-
Spociki w Kielcach
Witam. Szukam serwisu który ogarnie ustawienie geometryczne układu zbieżności w Audi A5 2009 2.0 TDI Quatrro. Po wymianie maglownicy ale dalej coś nie pyka.
-
Ustawienie geometryczne układu zbieżności
Witam. Szukam serwisu który ogarnie ustawienie geometryczne układu zbieżności w Audi A5 2009 2.0 TDI Quatrro. Po wymianie maglownicy ale dalej coś nie pyka.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ekipa wykruszyła się jak domki w Czeczeni ;] niestety z rok na rok słabiej tutaj ;(
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A w ASO? zapytam się znajomego i dam znać. Jakis spot w tygodniu środa coś?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to weź mi ogarnij :D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie nikt nie dodał ale można pod koniec miesiąca coś ogarnąć będę w PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Halo Halo Poznań Wielkopolska żyjemy ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja to pamiętam jak się jeździło na zloty nie było inaczej jak 10 aut +
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaki tu spokój nananan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może coś 3 maja ogarniemy ? Chętnie wpadnę dawno mnie nie było:) Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak ustawicie się wieczorkiem mogę zajechać na chwile
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak macie ochotę jest jeden taki komunikator co można się spisać jak coś trzeba mieć konto na gmailu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko ja na niedziele pisze się na spot ;D jak chcecie dajcie coś konkretnie ale blizej 18 czy coś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogarnijcie spot Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań przyciemnianie szyb kogo polecacie ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka