Treść opublikowana przez a4fan3m
-
Olej przy wtryskiwiaczach CAGA
Tu jest suchutko... w tym co ogladalem było tam czarno od oleju :/
-
Olej przy wtryskiwiaczach CAGA
z tego co wiem było coś w silniku wymieniane /być może cały silnik - uszczelenienie tego wycieku to poważna sprawa ?
-
Olej przy wtryskiwiaczach CAGA
Mogłby ktoś z Was zrobić i podesłać fotki tego silnika po zdjęciu pokrywy ?
-
Olej przy wtryskiwiaczach CAGA
Witam, Jestem zainteresowany kupnem audi a4 b8 - obserwowałem jedną sztukę, ale niestety jak zdjądłem pokrywe silnika to zobaczyłem olej w okolicach wtryskiwaczy - takie sporawe zapocenie. Czy też tak macie u siebie w swoich a4 ? Czy to jest jakaś potliwa okolica w tym samochodzie ? Czy coś nie grało ?
-
Telepanie autem na zimnym silniku
z tym ze wlasnie nic nie halasuje, jak wciskam sprzeglo nic sie nie zmienia
-
Telepanie autem na zimnym silniku
Witam, Z rana, kiedy silnik jest zimny potrafie pare razy zatelepać nim na biegu jałowym - efekt falującej budy . Obroty nie skacza, wcisniecie sprzegla nic nie zmienia. Jesli dodam troszke gazu i przytrzymam ciut na wiekszych obrotach telepanie znika. Jak złapie temperature też już spokój. Złap Przebieg 136000. Samochód Passat b6, silnik cbab. 140 CR
-
Podniesienie mocy w silniku 140 KM CR CBAB
witam, mam pasata b6 140 km na common railu. czy jest mozliwosc podniesienia w nim mocy ? jesli tak to o ile i czy jest to bezpieczne czy turbo, dpf itp wytrzymaja ? prosze o opinie
-
Passat b6, zabkowanie opon
witam, mam dosc nietypowy problem. mialem juz w nim dwa komplety opon letnich. pierwsze wyzabkowaly, ale zajezdzilem je do konca. poltora roku temu kupilem opony nokian zg2 205 55 16 xl. sa glosne, i znowu zaczynaja szumiec... geometria idealna, amortyzatory idealny, zawieszenie idealne ... a 4 opony pozabkowane .... dodam,ze opony zimowe sa cichutkie i zero problemow z nimi. moze wina opon ? jakie inne kupic ?
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
rozmawiałem już z kilkoma lakiernikami i ich zdania są podzielone 30 % mówi, że bez problemu wycieniują drzwi i będzie po kłopocie... reszta niestety mówi tak, po wycieniowaniu na pewno będzie się zgadzał kolor drzwi przyległych, ale może być lekka róznica w kolorze w stosunku do drzwi tylnich... ma to wynikać z tego, że lakier bezbarwny potrafi niby przyciemnić jasny kolor... dokładnie tak to wygląda: Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
masakra ... niby ma jakas resztke lakieru dorobiona na wzor ? ale pewnie i tak wyjdzie troche inny kolor...
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
kurde, to troche slabo. dopiero co tydzien temu malowane byly :/ nie ma szans ze docieniuje po malowaniu?
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
tylko teraz pytanie... czy można cieniować drzwi po tym jak już jest błotnik pomalowany i klar położony ???
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
gadałem z lakiernikiem, mówi, że po wycieniowaniu może być gorzej- w sensie że drzwi i błotnik będą ciemniejsze a reszta jaśniejsza. mówi, że każda perła będzie miała delikatnie inny odcień pod różnym kątem. że wystarczy inaczej stanąć i spojrzeć i nawet na samochodach, które wyjechały dopiero co z fabryki może być taka różnica. jak myslicie ? ryzykować i cieniować teraz drzwi ?
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
malowany byl sam blotnik i robiona polerka calego auta. czy jest mozliwosc wycieniowania teraz czy juz po zawodach i element od nowa trzeba malowac caly ?
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
nic sie z tym nie da zrobic ?
