Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fojteq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fojteq

  1. Panowie, który silniczek odpowiada za ten błąd wg zdjęc z tego posta? 00735 - Potentiometer in Positioning Motor for Air recirculation Flap (G143) 09-00 - Adaptation Limit Surpassed Proszę o pomoc.
  2. Po wyjęciu śrubki i założeniu wężyka podciśnienia, spalanie 6,2l. Ale mam porównanie, jeśli chodzi o Vmax, na zaślepionym wężyku max prędkość na zegarach 210km/h, natomiast po podłączeniu wężyka max 200km/h i o wiele gorzej do tej prędkości dobijał :/ W obydwu trasach śr prędkośc to 90km/h z komputera. Także nie wiem, na pewno lepiej się zbiera auto na zaślepionym wężyku, ale też ma większy apetyt...
  3. Dzisiaj podczas jazdy raz wiało raz nie wiało - już sam nie wiem - wydaje mi się, że to jednak problem po stronie silniczka...
  4. Czyżby któryś silniczek się przywiesil? Myślę zrobić nastawy klimy. Zastanawiam się czy po prostu po wymianie filtra wzrosła przepustowość i tak wieje. A jeśli włączę nawiew i obieg zamknięty i wyłącze nawiew to powinno przestać wiać. Mam rację?
  5. Czyli jak na filtrze mam strzałkę wlotu powietrza to powinna być w górę czy w dół? Bo jest skierowana tak jakby powietrze napływalo z dolu
  6. Panowie zdjalem osłonę podszybia wyciągnąłem filtr i zauważyłem ze klapa jest cały czas otwarta. Nie powinna być zamknięta?
  7. Podczas jazdy wieje, na postoju jakby nie, czy to normalne - wczesniej tego moze nie zauwazylem ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2014 at 18:08 ---------- Up. Proszę o pomoc.
  8. Sprawdzę w piątek i dam znać ;-) ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2014 at 18:35 ---------- Właśnie zrobiłem 200km i kurde spalanie wyszło 6,5l wcześniej miałem 5,8l na tym dystansie. Czy to od śrubki? Mam jeszcze jedną teorię bo podczas jazdy na wyłączonym nawiewie leci z kratek powietrze. Ostatnio nabijalem klime. Czy takie zachowanie jest normalne? Bo coś mi się wydaje ze klapy się nie domykają i wieje. Postaram się zrobić ta sama trasę bez śrubki i porównam spalanie. Proszę o rady.
  9. Jest jakby lepiej, tzn lepiej sie wkreca na obroty - w Piatek zrobie trasę 200km to sprawdzę dokładniej. Jeżdzić z tą śrubką, czy kupić dwie zaślepki do EGR, zaślepić i normalnie wpiąć węzyk podciśnienia? Dzięki wielkie kolego mam nadzieję, że to bylo przyczyną. Dam znać w sobotę
  10. rozuiem, że włożyć mam w ten przewód który zaznaczyłęm na czerwono?
  11. Generalnie nie za bardzo wiem jak sprawdzić :-\ sprawdzałem gumowe rury i nie zauważyłem pęknięć
  12. No właśnie kiepsko się zbiera :-/ nic nie zauważyłeś w gr 03 bo mi się wydaje ze za duże wartości
  13. Panowie mam problem z niuńką - od jakiegoś czasu zauważyłem, że auto słabo się zbiera Poniżej wklejam logi, bardzo proszę o interpretację - czyżby jakaś nieszczelność? Proszę zerknijcie. Statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  14. Witam, piszę z zapytaniem o działanie samego nawiewu (bez klimy). Zaobserwowałem dzisiaj taką sytuację, nawiew wyłączony, a z kratki od kierowcy i pasażera czuć wydobywające się powietrze, czy to jest normalne działanie - czy podczas wyłączonego nawiewu nie powinno nic "wiać" z kratek? Jak to jest? Pozdrawiam forumowiczów!
  15. Zle zrozumiales, wrzucam foto gdzie masz próbować śrubokrętem lub czymś długim - zaznaczyłem na czerwono zobacz co sie podnosi tam z tylu na sprawnej dzwigni skladania kanapy
  16. Od storny bagaznika dasz rade podważyc dluzszym srubokrętem zapadkę skladania kanapy, jeśli chodzi o czesc to w aso maja tylko nie wiem czy kolorem dopasujesz. Pozdro!
