumulator w a4 b8 który jest w bagażniku inie mogę otworzyć klapy bagażnika, jak się dostać do bagażnika i podłączyćkable aby zapaliło auto
-
Zablokowane MMI
Kolejny kłopot rozładował się akumulator i nie mogę sie dostać do bagażnika gdzie jest akumulator
-
Zablokowane MMI
Na kokpicie jak włączam navi np. przełaczam z radia na navigę
-
Zablokowane MMI
Jutro podjadę do ASO ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 21:10 ---------- Dzwoniłem do ASO i staneło natym że wpierwszej kolejności jest zacięty przycisk od navigi na końcu że nęde musiał kupić płytkę od nawigacji za 1300,00 zł
-
Zablokowane MMI
Tak ale w tej chwili jest wszystko zablokowane i nawet nie mogę wyłączyć albo nie potrafię wyświetlacza cały czas sie pali ten komunikat i ekran sie gaśnie
-
Zablokowane MMI
Kupuję płytki (ile ich jest) i co wkładam do odtwarzacza .
-
Zablokowane MMI
Nie ma innego sposobu tylko ASO
-
Zablokowane MMI
Tak kolego domyślam sie, ale czy w domowych warunkach da sie to rozwiazać
-
Zablokowane MMI
Koledzy wszedłem w ukryte menu coś przestawiłem i pojawił się komunikat na wyświetlaczy MMi Bootloader version 2.40 MMI (H43) Application update search download cd Na konsoli miga przycisk od nawigi i wszystko jest zablokowane , nawet jak wyłączę zapłon to ekran nie gaśnie. Co należy zrobić Bardzo prosze o pomoc
-
Polski lektor
Poszukuję polskiego lektora do nawigacji A4 B8 nawiga 2G najlepiej w Toruniu lub okolice Torunia. pozdrawiam
-
Jakie alu 18 do a4 b8
Bardzo dziękuję za pomoc Takie wybiorę 18 x 8 ET 35 z opona 235/40R18. Pozdrawiam
-
Jakie alu 18 do a4 b8
Witam, Koledzy może ktoś podpowie jaką 18 można bezpiecznie założyć i z jaka oponkę do A4 B8 2008r ,głównie mam na myśli ET aby nie wystawała za błotnik i zarazem nie obcierała od środka. Pozdrawiam
-
Sprawdzenie stanu oleju
Wielkie dzięki, Wczoraj dałem sobie wgrać polską wersje jezykową i tez doszedłem Mimo to wielkie dzieki byciu. pozdrawiam
-
Sprawdzenie stanu oleju
2008r 2.0TFSI
-
Sprawdzenie stanu oleju
Witam Banalne pytanie, ale bardzo ważne dla mnie Nabyłem B8 i nie potrafię odczytać poziom oleju z komputera, szukałem na forum i nic nie znalazłem prosze o pomoc pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Banalne pytanie, Nabyłem B8 i nie potrafię odczytać poziom oleju z komputera prosze o pomoc
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Koledzy, Chcę wymienić olej i nie wiem ile wchodzi do silnika 2.0TFSI z 2008 roku, dodam że to moja pierwsza wymiana pozdrawiam
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Filmik to reklama,widze ze łykasz reklamy a wystarczy tylko popytać po instalatorach i wszyscy sie wycofują, chyba ze masz namiary na warsztat który ogarnie temat