Treść opublikowana przez lucas88
-
Znaczenie ET Felgi
czy do a4 b8 2.0tdi 143km podejda felgi 17" z ET 28?? Konkretnie chodzi mi o te: Felgi aluminiowe WHEELWORLD WH1 SW - Alusy.pl
-
Znaczenie ET Felgi
mam pytanie, ponieważ chcę kupic takie ALU 17" 5x112 AUDI A4 A5 A6 A7 A8 TT RS (2731727762) - motoAllegro felgi na zime tylko nie wiem czy będą pasowały one jeśli chodzi o ET do mojej audi a4 b8 2008r. 2.0TDI 143KM??
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
nie znam się na tym ale chodzi mi o to żeby nie wszczepiać zandych sterowników tylko kompem zmieniać więc jak to jest ??
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
Mam audi a4 b8 143KM 2008r. i chciałbym podnieść moc a bardziej moment obrotowy i czy da sie to zrobić samym programem bez żadnych chipów? Jeśli tak to gdzie?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
mam problem z zestawem glosnomowiacym , a dokladniej kiedy odbieram telefon przyciskiem to telefon sie odbiera, przez 2 sekundy slysze osobe z ktora rozmawiam, po tym czasie automatycznie przelacza sie na muzyke ktora sluchalem i po kolejnych 2 sekundach ponownie wraca do rozmowy i dalej juz jest ok. kiedy przelacza sie na muzyke nie slysze osoby z ktora rozmawiam ani ta osoba nie slyszy mnie. co z tym zrobic??
-
dyfuzor tylnego zderzaka sedan B8
Interesuje mnie czy dyfuzor tylnego zderzaka od wersji S-line będzie pasował do zwykłego zderzaka do sedana Audi a4 b8? Pytam bo chciałem sobie założyć taki dyfuzorek od S-line, jest on poprostu o wiele ciekawszy i agresywniejszy:decayed: niż ten zwykły dyfuzor.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a to jak jest w mmi 3g?? ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- a da sie jakos podlaczyc dvd do takiego mmi 2g, jesli tak to jakie i jaki koszt?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
jest mozliwosc odtwarzania teledysków na mmi 2g?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
wszystko juz jest ok, telefon sie laczy, kwestia poprzestawiania troche vcds-em i jest git, dzieki:wink: ---------- Post dopisany 18-08-2012 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 14:30 ---------- da się ustawić radio jakoś tak aby podczas podgłaszania na wyświetlaczu MMI 2G pokazywała się skala głosu??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
tak w podlokietniku mam stacje dokujaca ori telefonu nie widzi mi bluetooth, ale nie wiem czy mam ok to kodowanie ktore podales wyzej do bluetooth, dzis to sprawdze jak podepne vcdsa
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
wrclaguna super pomysł z tym watkiem:wink: ---------- Post dopisany 10-08-2012 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 15:10 ---------- czy telefon połączy się z bluetooth jesli nie ma samej słuchawki pod podłokietnikiem??
-
kamera cofania
to drogi interes, myslalem ze troche taniej bedzie, chyba lepiej bedzie te pieniadze zainwestowac w cos innego, kwestia do zastanowienia, ale wielkie dzieki za pomoc
-
kamera cofania
i po wrzuceniu wstecznego biegu automatycznie na ekranie mmi wyswietli sie obraz? jakie są koszty całkowite takiego podłączenia??
-
kamera cofania
jaki sterownik, bo zielony jestem w tym temacie
-
kamera cofania
posiadam w swoim a4 b8 MMI2G i chciałbym zamontować cos takiego Kamery / Kamera cofania Audi A4 - kamera w uchwycie klapy bagażnika - Kamera Maxicam 9701 - najwyższa jakość od Maxitec w maxitec.pl , tylko czy to w ogóle będzie działać pod MMI2G i czy jest duży problem z montażem.
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
no w sumie tak, wizualnie może jest to samo ale z przepływem może być różnica, nie pomyślałem:kwasny: ---------- Post dopisany 11-06-2012 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 19:19 ---------- a czy od 3.0tdi na swapa, ale z A5 będzie pasował tłumik końcowy do A4?
-
Co myślicie o tych lampach ?
żałośne i żenujące są te lampy, nie róbcie wiochy, ludzie
-
Jakie opony
Baruum to średnia półka, jeśli chcesz do normalnej jazdy to ok, ale jak chcesz pojeździć szybciej w zakrętach to kup np. Dunlop-y. Ja u siebie na zawieszce z pakietu S-line mam właśnie 245/40ZR18 i pięknie się trzyma w zakretach przy dużych prędkościach.
-
Ile ciśnienia w oponach.
to na pewno ma znaczenie... ...chciałbym wiedzieć ile macie ciśnienia w oponach o takim samym rozmiarze jak ja mam na swojej B ósemce
-
Nieprzygasające ledy
do samych led czyli na dziennych beda mocniej swiecic ale gdy wlacza sie automatycznie swiatla mijania to ledy dalej beda tak jak teraz mam czyli jako swiatla pozycyjne. czy dobrze rozumiem?? ---------- Post dopisany 26-05-2012 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2012 at 17:10 ---------- wczoraj wieczorem zrobiłem takiego moda, jestem bardzo zadowolony, nie ma teraz już tego wiejskiego przygasania ledów podczas włączonego kierunkowskazu. ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- wczoraj wieczorem zrobiłem takiego moda, jestem bardzo zadowolony, nie ma teraz już tego wiejskiego przygasania ledów podczas włączonego kierunkowskazu.
-
Ile ciśnienia w oponach.
ale na jakich oponach, jaki masz rozmiar opon z przodu i z tyłu??
-
Nieprzygasające ledy
ale ja chce zmienic natezenie jeszcze bardziej kiedy jezdze na swiatlach dziennych, natomiast to co ty napisales to pewnie jest wtedy kiedy wlaczone sa ksenony tzn swiatla mijania tak?
-
Nieprzygasające ledy
Tak chłopaki dokładnie o to mi chodziło, dzięki grom za kodowanie. p.s. wg mnie w miarę wyraźnie mimo wszystko widać ten kierunkowskaz, a poza tym w lusterku również są duże widoczne kierunki. a jak ledy nie przygasają wygląda to efektowniej niż kiedy przy włączonym one przygasają. ---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ---------- Tak chłopaki dokładnie o to mi chodziło, dzięki grom za kodowanie. p.s. wg mnie w miarę wyraźnie mimo wszystko widać ten kierunkowskaz, a poza tym w lusterku również są duże widoczne kierunki. a jak ledy nie przygasają wygląda to efektowniej niż kiedy przy włączonym one przygasają. ---------- Post dopisany 25-05-2012 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 18:42 ---------- a czy jest możliwość zmiany natężenia tych ledów, tzn. żeby świeciły jeszcze bardziej intensywnie?? ---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- a czy jest możliwość zmiany natężenia tych ledów, tzn. żeby świeciły jeszcze bardziej intensywnie??
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
a czy zamiast od 3.0 można założyć od 2.0TFSI? bo ciezko znaleść na alledrogo od 3 litrówki, a do 2.0tfsi jest kilka sztuk.
-
Nieprzygasające ledy
Co zrobić aby po wrzuceniu kierunkowskazu ledy w przednich lampach nie przygasały. Zeby niezależnie który kierunkowskaz wrzucimy ledy w jednej i drugiej lampie przedniej swiecily z taka sama moca.