Treść opublikowana przez fojteq
-
Listwa
-
Przewód chłodzenia + nieszczelność
Guma. Nie mogę znaleźć tego wezszego węża, który odzie wzdłuż bloku silnika. Poratuj kolego. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Znalazlem lepsze zdjęcie. Czy ktos poda nr części?
-
Przewód chłodzenia + nieszczelność
Chodzi o tą dużą? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przewód chłodzenia + nieszczelność
Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej: http://www.directupload.net/file/d/4551/wupymjoc_jpg.htm
-
Pękniety przewód chłodzenia + nieszczelność
Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej:
-
[a4 b6] śruba górnej osłony silnika
Super ☺dzięki wielkie :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b6] śruba górnej osłony silnika
Chodzi mi o tą śrubę z nakrętką http://www.directupload.net/file/d/4080/nte47pky_jpg.htm
-
[a4 b6] śruba górnej osłony silnika
Nie mogę dodać foty bo mi apka staje. Na tym schemacie tego nie ma. To jest ten plastik z emblematem audi gdzie masz 3 zaślepki plastikowe i pod nimi śrubki. Na samej górze silnika. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b6] śruba górnej osłony silnika
Witam, poszukuje śruby do mocowania plastikowej osłony (maskownicy ) silnika w a4 b6 1.9tdi avb. Generalnie potrzebuje śruby i nakrętki, gdyż moja śruba się wyrobiła i osłona drga niemiłosiernie. Chodzi mi o jedną z trzech, tam gdzie są 3 zaślepki. Ewentualnie mogę odkupić w/w cześć. Pomóżcie koledzy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Radio22 jakiś konkretny model? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
A jakie pióra stosujesz podczas wymiany ori czy valeo bosch? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Teraz trochę więcej. Ale wszyscy chwalą wiec czas się zaopatrzyć :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ramionami aero b6 od b7? Generalnie mam stary typ i niestety porysowały mi szybę od strony kierowcy. Chce zmienić na taki typ http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5062084620.htmlDobrę będą? Pytam, bo gdzieś wyczytalem, że ramiona z B7 są bardziej odporne na odpryski etc. Ktoś coś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski
Bo w vagu pokazało korekcję +1.8 na pierwszym wtrysku. Najlepsze jest to ze nie wymienił uszczelki bo musiał by wtedy te uszczelniacze za 300zl każdy robić heh Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski
Zrozumiałem dobrze. Powiedział ze najdroższe są w tym wszystkim tzw przekładki wtryskow i w sumie cena za jeden wtrysk wychodzi 300zl. O co mu chodziło z tymi przekladkami? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski
No właśnie. Ostatnio mechanik stwierdził że 1 pompka leje i będzie trzeba zmienić uszczelniacze pompowtryskow podał cenę 300 zł za jeden uszczelniacz. Jak go spytałem o co chodzi i dlaczego tak drogo to powiedział ze trzeba do uszczelniaczy doliczyć komplet tzw przekladek wtryskow. Mówił też ze taka czynność powinno się powtarzać co 100tys km Jak mam na to zareagować? Prawda to? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski
Piotrsob1 jaki jest koszt uszczelniaczy na pompkach? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Panowie mam pytanie, czy po otwarciu pokrywy zaworów / silnika obowiązkowa jest wymiana uszczelniaczy na pompkach? Cieknie mi trochę z uszczelki pod pokrywa i gdzieś mi się obiło ze trzeba wymienić uszczelniacze. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Problem nawiew !
dokładnie tak jak pisze greg, kupilem 5 silniczków i problem z głowy
-
Zabezpieczenie uszczelek drzwi przed zamarzaniem
Gdzie mozna nabyc to cudo? Nie znalazlem w polskiej dystrybucji ...
-
Wymiana wężyków podciśnienia - porada
super sprawa jasna - dzieki
-
Wymiana wężyków podciśnienia - porada
lukaszooo możesz powiedzieć jaka długość kupić węzyka (przewodu) 4mm? Bo jak czytalem przewodu 3,2mm potrzebuje 3metry. Dzisiaj zauważylem niepokojace przetarcia no i auto od jakiegos czasu slabo sie zbiera...
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dev co byś polecil na przód i tyl (a4 b6 1,9 avb standardowa alufelga 15)? Póki co mam tarcze Bosch'a - klocki chyba TRW alenie wiem jaki model. Z tyłu widoczne ranty z kolei z przodu od pasazera piszczą. Budżet 800zł.
-
Wyskakująca wtyczka czujnika temp plynu chlodniczego G62
Witam, ostatnio podczas pokonywania trasy zauważylem ze na desce temp plynu chlodniczego spadla do zera. Po zatrzymaniu zauwazylem ze wtyczka od owego czujnika wyskoczyla. Probowalem ja wsadzic na miejsce, ale za kazdym razem wyskakiwala Tak jakby mocowanie na na czesci plastikowej czujnika gdzie wtyczka powinna zaskoczyc nie trzymalo wcale i na wiekszym wyboju spada :[ Wymieniac czujnik? Co radzicie? Pozdro!
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Lukaszoo miałem też ten błąd z adaptacją. Kilka razy z rzędu robiłem nastawy podstawowe i zniknął.