Treść opublikowana przez gumis855
-
Siwy dym, brak mocy, czuć spalonym olejem
zatrzec chyba nie zatarlem olej jest miedzy maksimum a minimum, odrazu zagasilem i nie odpalam. Moze tak byc ze jakis waz sie odczepil czy cos? patrzylem zagladalem ale nic nie widac zadne weze zadne kolanka nie pekly. Czyli turbo tak?
-
Siwy dym, brak mocy, czuć spalonym olejem
Witam Wszystkich serdecznie. Koledzy potrzebuje pomocy nie wiem kompletnie co sie stalo jechalem swoja audiczka a4 b6 1.9 tdi (165PS) i nagle przy 3 tys obrotow strzał w silniku z tylu pelno smierdzacego dymu. auto nie chce jechac ani nic, Zgasiłem je i tak stoi, nie mam zielonego pojecia co sie stalo, dodam tylko ze mialem problemy z tym ze wpadalo mi auto w tryb awaryjny. Pomożcie nie mam czym jezdzic
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
w tej chwili jest od fabrycznego obnizone o 50 mm przod i o 35 tyl. gwinty kupuje z firmy DBTUNING z wroclawia szyby tez tam bede robil we wrocku na zmigrodzkiej. w tej chwili jest dobrze ale jak na polske jezdze to wybaczcie ale niestety zbyt nisko na drogi w regionie ktorym mieszkam w polsce
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
rozmyslilem sie z tymi spinerami macie racje wygladalo by to troche lipnie :/ a pozatym jak sie dzisiaj dowiedzialem na TUV to nie mozna w niemczech zamontowac czegos takiego (teoretycznie), tutaj jest tak ze jak auto sie zatrzymuje to wszystko ma sie zatrzymac a nie moga sie kola krecic inaczej nie przejdzie przegladu a zmieniac kola na przeglad pozyczac nie dla mnie to. W takim razie felg nie sprzedaje ale szukam telefonu do niej znaczy sie aparatu bo cala elektryka i kable sa w oryginale wlozone. pod koniec kwietnia juz ida gwinty i ciepne szyby
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
wygłuszenie dało super efekt, jak muzyka w srodku gra mega mocno super slychac a na zewnatrz prawie nic, nie tak jak w golfach buraki niektore zrobia ze jak jedzie to go slychac z drugiego konca miasta, muzyke robilem dla siebie a nie dla ludzi na zewnatrz, to dopiero poczatek modyfikacji zderzak przedni zmienie i te brewki wywale
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
Witam Wszystkich Serdecznie. Przyszedł czas żeby pochwalić sie moją bryczka, niestety mam tylko 3 zdjecia(jak narazie) poźniej dorobie wnetrza i dodam. Auto zakupiłem kogalsa że tak powiem i zostalo w nim zmienione prawie Rozebrałem je całe i wygłuszyłem podłoge drzwi i klape, wywalilem oryginalne glosniki na glosniki firmy POLAUDIO, śroidek także wywalilem zwykły i włożyłem alkantare do tego obnizona o 50 mm ale nie na gwintach. Gwinty dopiero beda w przyszlym miesiacu. Felgi puki co to z merca ale chce je sprzedac i wstawic jakies ladne ze spinerami, wstawione tystanse do tylu po 10 mm do tego w wyposazeniu mala nawigacja. Planuje wlożyć jeszcze zawieszenie gwintowane, lampy na BiXenon, lekko szyby przyciemnic, i moze dvd i monitorki w zaglowkach. Puki co to byloby na tyle. Tera borykam sie z problemem trybu awaryjnego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/554a028d7fce21ca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5593a4747e1ace01.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63935f76036e99f2.html Dodaje dwie fotki środka z racji ze ladna pogoda dopisuje to mialem czas zrobic http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/961b45fe76c9a9eb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e07085d963d53fd.html Pozdrawiam Gumiś
-
[ALL] Zmiana opon
Witajcie. U mnie (czyt. koło Frankfurtu nad Menem tak się właśnie zastanawiam bo temperatury już dodatnie w dzień nawet po 14 stopni i czytając to ile ludzi tyle opinie aż sam nie wiem