Treść opublikowana przez skorapl
-
Philips D2S Vision Xenon Żarnik Palnik 4600K + Przetwornica Valeo bi XENON AUDI A4 VW
Witam Panowie,. Proszę o pomoc czy podane niżej palniki oraz przetwornice będą bez problemu ze sobą współgrały i czy są odpowiednie do bixów w a4b6. szukałem przetwornic Koito oraz Denso i niestety nic nie ma http://allegro.pl/philips-d2s-vision-xenon-zarnik-palnik-4600k-bmw-i4615421186.html http://allegro.pl/nowa-przetwornica-valeo-bi-xenon-audi-a4-vw-passat-i4600958547.html za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuje
-
Spot Leszno
Ja nie wyrobie dzisiaj ;/ za tydzień po 16 będę wolny to mogę podjechać
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam Panowie. Nie chce zakładać nowego teamtu, wiec zapytam tutaj. Ma ktoś sprawdzonego sprzedawce/allegrowicza z pewnymi oryginalnymi żarówkami d2s philipsa 4300k max 4800k oraz przetwornice KOITO?? za dużo podróbek jest w necie i nie che ryzykować trefnego zakupu. Za pomoc z góry dziekuje
-
Spot Leszno
to moze ugadajmy sie na konkretny termin np. jezeli chodzi o sobote to moze 27 wrzesnia?? mamy 3 tygodnie to moze uda sie cos nagrac... z dnia na dzien napewno sie nie zgramy
-
Wizyta w EcuProject
fakt, już jest mało ale predzej zmienie auto niz zainwestuje w kolejne kucyki, poprostu nie warto
-
Wizyta w EcuProject
Witam, Oto wynik z małego softu w firmie EcuProject, Mysle, że jak na sam soft wynik zadowalający
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
czy duża to kwestia indywidualna. jezeli o mnie chodzi to różnica warta swojej ceny. czuć ze auto ma lepsze odejście. często jesten w Lesznie. chcesz możemy się sprawdzić na światłach albo dam ci się przejechać. sam ocenisz
-
Spot Leszno
Siemano, dzisiaj moja skromna osoba odwiedziła progi EcuProjectu seria pokazała 137, 1 rumaków 325 Nm po zmianie softa 168,5 koni i 375 Nm z czystym sumieniem mogę polecić auto jest zrywsze, lepiej sie zbiera jak dla mnie warte tego tysiaka,. jeżeli chodzi o osobę Mirka z Ecu, za***isty koleś, widać że ma duża wiedze i zna się na rzeczy, moje auto udało mu się zrobić przy 2 próbie wiec godzinka i po sprawie co mnie cieszy to fakt, że autko zdrowe a to najważniejsze P.S ogarniemy w końcu jakiś SPOT??
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
dlatego pytałem czy spot aktualny i nikt nie potwierdził ;/
-
Spot Leszno
dobra moze jakas MINI lista ;p ==>SkoraPL<== ==>Greg24<== ==<mloody_s-line<== .... ---------- Post dopisany 08-05-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 21:07 ---------- jutrzejszy "spot" aktualny??
-
Spot Leszno
no ok to mamy juz 3 na piatek mi tez pasuje. Może uda sie wiecej osób zgrać w tym terminie
-
Spot Leszno
Jeżeli ktoś się jeszcze znajdzie dzisiaj to moge podjechac
-
Spot Leszno
Chyba przeniesiemy na przyszla sb cos chetnych dzis brak
-
Spot Leszno
ja sie pisze jezeli sie wyrobie do 15
-
Spot Leszno
Panowie może jakiś spocik w trakcie weekendu majowego ??
-
Dobrzy chiptunerzy
sam soft 1000 zł
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie wybiera się ktoś w najbliższym czasie do ECU Projekt we Wrocku ?? Może jakiś wspólny wypad bądź zapisy grupowe??
-
Spot Leszno
wiadomo, wesele to duży wydatek... dam znac jak bede po "zabiegu" i powiem czy warto
-
Spot Leszno
No prosze kiedy to weselicho??
-
Spot Leszno
No troche to jest kasy, moze uzbierasz to czerwca
-
Spot Leszno
Moze ktorys z chlopakow tez sie skusi
-
Spot Leszno
Dlatego do nich jade. Jak dobrze pojdzie to w przyszlym miesiacu ich odwiedze
-
Spot Leszno
Ok juz lapie thx za pomoc wiec zostaje przy eibachach. Ale najpierw wizyta w ecuprojekt we wrocku. Gdyby ktos byl chetny to moze jakis rabacik by sie urwalo. Mi zawoli 1k za softa w granicach 160-170km