exportsubripp

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez exportsubripp

1. Potrzebuje wyslac koła 18 cali na drugi koniec Polski, może mi ktos poradzić jak to zrobic żeby bylo to za rozsądną cene i zeby nie musieć tego pakować w pudła? W dziale ogloszen ludzie sprzedają koła i felgi wiec podejrzewam ze i wysyłają , orientuje sie ktos z was jakie rozwiazanie jest najlepsze? PS. Sorki za offtop.

2. Aha i zebyscie nie mowili ze sie zachwycam tą akcją z getafe to rzucam link jak messi skompromitował całą obrone realu madryt i casillassa przy okazji, czyli najlepszych obronców swiata i bramkarza mistrzow swiata i europy. Wiem ze kazdy ma swoje sympatie itp i nikogo na sile nie przekonam ale mysle ze nalezy sie messiemu szacun bo zwyklym grajkiem to on nie jest. A jego rekordy które itak napewno jeszcze wyśrubuje bo jest jeszcze młody mówią za siebie.

3. Szymeniu bardzo trafny koment. Zgadzam sie prawie w 100 procentach tylko nie pasuje mi to ze piszesz ze messi gra dobrze tylko wtedy gdy inni sa w formie. Tak jak pisalem wczesniej messi jak zwykly czlowiek gra raz lepiej raz gorzej. W ostatnim gran derbi np gral fatalnie, nie bylo go widac na boisku alebarca wygrala bo ujawnil sie geniusz suareza. A teraz widac bylo jak na dloni ze chlopak załapał forme, byl widoczny w kazdej akcji. To on kreowal gre druzyny . Wszystkie pilki musialy przejsc przez niego. I widac bylo jaki jest zdeterminowany. Tak naprawde messi gdy jest w formie to jest nie do zatrzymania a barcelona bez messiego gralaby pewnie w środku tabeli podejrzewam. Nie jest to tak jak w przypadku realu ze oni nawet bez ronaldo wygrywają, dla barcelony messi to jest najwazniejsze ogniwo.

4. Jak bylem w Turcji to ruskie do śniadania smirnoffa ze szklanek pili :wink:

Prawie połowy boiska ?

Faktycznie prawie robi różnicę. Przecież tam ledwo połowa połowy boiska była :)

To już Citko lepiej Atletico strzelił ;)

no faktycznie Citko to wirtuoz pilkarski :lol: zlatan mu do pięt nie dosięga :wink:
  5. http://m.youtube.com/watch?v=nXzXsdZJ5AQ

pierwszy z brzegu, a tak na marginesie to fajne porównanie dwoch geniuszy argentynskiej pilki , messiego i maradony , obaj przeprowadzili łudząco podobny rajd osmieszając przy tym po kilku zawodników i bramkarza.

Tu jeszcze z lepszej kamery

I jeszcze gol zlatana. Ten jest bezkonkurencyjny jesli chodzi o ekwilibrystyczne bramki

6. Kaka to był geniusz. Taka łatwość, ale też gdy miał piłkę przy nodze to jakoś elegancję się czuło.

Szkoda.ze w Realu nic w sumie nie pokazał.

Ale na pewno jeden z najlepszych piłkarzy Milanu i na świecie .

Tego strzału długo nikt nie powtórzy, a do tego nie był na żadnych hormonalnch.

gol messiego to jest pikuś przy tym

w tej bramce nie ma nic nadzwyczajnego. Raczej o okiwanie obroncow ci chodzi. Faktycznie ladnie ich zrobil. Ale messi takich akcji mial tysiace i to duzo lepszych. Niejednokrotnie przebiegal cale boisko i osmieszał obrone. A co do najladniejszych bramek to bezkonkurencyjny jest Zlatan i jego bramka przewrotką z prawie polowy boiska.
  7. 1608950000_1431006528_thumb.jpg

Mój dzisiejszy nabytek. Do nauki jazdy w terenie. Poducze sie i sprzedam a za rok cos mocniejszego.

edit:

Powalczyłem dzisiaj troche po lesie i jestem zawiedziony ze tak mi tylnie kolo rzuca na boki. Koniecznie musze opone zmienic na kistke i szerszą niz teraz bo kilka razy mialem smierc w oczach gdy wjechalem na bardziej piaszczysty odcinek i zaczela mi d*pa latac na boki.

8. Moim zdaniem predzej Real wygra LM , oni potrafią sie mobilizowac na takie mecze , a że Juventus dostanie piątke w rewanżu to raczej formalność i znowu bedziemy mieli gran derbi w finale LM. A z gran derbi to nigdy nie wiadomo jaki wynik bedzie , zalezy od dyspozycji w danym dniu Ronaldo i Messiego. Np w ostatnim gran derbi messi grał takie dno że caly mecz nie bylo go widać a wczoraj błyszczał. Tak samo CR7 ma lepsze mecze i gorsze. Na tym poziomie nie da sie określić kto jest lepszy a kto gorszy, decydują detale. Tak jak wczoraj gdyby Lewandowski trafił w piłke w 1 połowie gdy miał setke to mecz pózniej mialby diametralnie inny przebieg. Ale generalnie jestem za Barcą i mam nadzieje ze wreszcie wygrają znowu LM bo im sie należy jak mało komu w tym sezonie . VEB !!!