Treść opublikowana przez hadeseth
-
Huczenie kół
Michelin Pilot Primacy Wulkanizator powiedzial,ze moga byc wyzabkowane wlasnie...a sluchajcie,jak sie zmienia letnie na zimowki i odwrotnie to sa oznaczane Lewy przod,prawy tyl itd i wlasnie gdy sie to pomiesza to moze byctaka objawa?
-
Huczenie kół
w tym rzecz,ze to huczy jak jade na wprost...przy skrecaniu jakos nie. Wulkanizator mi powiedzial,ze najpierw wyeliminowac luzy a dopiero pozniej opony...
-
Huczenie kół
Panowie,potrzebuje Waszej pomocy. Jakies 3 miesiace temu wymienilem prawe przednie lozysko bo sie posypalo. Wszystko bylo dobrze,jakis miesiac temu zmienilem opony na letnie i nagle zaczelo huczec. Dzwiek jakby znowu z przodu,z lozyska tylko pytanie czy to na pewno lozysko? na pewno jest luz na stabilizatorach to moze byc od tego? a moze opona? jak bede mial chwile to zamienie kola i zobacze ale moze ktos ma jakies opinie na ten temat?
-
Piłka nożna
masz racje, na Czechy Tyton powinien zostac w Naszej bramce a Szczesny ewentualnie w next
-
Lampy przednie
Dzieki Panowie
-
Lampy przednie
czyli co? najprostsze polifty? a jak mozna je przerobic ewentualnie na US?
-
Piłka nożna
Panowie a kogo byscie uznali za najlepszego gracza meczu w naszej reprezentacji? wg mnie Polanski. Robil taka robote,ze to szok. B.dobry w defensywie jak zawsze a teraz w dodatku ofensywa stala u niego na wysokim poziomie. Brawo!!!
-
Lampy przednie
Witam Panowie co to sa za lampy? Zamierzam zmienic przednie lampy w swojej Czworce i tak poszukuje...znalazlem na fb na profilu Audi Familia cos takiego 303529_4474763052703...jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl moze ktos sie orientuje jakie to sa?
-
Problem z szyba
Jutro to ogarne...
-
Problem z szyba
Witam! Mam problem z szyba. Gdy opuszczam wszystko jest okej ale gdy chce zamknac to odbija i musze sie troche nameczyc zeby "zalapalo" trzeba wymienic ten caly silniczek?
-
Tuning mechaniczny
bez tego w wolnossaku to będzie ciężko uzyskać odczuwalny efekt no tak,jasne,zgadzam sie ale kwota kwocie nierowna po prostu chcialbym wiedziec od czego mam zaczac zbieranie gratów i czy te ewentualne koszta naprawde beda tak duze...? ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ---------- bez tego w wolnossaku to będzie ciężko uzyskać odczuwalny efekt no tak,jasne,zgadzam sie ale kwota kwocie nierowna po prostu chcialbym wiedziec od czego mam zaczac zbieranie gratów i czy te ewentualne koszta naprawde beda tak duze...?
-
Tuning mechaniczny
Powiem Ci,ze myslalem o tym ale podobno koszta beda ogromne:facepalm:
-
Tuning mechaniczny
Dolot mozna samemu zrobic? ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ---------- Moze moje pytania sa glupie dla niektorych ale ja jestem "swiezy" w temacie wiec prosze o wyrozumialosc:wink:
-
Tuning mechaniczny
Dzieki serdeczne za odpowiedz:wink: nie chce zmieniac auta,pierwszy samochod mam do niego straszny sentyment,wiem ze niektorzy potrafia to zrozumiec nie chce jakis duzych przyrostow mocy. W naszym kraju duza moc silnika niestety za bardzo sie nie przyda:thumbdown: po prostu chce zeby Mala byla troche zwawsza i wydawala fajny dzwiek ale nie chce zeby ten dzwiek byl z wydechu jak w trojkach e36 jakby sie cos tam odrywalo. Ma mruczec:wink: tak wiec juby dzieki za rade ale nie skorzystam:D czyli co? Stozek i dolot? Ale jest cos dedykowane pod Audi? Bo to chyba ma znaczenie...?
-
Tuning mechaniczny
Witam Tak wiem "gra nie warta swieczki,sprzedaj i kup 1.8 T" nie chce tego robic. Chce zostawic ADP ale chcialbym podniesc troszke osiagi i dzwiek silnika. Wiadomo,wolnossacy ale da sie,wszystko sie da. Na poczatek myslalem o stozku... Poprosze o jakies sensowne opinie i ewentualna pomoc. Pozdrawiam
-
Stuka przy ruszaniu i zmianie biegu
Mialem to samo. Luz na lewym dolnym wachaczu (bananie) w lewym kole po wymianie nie ma juz tego dzwieku przy ruszaniu...
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
Kółka kozackie
-
Błotniki
a widzisz..Kowi zawsze pomoze
-
Błotniki
panowie,czym roznia sie blotniki od A4 a S4 ? od S sa jakies szersze?
-
Dziwna praca silnika
Mam to samo co koledzy ;( ale na razie zostawiam to bo bede zmienial caly dolot za jakis czas i kolektor wiec wtedy ogarne temat. To jest takie szarpniecie nie? jak sie jedzie np na 5 biegu i sie puszcza gaz to wtedy takie szarpniecie? No to ja tak mam...
-
Swap silnika
Może tak, a może nie. niestety takie zmianny w wolnossakach czasami przynosza pozytywne efekty a czasami kupa. Trzeba by potestować. Tak czy inaczej z ADP rakiety nie zrobisz. Jak minie Ci sentyment do tego autka to pomyśl o 1.8T jeśli benzynka to się fajnie odpycha albo może TDI Moze to glupie i dziwne ale sentyment do niej mi nigdy nie minie zdaje sobie sprawy,ze rakiety nie bedzie ale zawsze cos,tym bardziej,ze mi bardziej zalezy na stanie wizualnym niz na mocy jednak nie ukrywam,ze pare tych konikow by sie czasem przydalo ---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Może tak, a może nie. niestety takie zmianny w wolnossakach czasami przynosza pozytywne efekty a czasami kupa. Trzeba by potestować. Tak czy inaczej z ADP rakiety nie zrobisz. Jak minie Ci sentyment do tego autka to pomyśl o 1.8T jeśli benzynka to się fajnie odpycha albo może TDI Moze to glupie i dziwne ale sentyment do niej mi nigdy nie minie zdaje sobie sprawy,ze rakiety nie bedzie ale zawsze cos,tym bardziej,ze mi bardziej zalezy na stanie wizualnym niz na mocy jednak nie ukrywam,ze pare tych konikow by sie czasem przydalo
-
Swap silnika
No nic,bedzie ADP tu w tym kraju 200 KM nie jest potrzebne:wink: ale...nowy kolektor,stożek jakies zmiany dolotu i tam powinno sie chyba jakies drobne jeszcze wycisnac,co nie?
-
Swap silnika
No samemu to nie,niestety...ostatnio slyszalem,ze turbine mozna wladowac do takiego wolnossacego:naughty:
-
Swap silnika
Nie chce go srzedawac z powodow osobistych...czyli V6 sie nie oplaca a na 1.8 T? To samo? Tez sie nie oplaca?
-
Swap silnika
Tylko,ze ja nie chce sprzedawac tylko tego zrobic...