Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fojteq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. fojteq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Proszę o podanie numeru części. Zaznaczona na żółto. Listwa idąca wzdłuż auta. Dziękuję.
  2. Guma. Nie mogę znaleźć tego wezszego węża, który odzie wzdłuż bloku silnika. Poratuj kolego. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Znalazlem lepsze zdjęcie. Czy ktos poda nr części?
  3. Chodzi o tą dużą? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej: http://www.directupload.net/file/d/4551/wupymjoc_jpg.htm
  5. Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej:
  6. Super ☺dzięki wielkie :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Chodzi mi o tą śrubę z nakrętką http://www.directupload.net/file/d/4080/nte47pky_jpg.htm
  8. Nie mogę dodać foty bo mi apka staje. Na tym schemacie tego nie ma. To jest ten plastik z emblematem audi gdzie masz 3 zaślepki plastikowe i pod nimi śrubki. Na samej górze silnika. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam, poszukuje śruby do mocowania plastikowej osłony (maskownicy ) silnika w a4 b6 1.9tdi avb. Generalnie potrzebuje śruby i nakrętki, gdyż moja śruba się wyrobiła i osłona drga niemiłosiernie. Chodzi mi o jedną z trzech, tam gdzie są 3 zaślepki. Ewentualnie mogę odkupić w/w cześć. Pomóżcie koledzy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Radio22 jakiś konkretny model? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. A jakie pióra stosujesz podczas wymiany ori czy valeo bosch? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Teraz trochę więcej. Ale wszyscy chwalą wiec czas się zaopatrzyć :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Panowie mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ramionami aero b6 od b7? Generalnie mam stary typ i niestety porysowały mi szybę od strony kierowcy. Chce zmienić na taki typ http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5062084620.htmlDobrę będą? Pytam, bo gdzieś wyczytalem, że ramiona z B7 są bardziej odporne na odpryski etc. Ktoś coś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Bo w vagu pokazało korekcję +1.8 na pierwszym wtrysku. Najlepsze jest to ze nie wymienił uszczelki bo musiał by wtedy te uszczelniacze za 300zl każdy robić heh Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Zrozumiałem dobrze. Powiedział ze najdroższe są w tym wszystkim tzw przekładki wtryskow i w sumie cena za jeden wtrysk wychodzi 300zl. O co mu chodziło z tymi przekladkami? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.