Treść opublikowana przez lucas88
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
dobra fota na tapete!
-
[all b8] s4 2013
Bardzo śliczna bryka! Gratuluje!
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
te 2 ostatnie zdjęcia wprost jak z Need for Speed-a:decayed: BOMBA!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Choć uważam, że czerwony jest absolutnie idealny, a czarny nie szczególnie mi leży, to jednak jestem staromodny i uważam, że pieniądze lubią ciszę Chyba bym wziął bez oznaczeń nawet ktoś kto się zupełnie nie zna na autach bez problemu rozpozna że nie jest to jakaś zwykła popierdułka:naughty:...
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
no to nie jesteś jedyny :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: pocas-a audi jest kozak, ale to w tym kolorze BOMBA
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
robią robotę te fele:banan:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no i właśnie coś takiego by się przydało na pierwszej stronie. niech się wypowie może sam autor tematu...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a propos przeglądania Twojego całego wątku, fajnym pomysłem by było gdybyś na pierwszej stronie, pod zdjęciami zrobił taką "legendę", tzn.wypisał po kolei to co zrobiłeś w autku od początku... ale to tylko moja sugestia...
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
KOZAK!, nic dodać nic ująć!
-
Komfort zawieszenia sline
1BV wystepuja w b8, ja mam u siebie takie
-
Komfort zawieszenia sline
1bv to jakie zawieszenie?
-
Niedomykająca się klapka spryskiwacza w Audi A4 B8
uporales sie z tym problemem juz? slyszalem ze w serwisie cos kiedys robili z tym fantem, podpilowuja chyba. Bo nie jestes jedyny, u mnie tez tak sie czesto zdarza.
-
Wypalanie cząsteczek stałych!!!!!!!!!!!!!
tez mi zapalil sie wczoraj check i komp wykazal blad czujnika roznicy cisnien dpf. Wykasowali mi blad i na razie jezdze ale czy wymieniac go koniecznie? bo narazie sie nie zapalila ponownie kontrolka check. komp pokazuje 22g w filtrze syfu.
-
Rozmiar głośników
a jakie głośniki sa w tylnej półce w sedanie? dodam tylko ze mam tam tez subwoofer
-
MMI 2G Navigation teledyski/filmy
Gabbana, a gdzie masz ten naped dvd ktory ci czyta te filmy, z przodu na desce czy w bagazniku?
-
Złącze ipod iphone
w ktorym miejscu masz wyjscie pod tego iphone?
-
automatycznie otwierana tylna klapa w sedanie
u mnie jak otworze z przycisku klape to otwiera(podnosi) sie automatycznie, ale nie mam pojecia czy tam jest jakis silownik, raczej chyba jakas sprezyna...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a da sie zrobic tak zeby zw swiatlami do jazdy dziennej LED swiecily sie tez swiatla z tylu? Tylko ze ja nie mam ledowych z tylu tylko zwykle. Da sie tak zrobic??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
własnie, a jeśli już wraca to i tak nie do dokładnie takiej samej pozycji jak przed opuszczeniem...
-
[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"
no super, a powiedz czy wystarczyło wymienić tylko zderzak i lampy czy cos jeszcze, bo maska i blotniki są chyba od b8 przed liftem?
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
nie no ąż tak to nie ma, na zewnątrz nie wyczuwa sie nic, ale w środku trochę trzepie
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
jutro podjadę podpiąc pod vcds, zobaczymy czy coś pokaże, a jak nie to do serwisui wtedy zobaczymy
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
gdy wcisnę sprzęgło nic sie nie zmienia, nalatane mam oryginał 175 tys.km, dwumas był już raz wymieniany, przy 80tys.km
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Mam taki problem, że na biegu jałowym, czyli kiedy stoję np. na światłach trzęsie, drga silnikiem a w zasadzie przenosi się to na całą budę. Obroty wg zegara nie falują (są w granicach 820obr/min), ale czuć co jakiś czas, że mocniej zatrzęsie (tj.raz na około 10s)siedząc w srodku. Kiedy delikatnie dodam gazu i utrzymuje obroty w granicach 900obr/min wszystko jest w porządku, nie trzęsie. Błędów żadnych na kompie nie ma, auto przespiesza, jedzie normalnie, żadne komunikaty sie nie wyświetlaja na tablicy. dodam że jest to audi a4 b8 sedan 2008r. 143KM CAGA ???
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
wrclaguna, gdybym kupil takie urzadzenie Adapter multimedialny do Audi Navigation Plus - Audi - Adaptery Multimedialne - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej i do tego jakies dvd to teledyski i filmy bym mogl odtwarzac?