Treść opublikowana przez skorapl
-
Spot Leszno
Wiec mowiac .zawieszeniu masz namysli amory? no chyba ze jest jakis tanszy sposob to slucham
-
Spot Leszno
Qrde jesten ciemny... zmiana zawieszenia tzn ze cos poza sprezynami jeszcze musze wymienic/zmienic?
-
Spot Leszno
jak mam dac 600 zł plus jakaś tam robocizna i ma być bez zmian to z lekka się wqr.... heh teraz byłem mierzyć i z przodu mam od asfaltu do nadkola 68cm a tyl 67cm. miedzy góra opony a nadkolem przód 6 cm tył 5 cm wiec gdyby siadł 3 cm to byla by lala .. jeżeli dobrze rozumiem te całe sprężyny
-
Spot Leszno
Mam kumpla ktory robi audi wiec z tym nie bedzie problemu. Pisales ze nie zawsze jest oczekiwany efekt, ze niby auto nie siadzie tyle ile powinno? Od czego to zalezy?
-
Spot Leszno
coś takiego ?? SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT AUDI A4 B6 A4 B7 AVANT (4131943404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- a jaki masz teraz zawias? Z tego co wiem jak zakładasz krótsze sprężyny to powinieneś również wymienić amortyzatory na sztywniejsze żeby to razem współgrało..choć wiele osób jezdzi na np eibach+1ba i nie narzeka..ale tu o trwałość tego układu chodzi. Obniżająć poprawisz komfort jazdy na autostradzie i drogach gdzie asfalt jest gładki jak..sam wiesz. Napewno komfort nie bedzie lepszy na naszych lokalnych dziurach 1ba
-
Spot Leszno
ja się zupełnie na tym nie znam ;/ zawias tzn ?? możne wypali w końcu jakiś zlot w Lesznie to chętnie podjadę pogadać
-
Spot Leszno
Mam alu 18' i właśnie zastanawiam się czy obniżenie auta na samych sprężynach choć trochę poprawi komfort jazdy bo o efekcie wizualnym nie musze wpominac
-
Spot Leszno
Ja z przodu nie mam, ale kusilo mnie i nie wiem czy kolejnego auta nie okleje
-
Spot Leszno
I jak z jazda,czujesz jakas roznice? Bo rozumiem ze zawieszenia nie usztywniales
-
Spot Leszno
Tak jak pisalem zawsze znajdzie sie tanszych ja poprostu u niego robilem i jestem zadowolony z tego moje polecenie. Pewnie, ze gdybym mial tanszego i rownie dobrego to bym polecil no ale jak narazie oklejalem tylko 1 auto i to wlasnie u niego wiec sam rozumiesz ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Koledzy, bawił się ktoś z Was w obniżanie auta na sprężynach ??
-
Spot Leszno
Nie powiedzialem, ze jest tani tylko ze mam kogos kto bardzo dobrze okleja. Sam u niego oklejalem swojego sedana i jestem zadowolony. Zawsze znajdziesz taniej ja polecam sprawdzonych i pewnych ludzi, po ktorych wiem, ze bedziesz zadowolony.cena do najnizszych nienalezy.kiedys na forum znalazlem post kolesia ktory oklil swojego avanta za 300
-
Spot Leszno
ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej za passata B5 kombi chcial 470 zł, wiec pewnie za audi tez tyle zawoła.
-
Spot Leszno
Greg gdybyś myślał o przyciemnieniu szyb ( a na moje napewno myslisz ) to mam kolesia z leszna który bardzo dobrze okleja
-
Spot Leszno
tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem. ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Piwo dla Ciebie za gust mam identyczny model
-
Spot Leszno
myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień
-
Spot Leszno
Siema Panowie. Znacie jakiegoś dobrego tapicera z koscian/leszno okolice?? chce obszyć kiere, reczny, i gałke od zmiany biegów a coś nikogo nie mogę znaleźć ;/
-
Spot Leszno
Jeżeli aktualne to ja robiłem u znajomego w Śmiglu, rano zawiozłem pod wieczór do odebrania
-
Spot Leszno
pany zyja tyle ze cisza
-
wycieraczki stoja pionem
Wszystko jest podociskane, podokrecane nie ma zadnych luzow
-
wycieraczki stoja pionem
Witam. Mam problem z wycieraczkami. Dzisiaj podczas jazdy w deszczu na wlaczonych wycieraczkach w pewnym momencie wycieraczki w trakcie podnoszenia przeskoczyly o pare cm w dol i od tej pory zatrzymuja sie pionowo. Mechanik doradzil wymiane calego mechanizmu z silniczkami oraz sterownikiem. Co wy o tym sadzicie?
-
Znaczenie ET Felgi
felgi zakupione 6,5j et 42 innych niestety nie bylo u mnie w okolicy
-
Znaczenie ET Felgi
Witam Panowie, czytam ten wątek i juz sam nie wiem. Dużo jest o 17 oraz 18 cali. Ja mam zimówki 205/55 16 cali, jakie stalówki kupić??? 7j ET 35-42??
-
zimowki 205/55 r16
Wiec tak. O oponach dowiedzialem sie rano. Bylem w pracy i nie mialem czasu obadac ile te opony sa warte. Wiec poprosilem o wstepna ocene , pomoc na forum. Obejrzalem je dopiero po pracy gdy mialem czas okolo 21. Dopiero wtedy widzialem bierznik na wlasne oczy. Watek zalozylem bo nie mialem czasu sam ocenic czy warto czy nie. Mysle, ze po to jest forum aby pomagac. To moje pierwsze auto i wszystkiego sie ucze. Mam nadzieje, ze to rozumiesz dzieki wielkie za pomoc Tobie oraz pozostalym co sie wypowiedzieli. OPONY KUPIONE TEMAT ZAMKNIETY. Pozdrawiam
-
zimowki 205/55 r16
Panowie opony widziale na zywo.bieznik na oko 6-7mm a cena 500 zl to za 4 sztuki. Opony byly uzywane 1 sezon.
-
zimowki 205/55 r16
Data to 2011