Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fojteq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fojteq

  1. fojteq opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Proszę o podanie numeru części. Zaznaczona na żółto. Listwa idąca wzdłuż auta. Dziękuję.
  2. Guma. Nie mogę znaleźć tego wezszego węża, który odzie wzdłuż bloku silnika. Poratuj kolego. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Znalazlem lepsze zdjęcie. Czy ktos poda nr części?
  3. Chodzi o tą dużą? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej: http://www.directupload.net/file/d/4551/wupymjoc_jpg.htm
  5. Panowie dzisiaj chciałem sprawdzić stan świec przed zimą i zauważylem pęknięty przewód (na zdjęciu zaklejony zieloną taśmą) domyślam się że od układu chłodzenia oraz nieszczelność (czerwone linie), potrzebuję nazwy przewodów oraz najlepiej numerów części. Zdjęcie poniżej:
  6. Super ☺dzięki wielkie :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. Chodzi mi o tą śrubę z nakrętką http://www.directupload.net/file/d/4080/nte47pky_jpg.htm
  8. Nie mogę dodać foty bo mi apka staje. Na tym schemacie tego nie ma. To jest ten plastik z emblematem audi gdzie masz 3 zaślepki plastikowe i pod nimi śrubki. Na samej górze silnika. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. Witam, poszukuje śruby do mocowania plastikowej osłony (maskownicy ) silnika w a4 b6 1.9tdi avb. Generalnie potrzebuje śruby i nakrętki, gdyż moja śruba się wyrobiła i osłona drga niemiłosiernie. Chodzi mi o jedną z trzech, tam gdzie są 3 zaślepki. Ewentualnie mogę odkupić w/w cześć. Pomóżcie koledzy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. Radio22 jakiś konkretny model? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. A jakie pióra stosujesz podczas wymiany ori czy valeo bosch? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Teraz trochę więcej. Ale wszyscy chwalą wiec czas się zaopatrzyć :-) Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. Panowie mam pytanie, czy jest jakaś różnica między ramionami aero b6 od b7? Generalnie mam stary typ i niestety porysowały mi szybę od strony kierowcy. Chce zmienić na taki typ http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i5062084620.htmlDobrę będą? Pytam, bo gdzieś wyczytalem, że ramiona z B7 są bardziej odporne na odpryski etc. Ktoś coś? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Bo w vagu pokazało korekcję +1.8 na pierwszym wtrysku. Najlepsze jest to ze nie wymienił uszczelki bo musiał by wtedy te uszczelniacze za 300zl każdy robić heh Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Zrozumiałem dobrze. Powiedział ze najdroższe są w tym wszystkim tzw przekładki wtryskow i w sumie cena za jeden wtrysk wychodzi 300zl. O co mu chodziło z tymi przekladkami? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  16. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    No właśnie. Ostatnio mechanik stwierdził że 1 pompka leje i będzie trzeba zmienić uszczelniacze pompowtryskow podał cenę 300 zł za jeden uszczelniacz. Jak go spytałem o co chodzi i dlaczego tak drogo to powiedział ze trzeba do uszczelniaczy doliczyć komplet tzw przekladek wtryskow. Mówił też ze taka czynność powinno się powtarzać co 100tys km Jak mam na to zareagować? Prawda to? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. fojteq odpowiedział(a) na tomas4371 temat w 1.9TDI
    Piotrsob1 jaki jest koszt uszczelniaczy na pompkach? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Panowie mam pytanie, czy po otwarciu pokrywy zaworów / silnika obowiązkowa jest wymiana uszczelniaczy na pompkach? Cieknie mi trochę z uszczelki pod pokrywa i gdzieś mi się obiło ze trzeba wymienić uszczelniacze. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. fojteq odpowiedział(a) na Dawidos91 temat w Audi A4 B6/B7
    dokładnie tak jak pisze greg, kupilem 5 silniczków i problem z głowy
  20. Gdzie mozna nabyc to cudo? Nie znalazlem w polskiej dystrybucji ...
  21. super sprawa jasna - dzieki
  22. lukaszooo możesz powiedzieć jaka długość kupić węzyka (przewodu) 4mm? Bo jak czytalem przewodu 3,2mm potrzebuje 3metry. Dzisiaj zauważylem niepokojace przetarcia no i auto od jakiegos czasu slabo sie zbiera...
  23. Dev co byś polecil na przód i tyl (a4 b6 1,9 avb standardowa alufelga 15)? Póki co mam tarcze Bosch'a - klocki chyba TRW alenie wiem jaki model. Z tyłu widoczne ranty z kolei z przodu od pasazera piszczą. Budżet 800zł.
  24. Witam, ostatnio podczas pokonywania trasy zauważylem ze na desce temp plynu chlodniczego spadla do zera. Po zatrzymaniu zauwazylem ze wtyczka od owego czujnika wyskoczyla. Probowalem ja wsadzic na miejsce, ale za kazdym razem wyskakiwala Tak jakby mocowanie na na czesci plastikowej czujnika gdzie wtyczka powinna zaskoczyc nie trzymalo wcale i na wiekszym wyboju spada :[ Wymieniac czujnik? Co radzicie? Pozdro!
  25. Lukaszoo miałem też ten błąd z adaptacją. Kilka razy z rzędu robiłem nastawy podstawowe i zniknął.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.