Treść opublikowana przez skorapl
-
zimowki 205/55 r16
Witam. Mam okazje kupic zimowki michelin 205/55 r16 x-ice 2 sztuki oraz dunlop 205/55r16 graspic ds 2 2 sztuki za 500 zloty, opony jak nowe. Co sadzicie?
-
oswietlenie drzwi oraz nog
ok dzieki za linki
-
oswietlenie drzwi oraz nog
Witam. Mam pytanko. Chce zamontowac brakujace oswietlenie led w drzwiach oraz w nogach. Mam w drzwiach elektryczne sterowanie szybami. I tutaj moje pytanie. Potrzebuje dodatkowy sterownik aby swiatla w drzwiach swiecily czy wystarczy podpiac sie w ten co posiadam. Gdzie podpiac oswietlenie w nogach. Za pomoc z gory dziekuje
-
Spot Leszno
Jeżeli sie wyrobie to z chęcią podjade, ale nic nie obiecuje bo mam troche do polatania w nd po poznaniu
-
Dębica, Continental CZY Goodyear
myslałem ze sa droższe Dębica Frigo HP
-
Dębica, Continental CZY Goodyear
Witam, mam mały problem, zastanawiałem się nad zakupem opon zimowych. . Wybrałem 3 rodzaje w przystępnej cenie i tutaj moja prośba, które polecacie?? : Dębica Frigo 2 195/65R15 91T 169zł szt Dbica Frigo 2 195/65R15 91 T. Tanie Opony. Motostrada.pl Continental Wintercontact TS850 195/65R15 91T 230zł szt Continental ContiWinterContact TS850 Goodyear Ultra Grip 8 195/65R15 91T 209 zł szt Opona GOODYEAR Ultra Grip 8 195/65R15 zima osobowe Za opinie z góry dziekuje
-
Spot Leszno
thx za wyczerpującą odpowiedź xd
-
Spot Leszno
na mój gust również nr 2 małe pytanko: jak ta naklejka wygląda na przyciemnionej szybie??
-
Spot Leszno
jeżeli znajde chwile to też z chęcią podbije Trzeba się w końcu poznać w realu
-
Spot Leszno
kolega Reggi z forum obszywa kierownice, robi dobra robote..wiem bo obszywałem, tylko że w gre wchodzi raczej wysyłka bo to drugi koniec polski. W dziele sprzedam masz wątek o obszywaniu kierownic, zdjęcia, ceny. Juz go wyczaiłem, ja abrdziej potrzebuje kogoś na miejscu bo auto potrzebe na codzien. juz kogos znalazłem, dam foty jak bedzie obszyte
-
Mandat z fotoradaru - legalny?
ja jakiś czas temu dostałem fote z fotoradaru, olałem sprawę ( jak na razie mam spokoj), dzisiaj dostałem kolejna... po przeczytaniu tego artykułu tym bardziej ja oleje ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- W zeszłym tygodniu "ścigałem" się z kumplem który jechał ścigaczem yamaha , sytuacja była taka, ze na odcinku z fotoradarem zwolniłem do 50 a on wyprzedzil mnie z predkoscia conajmniej 150, zludzenie takie jakobym to ja został złapany na rzekomym przekroczeniu prędkości... z tego co mi mówił to zdjęcie uchwyciło go a ze jechał motocyklem to i tak foty nie dostanie
-
Lampy reflektory daylight black
W realu zobaczylbys roznice sasiad ma a3 i gdy spojrzales na jego lampy a na moje to roznica byla widoczna od razu fotki nie zawsze oddaja w 100 % to co w realu mozna zobaczyc.
-
Lampy reflektory daylight black
polerka, nałożenie ultra UF oraz przeróbka na bi z wyprowadzeniem kabla do samopoziomu
-
Lampy reflektory daylight black
jeszcze h7 z czasem zmienie
-
Lampy reflektory daylight black
Witajcie po krótkiej przerwie, Lampy odebrałem od Gwertego wiec wrzucam obiecane foty : przed: po: przed: po: i calośc przed: i całość po : ja jestem bardzo zadowolony z efektu i z czystym sumieniem mogę kolegę Gwertego polecać dalej
-
Spot Leszno
Panowie, zna ktoś z Was jakas firme regenerująca EGR do B6??
-
Lampy reflektory daylight black
dlatego dałem ten post, bo chciałem poznać Wasza opinie. Skoro wiekszośc poleca Gwertego, to bede musiał sie z nim ustawić ---------- Post dopisany 24-08-2013 at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 18:13 ---------- no i lampy poszly do Gwertego, gdy odbiore postaram sie wrzucic fotki
-
Spot Leszno
mam znajomą co ma karcher i myje auto za okolo 120 zł, z tego co wiem nikt na nia nie narzeka i jest polecana, teraz jest chora ale gdy tylko wyzdrowieje oddaje auto matki pod jej rece. Jeżeli faktycznie dobrze myje to podam namiery ---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ---------- kolega ale ktory ?? podaj namiar
-
Spot Leszno
Witam kolegów, orientujecie sie moze kto z okolic kościana, leszna dobrze obszywa kierownice skóra i za ile??
-
Lampy reflektory daylight black
Nie pomyślałem nawet o przerobieniu klasyków, dzieki Bielun za podpowiedz
-
Lampy reflektory daylight black
Witam kolegów, co sądzicie o tych refrektorach do B6?? LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B6 00-04 DAYLIGHT BLACK (3460756960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Chce troche zmienic klasyczny wygląd mojego autka i zastanawiam sie nad tymi lampami. Prosze o Wasze opinie
-
Skrzypiący kokpit po wymainie przedniej szyby
u mnie tez problemem byla ta antenka dzisiaj bylem z autem, sprawdzili, i wlasnie ten element ocieral o szybe, poprawili i narazie jest ok, jutro jade w trase to przekonam sie czy faktycznie pomogło. Dam znać teraz pozostał tylko problem z fotelem od kierowcy ktory tez trzeszczy jak cholera, ale tego bylem swiadom przy kupnie auta. musze sie zajac tym problemem bo coraz czesciej zaczyna halasowac
-
Skrzypiący kokpit po wymainie przedniej szyby
na oko wydaje sie ze szyba jest ok osadzona, nie mam pojecia co to, ja mam wrazenie jakby kokpit, moze UCINIAK ma racje i to uszczelki . ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- uporałeś się jakoś z tym problemem??
-
Skrzypiący kokpit po wymainie przedniej szyby
wiec ja mam cicha nadzieje ze w tym problem. Mysłałem, żeby dać im czas do przyszlego poniedziaLku az wroce z wakacji, jezeli do tego czasu nie uspokoji sie kokpit to bede dzwonil
-
Skrzypiący kokpit po wymainie przedniej szyby
Witam. Mam pytanko.: W zeszłym tygodniu wymieniłem w aucie przednią szybe. Od tej pory na jakichkolwiek wybojach, dziurach strasznie trzeszczy kokpit po stronie kierowcy. Czy jest to wina żle zamontowanej szyby czy dziwny zbieg okoliczności?? z tego co czytam na forum każdy pisze ze audi strasznie dba o takie detale i nie ma prawa nic halasować w środku. prosze o pomoc. Co o tym sądzicie?? Jestem w stanie coś sam zrobić czy dzwonić do firmy ktora wymieniła mi szybe i z nimi sie dogadac??