Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djszaman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djszaman

  1. djszaman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    cześć mam dziiiwny problem, a więc do rzeczy, hamulec mi zaczął nisko brać, płyn wszystko ok nigdzie nie było żadnych wycieków, to pewnie pompa już przepuszcza, więc zakupiłem na złomie pompe (działająca bo dzień przed kupnem rozebrali) no i heja do garażu na montaż, wszystko pieknie spięte bierzemy się za odpowietrzanie hamulców, wedle instrukcji, no i wyjazd z garażu, auto stoi efekt wszystkie 4 koła zblokowane, zacisk trzyma, odpowietrzamy znowu bo może coś źle poszło i dalej wciąż to samo, pewnie pompa walnięta, podmianka na stare, i dalej wciąż koła zblokowane, co źle mogliśmy zrobić? auto uziemione przez niedziele i jazda autobusem
  2. a tego to dokładnie nie wiem co i jak będzie, a kiedy to ?
  3. tak wszystko z dokładką, ryba ja się wybieram ale nie do bukowiny
  4. noo jak 300 drogo w fajnym stanie ?
  5. kurde ja mam zderzak ladny piekny a nikt go nie chce
  6. może pracodawcy będą tacy dobrzy i podniosą stawkeo pełną złotówkę
  7. Szczęśliwego Nowego Roku Panowie
  8. Zeby na mystkowie nie mieli to dziwne trzeba bylo zjechac na kunow i tam zapytać
  9. nie prościej by było na złom podjechac i wybrać najładniejsze ?
  10. No tak tjuningowane soczewkowe, angel ajsy były plastiki ale on chyba chcę tylko roi
  11. A on ma szklane klosze czy plastiki?Klosze są szklane
  12. eee kermit szaleje ostroooo
  13. sobota to jak święta jeszcze, nic się nie robi
  14. ten golf stooi i gnije tylko raz go widziałem pod Lidlem na Lwowskiej a raz na Witosa, chyba go w ten sposób przepalają i klocki rozgrzewają
  15. pasuja bo ja z polifta zakladalem do przedlifta
  16. Może bym sobie taki prezent skomponował na święta [emoji14] wysłane za pomocą widelca
  17. kolego i jak tam radyjko działa ?
  18. a tego to nie wiem. bo mnie dziś akurat nie było
  19. spoty są co tydzień przecież
  20. mówiłem CI pisałem Ci że mam swojego gładkiego zapodkładowanego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.