-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
Dokładnie tak zrobiłem. Inaczej nawet nie próbowałem.
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
W sterowniku 09 jedyne co zmieniałem to włączałem asystenta świateł drogowych oraz włączałem światła tylne podczas działania drl. Te funkcje działają prawidłowo. No trudno - odpuszczam w takim razie doświetlanie. Dzięki za pomoc.
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
W Byte 33 na pewno się nie pomyliłem. Sprawdziłem dwukrotnie. Coś jeszcze mogę zrobić, czy odpuścić sobie to doświetlanie zakrętów?
-
Kodowanie doświetlania zakrętów w Audi A4 B9
W byte 33 kodowania na poszczególnych bitach przyjęte, natomiast w byte 03 mam taki komunikat jak na zdjęciu. Wiesz może dlaczego?
-
High Beam Assist
Warunki wszystkie były spełnione. Próbowałem zarówno na samym zapłonie, jak i z włączonym silnikiem.
-
High Beam Assist
Mam ten sam problem. W sterowniku 09 bez problemu zakodowałem odpowiednie wartości. Teraz na wyświetlaczu pojawia mi się informacja, że automatyczne światła są włączone. Niestety to nie działa. W sterowniku A5 nie mogę zrobić kodowania. Wyskakuje komunikat: "Kodowanie odrzucone Błąd 7F: Usługa nieobsługiwana podczas aktywnej sesji. Co robię źle?
arielo86
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta