Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exportsubripp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exportsubripp

  1. K....wa a mialem juz napisanego posta ze jest 1:0 a tu Krystyna wyrównała. Ja pier.... mam nadzieje ze blaugrana ich rozniesie bo goniłem z BT na mecz nie po to zeby oglądac zwyciestwo supermarketu. Kamyk a co ty zostales jeszcze jeden dzień ?
  2. Pany i panie. Własnie dotarlem do domu. Warto bylo jechac 1000 km w 2 strony zeby poznac tyle fajnych indywidualnosci i wypic tak ogromną ilosc alkoholu w tak krotkim czasie Widzimy sie naprwno za rok w BT a kto wie , moze na OEM tez zawitamy. Pozdro 4 all !!! Ps. Trofea wypakowane
  3. Impreza trwa ))))
  4. A szybko bedziecie jechac? Bede mial godzine spoznienia to jakbym pocisnął i bez przystanków zadnych to moze gdzies w krk was ogarne ?
  5. O 11 w Krk to za wczesnie dla mnie. Musialbym skoro świt z domu wyjechac chyba gdyby cos sie zmienilo to dawajcie znaka, bardzo chetnie podczepie sie pod peleton
  6. A jak z twoim sprzeglem? Po wymianie tarczy slizganie ustalo? Docisk tez zmieniales?
  7. Od czego kolego te manetki ?
  8. A jak tam te wszystkie systemy o ktorych koledzy mowili ze nie dzialają? Poprawiles to wszystko? Jak z pdc przód, naprawione ? Ps. Fura fajna, na plus modyfikacja przodu , drogi mod bardzo , ponad 10 k pln chyba wychodzi i roboty dużo. Fajne autko. Oby tylko wszystko działało jak trzeba.
  9. Ja od kupna swojej b8 zrobilem juz prawie 10 tys km i ani razu nie zauwazylem zeby sie dpf wypalał. Zastanawiam sie wobec tego czy u mnie jest cos takiego w ogóle.
  10. Jestem we wro na bielanach. Jest ktos w okolicy?
  11. Panowie miał ktos kiedys Kawasaki gt550 ? Zbieram stare motory i trafil mi sie wlasnie taki okaz za pare groszy z 1989 roku, chcialbym sobie go zrobic i pojezdzic w sezonie na takim starym turystyku w dluzsze traski. Moze mi ktos powiedziec czy przyjemnie sie takim czyms jezdzi ?
  12. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  13. Pytanie do wlascicieli avantów b8. Gdzie dokladnie najlepiej i najpraktyczniej umiejscowic malą antenke cb? Kupilem dzisiaj taka mala czarną presidenta ale nigdy w aucie cb nie mialem i zastanawiam sie gdzie ją przyczepic, do dachu czy do klapy?
  14. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wczesniej nigdy nie mialem tego komunikatu mimo ze czesto odpalam przy otwartych drzwiach. Piski miewałem jak np kierunkowskaz zostawilem wlaczony ale nigdy przy otwartych drzwiach. Dziwne.
  15. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Probowalem przed chwilą odpalic auto po wyjsciu z marketu. Wkladam kluczyk a tu pisk i komunikat "ignition is on" , co to jest miał to ktoś? I auto nie reagowalo w ogole na odpalanie. Probowalem z 10 razy i nic. W koncu odczekalem kilka minut i wreszcie po wlozeniu kluczyka odpalil bez problemu. O co chodzi ?
  16. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pokaz tą feleCena? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308712-felgi-ori-s5-19-2453519-falken/ .dlaczego nie moge otworzyc tego linku? Wyswietla mi komunikat: [#10340] Nie masz uprawnień do przeglądania tego tematu.
  17. Ty chyba gdzies oglaszales jesli dobrze pamietam
  18. Witam kolegów. Mam pytanie pewnie laickie. Po 15 latach nieobecnosci w eterze chce powrócić. Wyciągnalem ze strychu swoje stare radyjko ktorym sie bawilem za łebka. Tylko nie mam mikrofonu. Pamietam ze mialem takà fajna sadelte czarną z echem i wzmocnieniem ale sprzedalem jà wieki temu i zostalo mi tylko radio. Powiedzcie jaki mam dokupic mikrofon zeby to dzialalo wszystko i styki pasowaly plug&play ? Nie chce sie bawić w rzeźby. Ps. Nie pogardze linkami do aukcji z okreslonymi pasującymi modelami gruszek. Serdecznie pozdrawiam uzytkownikow na forum.
  19. Grzesiu a jaki bylby koszt wymiany 3g low na 3g high?
  20. Głównie kurz , skóra czarna sie tak nie brudzi w sumie, jakies ewentualne plamy to chyba itak najpierw sue myje zwykłą wodą a pielegnacja tym specyfikiem to pozniej tak czy nie? Jak to jest ?
  21. Dziwne jezeli mmi 3g high rozni sie od 3g low tylko dyskiem to dlaczego 3g low nie odtwarza filmow ani z plyty ani z karty nawet na postoju? Nie ma na to sposobu ?
  22. A do mmi 3g low dziala ktory z tych dwoch skryptów? Ten od 3g high czy od basic ?
  23. http://allegro.pl/colourlock-zestaw-do-skor-soft-sklep-p-n-i5016220509.html Czy do czarnej skóry wentylowanej taki zestaw jest dobry? Macie z tym jakies doswiadczenia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.