-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja dopiero z Lotniska w Gdańsku wróciłem wiec nie dalbym rady
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trabant RS - Joe Monster
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam Panowie słychac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kupiłeś coś ? niestety jeszcze nie ... szukam ... a nie chce Kota w worku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry widze ze tu sami kapelusznicy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempes .... to oboje przerwę mamy ... Moja Niunia została sprzedana ... PS. Trzeba szukać nowej Niuńki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oj tam ... Dobrze było Nastepnym razem bedzie lepiej :PP
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kapelusznicy Witajcie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też będę w Sobote przynajmniej coś się dzieje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
również dzięki za spota, w końcu się pojawiłeś..gdyby nie ta przepustka to znowu byś spota ominął Ja również dziekuje ... przydałoby się więcej takich przepustek Jedrekx... szkoda że musiałem sie tak szybko zwinąc ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja tez bede jutro na łucznicce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ostatnimi czasy to prawda ... Wiecej Audi pojawia się w sobote w BDG o 20. Dawno nie bylo typowo klubowego spota z wiecej niz 4-roma autami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierwonik dzisiaj jest spot Motomaniak klub Bydgoszcz o 20 Łuczniczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto jutro bedzie pod Łuczniczka o 20.00 ? PS. Buła w piątek tak długo w pracy siedzisz :PP