Treść opublikowana przez djszaman
-
Filtr paliwa -w którą stronę?
wojtek79 nie ma wlasnie zadnych strzalek patrzac na to zdjecie litera "A" ma byc w wężu od baku czy od silnika?
-
Filtr paliwa -w którą stronę?
witam mam maly problem, kazałem bratu wyjac filtr paliwa, a ja w tym czasie skoczylem po nowy do sklepu i teraz problem bo nie wiem ktora strona zalozyc ( a brat nie pamieta jak było przed zdjeciem) , nie ma zadnych strzalek na nowym filtrze, i pytanie mam czy tym grzybkiem ma byc w strone baku czy w strone silnika?
-
Problem z pompą paliwa
bezpiecznik OK, przekaznik cyka więc jest OK, te plastiki co są zaraz w rogu drzwi ?
-
Problem z pompą paliwa
witam mam problem z moim audi a wiec nie zapala mi na benzynie (mam LPG) pojechałem do kolegi wymieniłem pompe paliwa, wszystko ok jezdzilo przez pare dni a potem znowu nic ;/ nie chce zapalić na benzynie, kupiłem filtr paliwa, ze starego (jeszcze fabrycznego ) wylał się praktycznie sam syf (czarne paliwo) ale dalej nic, nie chce zapalić :/ pompa podpięta na krótko bije ładnie paliwo, ale juz po podpięciu kostki zero reakcji, wydaje mi się, że coś z kablami pewnie, i którędy idą kable żeby sprawdzic połączenie gdzie wchodzą pozdrawiam
-
zmiana licznika czy bedzie dzialac?
witam szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu, więc mam avanta 1,8 z 1996r i padły mi zegary czy taki Licznik Audi A4 B5 !!! 100% podświetlenia okazja ! (2502544398) - motoAllegro podejdzie mi i bedzie działał? dodam że u mnie nie ma tych dodatkowych wskazników temp.oleju i nap.akumulatora.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bardzo bym prosił o ich namiar
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie pytalem czy dobrze kupilem, tylko gdzie regeneruja maglownice :]
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
gdzie w saczu regeneruja maglownice? bo moja prawdopodobnie kaput :/ bo plyn sie zebral w oslonie przekladni kierowniczej :/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie mam jak podpiac sie do vaga a zegary no chyba zwykle
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jak sie wymienia cale zegary to przebieg jest pod te zegary czy mój stary ?
-
Liczniki nie działają - czy cos mogło się spalić?
ok dzieki kolego, zrobie tak jak pisałeś i dam znać czy pomogło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no i zakupilem swojego avanta mysle ze sie bede pojawiał na spotach ale to dopiero jak ogarne temat niedzialajacych wskazowek predkosciomierza i obrotomierza, bo chyba czeka mnie kupno nowych zegarów :/
-
Liczniki nie działają - czy cos mogło się spalić?
witam mam ten sam problem kupilem ostatnio a4 b5 1.8 i nie dziala w nim prędkościomierz i obrotomierz, chłop mi mówił że to wystarczy zmienić zegary, ale że znalazłem temat o tym, wykręciłem odpiąłem kostki dwie z zegarów i podpiąłem i dalej nic :/ dodam że wskazówka od prędkościomierza drży lekko gdzie mam szukac problemu?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co do opłat to pewnie z 1500 będę musiał liczyć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
heja mozecie mi powiedziec czy cos nie teges z tym autem bo mam zamiar jechac w niedziele po niego Oferta - Audi A4 - Samochód z sekwencyjną instalacją gazową V generacji, z automatyczną klimatyzacją, kupiony bezpośrednio od właściciela w Niemc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak na rocznik i silnik to wcale cena nie jest wysoka. A b5 z tym silnikiem lata jak b6 130KM --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ---------- Co do tego http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-C23372574.html To trzeba by się przyjrzeć temu autu, bo wydaje mi się że to jest model po Transporcie Sanitarnym albo Policji. Konsola ma dodatkowe miejsce na osprzęt "branżowy" wiadomo że jak gdyby potwierdziły się moje przypuszczenia to przebieg x3. VIN i do serwisu. w sumie moge zapytać kumpla a co do ceny to myśle że coś by urwał w każdym razie on sam sprowadzał go z niemiec i jeździła tym jego żona, a tak w ogóle to on jest mechanikiem zapytaj kolege jesli nie sprawi to problemu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
da sie cos wynegocjowac z tego auta? bo cena troche odstrasza
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dzieki za obejrzenie go to juz wiem ze nie ma co do tymbarku sie wybierac jeszcze mysle nad tym niebieskim bo to w sumie jeszcze do oplat autko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
heheh kolor jest mało istotny byle nie bialy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ta z tymbarku pisze ze sprowadzona pół roku temu no ale zobaczymy jak kolega sie dowie coś więcej znalazłem jeszcze takie ogloszenia http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-dobry-i-niedrogi-C23887149.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko super nie pali się na dziś hehe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak patrzyłem rozmawiałem ale bez gazu jest a troszke wezmie paliwa :/ prrzy takim motorze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cris jakby nie sprawiło problemu byłoby super
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak i nawet kontaktu nie podal to widac od razu ze cos nie tak z tym autem bedzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
znalazlem te dwa niedaleko http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-1997-98r-climatr-C23376286.html http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-okazja-C23748674.html ale lepszy chyba ten z quattro, zreszta napiszecie co o tym sadzicie