Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djszaman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djszaman

  1. wojtek79 nie ma wlasnie zadnych strzalek patrzac na to zdjecie litera "A" ma byc w wężu od baku czy od silnika?
  2. witam mam maly problem, kazałem bratu wyjac filtr paliwa, a ja w tym czasie skoczylem po nowy do sklepu i teraz problem bo nie wiem ktora strona zalozyc ( a brat nie pamieta jak było przed zdjeciem) , nie ma zadnych strzalek na nowym filtrze, i pytanie mam czy tym grzybkiem ma byc w strone baku czy w strone silnika?
  3. bezpiecznik OK, przekaznik cyka więc jest OK, te plastiki co są zaraz w rogu drzwi ?
  4. witam mam problem z moim audi a wiec nie zapala mi na benzynie (mam LPG) pojechałem do kolegi wymieniłem pompe paliwa, wszystko ok jezdzilo przez pare dni a potem znowu nic ;/ nie chce zapalić na benzynie, kupiłem filtr paliwa, ze starego (jeszcze fabrycznego ) wylał się praktycznie sam syf (czarne paliwo) ale dalej nic, nie chce zapalić :/ pompa podpięta na krótko bije ładnie paliwo, ale juz po podpięciu kostki zero reakcji, wydaje mi się, że coś z kablami pewnie, i którędy idą kable żeby sprawdzic połączenie gdzie wchodzą pozdrawiam
  5. witam szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu, więc mam avanta 1,8 z 1996r i padły mi zegary czy taki Licznik Audi A4 B5 !!! 100% podświetlenia okazja ! (2502544398) - motoAllegro podejdzie mi i bedzie działał? dodam że u mnie nie ma tych dodatkowych wskazników temp.oleju i nap.akumulatora.
  6. bardzo bym prosił o ich namiar
  7. nie pytalem czy dobrze kupilem, tylko gdzie regeneruja maglownice :]
  8. gdzie w saczu regeneruja maglownice? bo moja prawdopodobnie kaput :/ bo plyn sie zebral w oslonie przekladni kierowniczej :/
  9. nie mam jak podpiac sie do vaga a zegary no chyba zwykle
  10. a jak sie wymienia cale zegary to przebieg jest pod te zegary czy mój stary ?
  11. ok dzieki kolego, zrobie tak jak pisałeś i dam znać czy pomogło
  12. no i zakupilem swojego avanta mysle ze sie bede pojawiał na spotach ale to dopiero jak ogarne temat niedzialajacych wskazowek predkosciomierza i obrotomierza, bo chyba czeka mnie kupno nowych zegarów :/
  13. witam mam ten sam problem kupilem ostatnio a4 b5 1.8 i nie dziala w nim prędkościomierz i obrotomierz, chłop mi mówił że to wystarczy zmienić zegary, ale że znalazłem temat o tym, wykręciłem odpiąłem kostki dwie z zegarów i podpiąłem i dalej nic :/ dodam że wskazówka od prędkościomierza drży lekko gdzie mam szukac problemu?
  14. co do opłat to pewnie z 1500 będę musiał liczyć
  15. heja mozecie mi powiedziec czy cos nie teges z tym autem bo mam zamiar jechac w niedziele po niego Oferta - Audi A4 - Samochód z sekwencyjną instalacją gazową V generacji, z automatyczną klimatyzacją, kupiony bezpośrednio od właściciela w Niemc
  16. Jak na rocznik i silnik to wcale cena nie jest wysoka. A b5 z tym silnikiem lata jak b6 130KM --- - Sent from my iPhone 4s using Tapatalk ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:16 ---------- Co do tego http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-115km-C23372574.html To trzeba by się przyjrzeć temu autu, bo wydaje mi się że to jest model po Transporcie Sanitarnym albo Policji. Konsola ma dodatkowe miejsce na osprzęt "branżowy" wiadomo że jak gdyby potwierdziły się moje przypuszczenia to przebieg x3. VIN i do serwisu. w sumie moge zapytać kumpla a co do ceny to myśle że coś by urwał w każdym razie on sam sprowadzał go z niemiec i jeździła tym jego żona, a tak w ogóle to on jest mechanikiem zapytaj kolege jesli nie sprawi to problemu
  17. da sie cos wynegocjowac z tego auta? bo cena troche odstrasza
  18. dzieki za obejrzenie go to juz wiem ze nie ma co do tymbarku sie wybierac jeszcze mysle nad tym niebieskim bo to w sumie jeszcze do oplat autko
  19. heheh kolor jest mało istotny byle nie bialy
  20. ta z tymbarku pisze ze sprowadzona pół roku temu no ale zobaczymy jak kolega sie dowie coś więcej znalazłem jeszcze takie ogloszenia http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-dobry-i-niedrogi-C23887149.html
  21. spoko super nie pali się na dziś hehe
  22. tak patrzyłem rozmawiałem ale bez gazu jest a troszke wezmie paliwa :/ prrzy takim motorze
  23. Cris jakby nie sprawiło problemu byłoby super
  24. tak i nawet kontaktu nie podal to widac od razu ze cos nie tak z tym autem bedzie
  25. znalazlem te dwa niedaleko http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-1997-98r-climatr-C23376286.html http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-okazja-C23748674.html ale lepszy chyba ten z quattro, zreszta napiszecie co o tym sadzicie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.