Treść opublikowana przez kolunio1
-
pakiet bagażnik
chciałbym zamontować u siebie takie dodatkowe mocowanie bagażu które znajduję się po prawej stronie ten taki "pas" jakie numerki części będą mi potrzebne czy ktoś się orientuję? interesują mnie również te uchwyty które zaznaczyłem na rolecie... czy to jest taka specjalna roleta czy to też można sobie dołożyć?
-
System mocowania ISOFIX
to ja będę miał troszkę wiecej roboty bo muszę i powiercić trzeba będzie znaleźć chwile to wreszcie to zamontować
-
System mocowania ISOFIX
ok czyli już wszystko wiem kolego turzol Ty miałeś te otwory montażowe czy też musiałeś wiercić ?
-
System mocowania ISOFIX
a posiada może ktoś zdjęcia jak jest to już zamontowane ?
-
System mocowania ISOFIX
no właśnie okazało się że po wyjęciu kanapy nie posiadam takich otworów czy ktoś wie czy tak po prostu można je sobie wywiercić? czy to bezpieczne? i w jakim miejscu to ewentualnie wiercić żeby nic nie uszkodzić....
-
System mocowania ISOFIX
czy tak wygląda ori mocowanie isofix do audi A4 B6 ? <br /><br /> tutaj podane są numery: MODEL 8E0 NR CZĘŚCI 8E0813546B jeżeli to ori i pasuje czy bym potrzebował jeszcze czegoś do montażu?
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
planuję swoje BBS pomalować na czarny połysk a ranty zostawić wypolerowane
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
no to jak dobrze świeci to teraz zamawiać hurtowo i montować ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 22:17 ---------- małe zakupki komplet filtrów, olej, łożysko przód, i kompletny rozrząd z pompą wody itp a tu kilka fotek z wczoraj dolne listwy oklejone folią 3M na próbę czy będzie ładnie wyglądało
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
furka konkretna nowy tylny zderzak robi robotkę gdzie dorwałeś stabilizator od rs-a ?
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
ok dzięki a płaciłem tak dokładnie 189zł
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
kupiłem łożysko FAGa na przód do swojego auta czy jeszcze coś trzeba do tego dokupić? czy to już jest cały komplet ?
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
fotka podświetlenia sory że tak późno ale ciągle zapominałem
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
tak ET54 i tak myślę nad dystansem 15mm tylko jak to jest w quattro na przednią i tylną oś muszą iść takie same dystanse? czy mogą być jakiś różnice w nich? ktoś się orientuje?
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
dosyć niedawno udało się kupić felgi 18" z pakietu Audi Exclusive skręcane BBS fotki podświetlenia postaram się jutro wstawić bo ciągle zapominam pstryknąć...
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
żadna tajemnica siatkę udało się znaleźć na allegro za 99zł nie ma żadnych śladów zniszczeń a teraz zakupy o wiele przyjemniej się wozi rączka malowana sprayem
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
zawitała siatka w bagażniku z kieszenią odnowiony uchwyt w bagażniku
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
czyli Twoim zdaniem jakas czesc załogi forum popadło w głupote i zbiorowa histerię ? nie napisałem tak, że część forum popadła w głupotę tylko napisałem wyraźnie, że "dla mnie to głupota" ---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- a plastiki były po prostu w takim stanie jak kupiłem auto
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2549648496) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. gość podniósł cene... na 45zł
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
a ja kupowałem na allegro po 42zł za sztukę i co najważniejsze nie wywaliło żadnych błędów na FIS fotkę jutro może uda mi się wstawić
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
lampki P&P w 100% święcą pięknie Jeśli chodzi o hamulce nie narzekam, co do swapu to dla mnie głupota bo jak bym chciał inny motor to bym taki samochód kupił z takim silnikiem a nie bawił się w jakieś przekładnie zreszto jak będzie mało mocy to z 1.8T można i 800HP zrobić haha A sprzedaż samochodu oczywiście wchodzi w gre dobrze zapłacisz będziemy rozmawiać haha
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
nowe lampki podświetlenia rejestracji z Audi Q7
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
chodzi o tą zasłaniającą zbiorniczek z płynem do spryskiwaczy i na zbiorniczek od płynu wspomagania ?
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
paczuszka
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
o tak składane lustereczka w fotochromie od S4 też będą ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- dzięki za miłe komentarze
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
relingi i chromy wokół szyb zostają przedni grill na pewno będzie malowany a co dalej się pomyśli felgi też planuję w jakimś ciemnym kolorze