  17. Czy moze byc tak jak pisalem, ze aku po prostu sie nie naladowalo do optymalnego poziomu i stad ten blad?
  18. auto uruchomione, autoscan, i na koniec clear results, pozniej znowu pelny skan i sie pojawiaja
  19. Witam forumowiczów, ostatnio dopadła mnie przykra sprawa - otóż rozładowałem aku podczas ustawiania pozycji wycieraczek oraz regulację spryskiwaczy szyb. Po odpaleniu za pomocą przewodów nie pokazywało mi ilosci paliwa w baku - zatankowałem pod korek i sprawa sie wyjasnila. Postanowilem podpiąć vag i zrobic skanowanie. Oto błędy: Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 JP Component: 1,9l R4 EDC G000SG 1569 Coding: 00002 Shop #: WSC 63351 WAUZZZ8E63A228341 AUZ6Z0B0293395 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-00 - - Readiness: N/A Address 08 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 820 043 H Component: A4 Klimaautomat 1116 Coding: 00000 Shop #: WSC 63351 5 Faults Found: 00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 01841 - Potentiometer/Actuator for Temperature Flap: Left (G220) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00716 - Air recirculation Flap Positioning Motor (V113) 41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent 01273 - Fresh Air Blower (V2) 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent Address 16 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 953 549 L Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 00042 Shop #: WSC 63351 1 Fault Found: 00532 - Supply Voltage B+ 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent Jeśli chodzi o czujnik temp plynu chlodniczego to mialem taką akcję, że wtyczka mi się wysunęła z czujnika - ledwo ją wsadziłem, poniewaz caly czas zjezdzala, wydaje mi sie ze sa jakies przeklamania gdyz na jałowym biegu temp prawie nie rośnie - gdy sie tylko ruszy idzie w gore. Zauwazylem, ze zaczal mi wiecej palic o 1,4L - czy czujnik jest do wymiany? Niepokoi mnie błąd 00532 - nie bardzo rozumiem do czego mam sie odniesc: -oczko na aku jest zielone, auto juz odpala normalnie, ale nie bylo dluzszej trasy zeby naladowac aku czy to jest komunikat ze poprostu aku jest za slabo naladowane? -drugi sposob jest taki, ze podczas ustawiania spryskiwaczy sporo plynu dostalo sie pod szybe, zauwazylem troche wody przy akumulatorze - czy mozliwe ze jest jakies zwarcie powodujace ten blad? Nie mam pojecia jak to zinterpretowac, gdyz w klimatyzacji tez sie pojawia ten nr blędu Co oznacza adres 16 Lenksáulenmodul ? Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam
  20. Tak, lewy skrajny patrzac z tylu
  21. Panowie mam takie pytanie, otóż w swojej niuni mam czujniki parkowania tyl i jeden z nich nie działa (nie cyka), sa to czujniki starszego typu, czyli jak ja to nazywam z bochenkiem chleba, patrzac z przodu. Zamowilem czujniki nowszego typu, czyli patrzac z przodu kółeczko pełne. Mam pytanie czy po wymianie tylko jednego czujnika bede musial cos grzebac w VAGu? Drugie pytanie czu po wymianie wszystkich ingerencja VAGiem tez jest wymagana? Dodam ze nie dziala mi srodkowy prawy patrzac z tylu. Zamowilem 4 czujniki Oznaczenie: 7H0 919 275 A i D. Proszę o info. Pozdrawiam forumowiczów
  22. udalo sie tym srubokretem od strony bagaznika, lecz aby odkrecic elment i tak musialem odlamac kawalek tej klamki, najgorsze jest to ze dzwonilem do aso i w moim kolorze nie produkuja juz tych elementów Panowie po odkreceniu tej calej nakladki z tylu mam taki nr czesci 8E0885879 MUL PC-ABS, nie pokazuje mi tej czesci u gajosa, wczesniej podajac nr VIN u gladysza w sklepie stwierdzil ze maja dpostepna w kolorze antracyt - czy to jest moj kolor? Moj VIN WAUZZZ8E63A228341
  23. ok tylko jak to teraz rozmontowac skoro nie moge odchylic oparcia???
  24. Witam panowie, proszę o pomoc dzisiaj podczas przeprowadzki pękła mi klameczka plastikowa służąca do składania kanapy 1/3 w moim AVANCIE, jak zlozyc kanapę awaryjnie - nie chce szarpac zeby calkiem nie urwac - sa jakies sposoby? Drugie pytanie, czy znacie nr czesci tej plastikowej klamki (dzwigni) otwierania. Ewentualnie czy ktos ma do sprzedania? Pogladowe zdjecie ponizej.na czerwono zaznaczylem jak idzie pęknięcie. Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
  25. masz na mysli bezpieczniki w instalacji telefonicznej? jeśli tak to musialbym półkę zdemontowac, wydaje mi sie ze to jednak nie bezpieczniki bo tel zadzialal zlapal zasieg i pozniej zgasl i juz od tej pory bez odzewu, znalazlem schemta i wwidze ze sa tam 2 bezpieczniki 4A i 10A, mysalem ze moze sluchawka padla...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.