Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skorapl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skorapl

  1. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Wiec mowiac .zawieszeniu masz namysli amory? no chyba ze jest jakis tanszy sposob to slucham
  2. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Qrde jesten ciemny... zmiana zawieszenia tzn ze cos poza sprezynami jeszcze musze wymienic/zmienic?
  3. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    jak mam dac 600 zł plus jakaś tam robocizna i ma być bez zmian to z lekka się wqr.... heh teraz byłem mierzyć i z przodu mam od asfaltu do nadkola 68cm a tyl 67cm. miedzy góra opony a nadkolem przód 6 cm tył 5 cm wiec gdyby siadł 3 cm to byla by lala .. jeżeli dobrze rozumiem te całe sprężyny
  4. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Mam kumpla ktory robi audi wiec z tym nie bedzie problemu. Pisales ze nie zawsze jest oczekiwany efekt, ze niby auto nie siadzie tyle ile powinno? Od czego to zalezy?
  5. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    coś takiego ?? SPRĘŻYNY EIBACH PRO-KIT AUDI A4 B6 A4 B7 AVANT (4131943404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ---------- a jaki masz teraz zawias? Z tego co wiem jak zakładasz krótsze sprężyny to powinieneś również wymienić amortyzatory na sztywniejsze żeby to razem współgrało..choć wiele osób jezdzi na np eibach+1ba i nie narzeka..ale tu o trwałość tego układu chodzi. Obniżająć poprawisz komfort jazdy na autostradzie i drogach gdzie asfalt jest gładki jak..sam wiesz. Napewno komfort nie bedzie lepszy na naszych lokalnych dziurach 1ba
  6. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ja się zupełnie na tym nie znam ;/ zawias tzn ?? możne wypali w końcu jakiś zlot w Lesznie to chętnie podjadę pogadać
  7. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Mam alu 18' i właśnie zastanawiam się czy obniżenie auta na samych sprężynach choć trochę poprawi komfort jazdy bo o efekcie wizualnym nie musze wpominac
  8. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja z przodu nie mam, ale kusilo mnie i nie wiem czy kolejnego auta nie okleje
  9. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    I jak z jazda,czujesz jakas roznice? Bo rozumiem ze zawieszenia nie usztywniales
  10. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Tak jak pisalem zawsze znajdzie sie tanszych ja poprostu u niego robilem i jestem zadowolony z tego moje polecenie. Pewnie, ze gdybym mial tanszego i rownie dobrego to bym polecil no ale jak narazie oklejalem tylko 1 auto i to wlasnie u niego wiec sam rozumiesz ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ---------- Koledzy, bawił się ktoś z Was w obniżanie auta na sprężynach ??
  11. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Nie powiedzialem, ze jest tani tylko ze mam kogos kto bardzo dobrze okleja. Sam u niego oklejalem swojego sedana i jestem zadowolony. Zawsze znajdziesz taniej ja polecam sprawdzonych i pewnych ludzi, po ktorych wiem, ze bedziesz zadowolony.cena do najnizszych nienalezy.kiedys na forum znalazlem post kolesia ktory oklil swojego avanta za 300
  12. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej za passata B5 kombi chcial 470 zł, wiec pewnie za audi tez tyle zawoła.
  13. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Greg gdybyś myślał o przyciemnieniu szyb ( a na moje napewno myslisz ) to mam kolesia z leszna który bardzo dobrze okleja
  14. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    tapicer i tak musi sciagnac kiere a za takie cos zycza sobie dodatkowo od 30 zl w gore zalezy od auta tak wiem o tym, dlatego tak jak wspomniałem zaprowadzę auto i niech się bawi. te 30 zł mnie nie zbawi a nie chce sam demontować kierownicy tym bardziej, że nigdy tego nie robiłem. ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Piwo dla Ciebie za gust mam identyczny model
  15. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    myslalem o nim ale nie che demontować kierownicy, szczerze wole zaprowadzić auto do tapicera na cały dzień
  16. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Siema Panowie. Znacie jakiegoś dobrego tapicera z koscian/leszno okolice?? chce obszyć kiere, reczny, i gałke od zmiany biegów a coś nikogo nie mogę znaleźć ;/
  17. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jeżeli aktualne to ja robiłem u znajomego w Śmiglu, rano zawiozłem pod wieczór do odebrania
  18. skorapl odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    pany zyja tyle ze cisza
  19. Wszystko jest podociskane, podokrecane nie ma zadnych luzow
  20. Witam. Mam problem z wycieraczkami. Dzisiaj podczas jazdy w deszczu na wlaczonych wycieraczkach w pewnym momencie wycieraczki w trakcie podnoszenia przeskoczyly o pare cm w dol i od tej pory zatrzymuja sie pionowo. Mechanik doradzil wymiane calego mechanizmu z silniczkami oraz sterownikiem. Co wy o tym sadzicie?
  21. felgi zakupione 6,5j et 42 innych niestety nie bylo u mnie w okolicy
  22. Witam Panowie, czytam ten wątek i juz sam nie wiem. Dużo jest o 17 oraz 18 cali. Ja mam zimówki 205/55 16 cali, jakie stalówki kupić??? 7j ET 35-42??
  23. Wiec tak. O oponach dowiedzialem sie rano. Bylem w pracy i nie mialem czasu obadac ile te opony sa warte. Wiec poprosilem o wstepna ocene , pomoc na forum. Obejrzalem je dopiero po pracy gdy mialem czas okolo 21. Dopiero wtedy widzialem bierznik na wlasne oczy. Watek zalozylem bo nie mialem czasu sam ocenic czy warto czy nie. Mysle, ze po to jest forum aby pomagac. To moje pierwsze auto i wszystkiego sie ucze. Mam nadzieje, ze to rozumiesz dzieki wielkie za pomoc Tobie oraz pozostalym co sie wypowiedzieli. OPONY KUPIONE TEMAT ZAMKNIETY. Pozdrawiam
  24. Panowie opony widziale na zywo.bieznik na oko 6-7mm a cena 500 zl to za 4 sztuki. Opony byly uzywane 1 sezon.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.