Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djszaman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djszaman

  1. o 16 jest jeszcze sporo aut, ale ludize parkują bliżej wejścia do tesco, także pod płotem powinno być miejsce, ale frekwencja tutaj duża to chyba kto pierwszy ten lepszy
  2. to teraz się pewnie kolejki będą tworzyć
  3. no i kermit elegancko wygląda
  4. tak tak ale jednak narazie odpadają tamte plany, także zderzak biore
  5. na E ? a co to jest? tak biore na pewno tak jak rozmawialiśmy u Ciebie pd domem
  6. Dopiero we wrześniu zderzak będziesz zakładać?
  7. zderzak równy czyżby photoshop
  8. A jak to sie ma do wachaczy z zawieszeniem gwintowanym jeszcze częstsze wymiany będą?
  9. Co to może być że szyber sam od siebie sie uchyla? Ma to związek coś z centralnym? Bo pompka odzywa sie tylko jak wylacze auto,a z pilota zamykanie nie działa a działało bo to już druga moja pompka :/
  10. zostaw to co masz, tylko uszczelnij ona taka długa ??
  11. nawet niech nie próbuje bo dziura tylko będzie, a ja się czaje na zderzak
  12. fajnie by było jakby zdjęcia były
  13. ma ktos może na sprzedaz zaslepki do reflektorów po lifcie ? te z tyłu ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- tez bym sie wybrał ale nie ma czym
  14. spoko oko nic sie nie dzieje, przegoniłem sobie przy okazji dziada
  15. też tak myśle w ramach zadośćuczynienia 15l PB mi wystarczy
  16. tak tutaj napisane więc wygląda na to że dziś
  17. pod MM tam gdzie zawsze są ? ale widze teraz ze za galeria sandecja sa
  18. sedan? tylna centralna też? no i jaka folia % ?
  19. woo to na bank mnie nie będzie nie zdąże audi wyskładać a muszę mieć gotowe na jutro
  20. a tak oczywiście a o której ten spot?
  21. jak polerowanie kół to ciężki temat będzie bo juz odchodze od tej roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.