Skocz do zawartości

mar753

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mar753

  1. No paliwo jest na wtryskach więc elektrozawór na pewno musi być otwarty. To nieszczelność węża od baku do filtra może powodować że pompa wytwarza za małe ciśnienie?
  2. Sprawdzałem w kostce jak wszystko było połączone
  3. Dzięki za odpowiedź. Mam tak podpięte i jest podawana masa po zamknięciu zamka na pin od domykania na silniku prawie przez 30s, ale silniki z tyłu nie domykają szyb. Czy ktoś może wie jest grane? Jak u Was działa domykanie? W tej chwili nie mam dostępu do samochodu także nic nie sprawdzę.
  4. Witam. Ostatnimi czasy zamontowałem sobie 4x el. szyby (2x w oryginale), okazało się że jest zła wiązką po aucie (była to wersja bez przekaźnika i pod szyberdach którego nie mam), ale ją przerobiłem łącząc ze starą (z przekaźnikiem) i działa ale jest problem mianowicie nie mam domykania szyb z tyłu, z przodu wszystko działa jak na początku. Zauważyłem że nie ma pinu we wtyczce do silnika szyby na tył od "+ po stacyjce" (czarny kabel) w obu wiązkach, czy przez to nie ma domykania? Jak w ogóle działa domykanie w tych silnikach od szyb? Trzeba podłączyć tylko stały + i - oraz podać masę na sygnał domykania czy coś jeszcze jest potrzebne jak np. ten nieszczęsny "+ po stacyjce" podany? Dziękuję z góry za pomoc.
  5. Witam Wszystkich. Obecnie jestem w posiadaniu samochodu audi A4 B5 mam nadzieję że będę mógł powymieniać się swoimi doświadczeniami oraz dowiedzieć się czegoś nowego z forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...