-
Delikatnie inny odcień lakieru po malowaniu błotnika- pod róznymi kątami
Witam, Ostatnio zostawiłem auto u lakiernika - na błotniku miałem kilka rysek parkingowych. Lakiernik pomalował błotnik i spolerował całe auto. Wszystko jest ok, ale mam wrażenie, że jak spojrze pod niektórym kątem błotnik jest delikatnie ciemniejszy od drzwi. Dodam, że pod niektrymi kątami albo z bliska kolor wygląda na idealnie dobrany. O co chodzi ? Kolor auto taki błekitny.
-
Ciche stukanie ustające po wciśnięciu sprzęgła
Witam, Wsłuchałem się ostatnio w samochód na biegu jałowym i oprócz dźwięku pracy silnika, słyszę dodatkowe stuki (nie są jakieś mega głośne) ze strony skrzyni biegów, które cichną po wciśnięciu sprzęgła. Obstawiałbym dwumas, ale nic nie trzęsię autem - zarówno podczas jazdy, ruszania jak i podczas włączania/wyłączania silnika. Nic nie wibruje ... Lożysko oporowe ? a może tak ma być ? bo ostatnio byłem na przeglądzie w serwisie i nic nie mówili, żeby coś nie tak było.
-
Tarcze Ferodo + klocki Ferodo- czy dobry zestaw ?
a ten beben na srodku tarczy mocno wam rdzewieje w ferodo ? bo ate ma taka powloka pokryte
-
Tarcze Ferodo + klocki Ferodo- czy dobry zestaw ?
a co sadzicie o tarczach ATE original + klockach ATE original. Ferodo tak czytam ze klocki robi ok, ale jakos dziwnie malo informacjie o tarczach tej firmy wiec jednak odpuszcze tarcze ferodo
-
Tarcze Ferodo + klocki Ferodo- czy dobry zestaw ?
Posiadam od niedawna Passata B6 silnik cbab. chce w nim wymienic przednie tarcze oraz klocki i mam pytanie czy te beda dobre: NR KAT. DDF1305 TARCZE FERODO NR KAT. FDB1641 Z CZUJNIKIEM ZUŻYCIA FERODO TARCZE+KLOCKI FERODO PRZÓD PASSAT B6 1.9 2.0 312mM (3371576928) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Cena niska bo tylko 350 zł za komplet. ATE 475 zł, TRW 510 ZŁ, a BREMBO 470 ZŁ. Co wybrać ? Oczywiście cena gra duża role, ale niechce kupic jakiegos scierwa jednorazowego
-
Plamy po czyszczeniu podsufitki
Witam, Ostatnio czyściłem podsufitke pod lusterkami z przodu. bylo troche od pudru ubrudzone ... uzylem plynu sonax w sprayu. niestety po wyschnieciu zostały ogromne plamy w tym miejscu (material zrobil sie ciemniejszy)... jak to moge domowym sposobem zlikwidowac i przywrocic do czystosci ? teraz wyglada to gorzej niz przed czyszczeniem
-
Problem z czujnikiem temperatury spalin. Błąd P0544. VW PASSAT b6 CBAB
Witam, Mam Passata b6 rocznik 2008. Ostatnio świeci mi się od czasu do czasu "przerywana" kontrola od świec żarowych. Na vagu wyskoczył mi bład P0544 - czujnik temperatury spalin bank 1 - nieciagły. Teraz mam pytanie: gdzie ten czujnik się znajduję, bo podobno są dwa od temperatury spalin. jak sprawdzić który jest wadliwy ? jaki jest numer katalogowy tego czujnika ? silnik 2.0 tdi, 140 koni, CBAB.
-
Coolant Check (ostrzezenie)- ubywa płynu
nie widze wycieku :/
-
Coolant Check (ostrzezenie)- ubywa płynu
Witam, Trzy miechy temu zaswiecilo mi sie ostrzezenie od plynu chlodniczego. dolałem litr i spokój ... do wczoraj. Znowu musiałem dolać litr, żeby znikneło ostrzezenie. co to moze być ? czemu wcina mi plyn chlodniczy ?
-
Coś obciera, szura i cyka po stronie kierowcy przod...Skąd???
zacisk nie dotyka tarczy ....