Treść opublikowana przez exportsubripp
-
B8 TrOOOOp
Potrzebuje wyslac koła 18 cali na drugi koniec Polski, może mi ktos poradzić jak to zrobic żeby bylo to za rozsądną cene i zeby nie musieć tego pakować w pudła? W dziale ogloszen ludzie sprzedają koła i felgi wiec podejrzewam ze i wysyłają , orientuje sie ktos z was jakie rozwiazanie jest najlepsze? PS. Sorki za offtop.
-
Spotkania na drodze
W zeszłą sobotę niedaleko Magnolii we Wroclawiu jechalem za granatowym audi a4 b5 avant na ramkach klubowych rejestracja DKL9***
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
W zeszłą sobotę niedaleko Magnolii we Wroclawiu jechalem za granatowym audi a4 b5 avant na ramkach klubowych rejestracja DKL9*** . Ja tez bylem swoją klubową
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Wow , kiedy planujesz zmiane auta?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
4,7 litra , wymienialem tydzien temu
-
B8 TrOOOOp
http://niemoge.pl/img/689/jak-przerobic-anglika-z-kierownica-po-prawej-stronie-polak-po/
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Przeciez wszystkie skrypty macie na pierwszej stronie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Kolega popuscił wodze fantazji z tą policją. Nie łatwiej odesłać wadliwy towar i tyle? Co wy wszyscy z tą policją i skarbówką odrazu wyskakujecie ...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
To jakim cudem dalej nabija naiwniaków w butelke ?
-
Strefa motocyklistów
Ale poszalalem dzisiaj crosem po lasach i dołach od rana. Bak paliwa pod korek i bańka 5L w plecaku. Wszystko poszło. Masakra wszystko mnie boli
- B8 TrOOOOp
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zadaj pytanie w b8 troop lub w forum technicznym a nie tutaj bo robisz mainowi śmietnik w temacie.
-
Piłka nożna
Visca El Barca !!!!!!!
-
Audi A4 B8 avant 143km.
- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Kurde taki spec od zdjęć tak blisko mnie. Chyba założę wątek ze swoim autem a po fotki już wiem gdzie uderzyć- Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Pochwal sie co wyrezałeś- Piłka nożna
Jakbym czytał komentarze na onecie dopisz jeszcze że tupolewa to ruscy strącili.- Piłka nożna
Aha i zebyscie nie mowili ze sie zachwycam tą akcją z getafe to rzucam link jak messi skompromitował całą obrone realu madryt i casillassa przy okazji, czyli najlepszych obronców swiata i bramkarza mistrzow swiata i europy. Wiem ze kazdy ma swoje sympatie itp i nikogo na sile nie przekonam ale mysle ze nalezy sie messiemu szacun bo zwyklym grajkiem to on nie jest. A jego rekordy które itak napewno jeszcze wyśrubuje bo jest jeszcze młody mówią za siebie. http://m.youtube.com/watch?v=LT9H0-hm9u4- Piłka nożna
Szymeniu bardzo trafny koment. Zgadzam sie prawie w 100 procentach tylko nie pasuje mi to ze piszesz ze messi gra dobrze tylko wtedy gdy inni sa w formie. Tak jak pisalem wczesniej messi jak zwykly czlowiek gra raz lepiej raz gorzej. W ostatnim gran derbi np gral fatalnie, nie bylo go widac na boisku alebarca wygrala bo ujawnil sie geniusz suareza. A teraz widac bylo jak na dloni ze chlopak załapał forme, byl widoczny w kazdej akcji. To on kreowal gre druzyny . Wszystkie pilki musialy przejsc przez niego. I widac bylo jaki jest zdeterminowany. Tak naprawde messi gdy jest w formie to jest nie do zatrzymania a barcelona bez messiego gralaby pewnie w środku tabeli podejrzewam. Nie jest to tak jak w przypadku realu ze oni nawet bez ronaldo wygrywają, dla barcelony messi to jest najwazniejsze ogniwo.- Piłka nożna
Jak bylem w Turcji to ruskie do śniadania smirnoffa ze szklanek pili no faktycznie Citko to wirtuoz pilkarski zlatan mu do pięt nie dosięga- Piłka nożna
http://m.youtube.com/watch?v=nXzXsdZJ5AQ pierwszy z brzegu, a tak na marginesie to fajne porównanie dwoch geniuszy argentynskiej pilki , messiego i maradony , obaj przeprowadzili łudząco podobny rajd osmieszając przy tym po kilku zawodników i bramkarza. Tu jeszcze z lepszej kamery http://m.youtube.com/watch?v=cAehMNYw0ig I jeszcze gol zlatana. Ten jest bezkonkurencyjny jesli chodzi o ekwilibrystyczne bramki http://m.youtube.com/watch?v=slUUr1A0Z1o- Piłka nożna
w tej bramce nie ma nic nadzwyczajnego. Raczej o okiwanie obroncow ci chodzi. Faktycznie ladnie ich zrobil. Ale messi takich akcji mial tysiace i to duzo lepszych. Niejednokrotnie przebiegal cale boisko i osmieszał obrone. A co do najladniejszych bramek to bezkonkurencyjny jest Zlatan i jego bramka przewrotką z prawie polowy boiska.- Strefa motocyklistów
Mój dzisiejszy nabytek. Do nauki jazdy w terenie. Poducze sie i sprzedam a za rok cos mocniejszego. edit: Powalczyłem dzisiaj troche po lesie i jestem zawiedziony ze tak mi tylnie kolo rzuca na boki. Koniecznie musze opone zmienic na kistke i szerszą niz teraz bo kilka razy mialem smierc w oczach gdy wjechalem na bardziej piaszczysty odcinek i zaczela mi d*pa latac na boki.- Piłka nożna
Moim zdaniem predzej Real wygra LM , oni potrafią sie mobilizowac na takie mecze , a że Juventus dostanie piątke w rewanżu to raczej formalność i znowu bedziemy mieli gran derbi w finale LM. A z gran derbi to nigdy nie wiadomo jaki wynik bedzie , zalezy od dyspozycji w danym dniu Ronaldo i Messiego. Np w ostatnim gran derbi messi grał takie dno że caly mecz nie bylo go widać a wczoraj błyszczał. Tak samo CR7 ma lepsze mecze i gorsze. Na tym poziomie nie da sie określić kto jest lepszy a kto gorszy, decydują detale. Tak jak wczoraj gdyby Lewandowski trafił w piłke w 1 połowie gdy miał setke to mecz pózniej mialby diametralnie inny przebieg. Ale generalnie jestem za Barcą i mam nadzieje ze wreszcie wygrają znowu LM bo im sie należy jak mało komu w tym sezonie . VEB !!!- B8 TrOOOOp
Zle mnie zrozumiales, placilem za wysyłke do mnie z Wroclawia , bo do Wrocka mam 120 km w jedna strone a bylem tam przy okazji na szkoleniu i zajechalem do ASO kupic tą kratke , powiedzieli ze nie mają na miejscu i muszą sciągnąć i ze bedzie za 2 dni. Dlatego zdecydowalem sie na wysyłke kurierem. Kratka kosztowala 130 pln a p[rzesylka do mnie 35 pln , itak dużo kroją za przesyłke kawałeczka plastiku. - [A4 B8 CAHA] by Simon__75