Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djszaman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djszaman

  1. Ok dzięki za info bo myślę o przeprowadzce i dlatego pytam myślę że z praca problemów by też nie było
  2. Czesc wszystkin może troche nie temat audi:) chciałbym sie dowiedzieć jak tam we wrocławiu ceny wynajmu mieszkań sie ksztaltuja chodzi bardziej o kawalerke.
  3. ja mam na sprzedaz swoje oczko w głowie VW Golf2 rocznik 1987 1,9TD + IC więcej info na PW
  4. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    zastanawiam się czy pomalować ten odbyśnik, tylko nie wiem jak będzie ze świeceniem ?
  5. Krzysieksza konkretne miasto czy ogolniee?
  6. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    Grubo na pewno nie:)
  7. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    Bo nie ma czym Narazie:) powoli go dopieszczam i zastanaiwiam sie nad swapem na T
  8. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    Akurat w rzeszowie organizuja ale jak będzie jakiś spontan spot u nas to może sie pojawie ale nie OOOO
  9. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    25 to jadę prawdopodobnie na 1/4 mmili
  10. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    Spoko jak będą gotowe to zrovie zdjecie
  11. Nie bo sprzedający zapewnił że działają żarówki są też ok
  12. raczej na pewno nie bo bym zauważył przy ściąganiu podsufitki, nie wiem czy to ma związek z przednią lampką która mi normalnie świeci przy otwarciu drzwi
  13. co może byc grane ze mi nie świecą lampki nad głowami pasażerów z tyłu w avancie, kupiłem nowe(używane) i dalej nic :/
  14. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    Dalem je do spolerowania I wyszlo ok. Teraz czas je zmodzic troche
  15. djszaman odpowiedział(a) na djszaman temat w Audi A4 B5
    tak rzuca się w oczy bo widać jak w niektórych miejscach taki pajączek się zrobił i dlatego pytam
  16. djszaman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, moje pytanie odnosi sie przednich lamp poliftowych, wiec ktos pomalowal lampy od srodka lakierem bezbarwnyn (chyba ze to takie fabryczne) czym najlepiej to usunac? Zeby plastikowi nic siee nie stalo?
  17. krzysieksza tak wyglada u mnie na avancie http://img15.olx.pl/images_tablicapl/112526367_3_644x461_audi-a4-b5-avant-lpg-sprzedam-badz-zamienie-audi.jpg
  18. http://img2.sprzedajemy.pl/1000x901c_felgi-parabole-polerka-x-audi-tt-26836877.jpg foto nie moje ale to samo
  19. byłby ktoś chętny na zamianę moje polerowane parabole 17 na jakieś inne ciekawe 17?
  20. jeszcze zderzak przód jeśli podejdzie do przedlifta
  21. ja byłbym chętny na lampy przód
  22. wszystkie zaczepy sa? nie trzeba bedzie uzywac wkretów ?
  23. jak ja nie lubie jak ktos tak pisze, pisz swoją cene to będziemy negocjować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.