Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exportsubripp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exportsubripp

  1. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A to ma znaczenie czy bang olufsen jest czy nie?
  2. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktos namiar na podsufitke czarną do avanta b8 kompletną ze slupkami w dobrej cenie?
  3. spoko żaden prowokator , jesli juz to lubie pozartować Pozdro dla W-wia , udanego spota
  4. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie do kolegow z Wroclawia. Polecicie kogos kto ogarnie spilszczenie mmi 3g ?
  5. A no tak. Widze. Jest takie powiedzenie nawet ze jak siedzisz w gównie i jest ci ciepło to lepiej nie wychodź hehe
  6. Wiem. Ja chyba do was zaczne jezdzic. Wieksza grupa jest. Kiedys musimy zrobic cos w polowie drogi wspolnie. Chocby obojetnie kiedy
  7. Sobota : exportsubripp A mozna i w Legnicy lub w polowie drogi. Mi obojetne
  8. Jutro w Bolesławcu o 19tej bedzie spot. Ktos chetny wpaść?
  9. Mi w lecie pomaga wentylacha foteli ale w zimie faktycznie zanim grzanie zacznie dzialac to karwa mać korzonki mozna odmrozic sobie :/
  10. We wrzesniu 2013 poprzedni wlasciciel rzekomo wymienial : 3189 600 002 łozysko dociskowe , oraz 2289 000 148 koło dwumasowe zestaw. Mam fre z king softu Stary Sącz na 2700 pln. Myslalem ze ten temat mam z gliwy a tu sie okazuje ze jeszcze sprzeglo musze wymienic? Jakie kiszty wchodza w gre i podpowiedzcie czy lepiej jezdzic az sie wysra do konca czy odrazu wymieniac? Jezdzenie z tym moze pogłębić usterke o inne elementy ?
  11. Sama dwumasa. Jakis rok temu
  12. Dwumasa niedawno wymieniana byla
  13. 2.0 cagc. Obseruje od jakiegos czasu ze gdy gwaltownie przyspieszam np przy wyprzedzaniu kolumny aut i przykladowo jade na 4 biegu na 2 tys obrotów , nagle chce wyprzedzic gwaltownie wciskam gaz do podłogi i auto nie dostaje równomiernego kopa tylko w pewnym momencie sie zamula. Wskazówka skacze na 3000 obr lub wiecej silnik wyje pózniej spada na 2500 i dopiero idzie równo do góry i ciągnie juz dobrze. Dzieje sie to caly czas na 4 5 i 6 biegu. Na nizszych tego nie zauwazylem. Najvzesciej przy np redukcji z 5 na 4 ale nie wiem czy to jest powiazane ze sobą. Nagralem to zjawisko i wrzucam filmik. Moze ktos cos doradzi. http://m.youtube.com/watch?v=mZecchmQAtg
  14. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons a jak ja mam zderzak s-line i grill od s4 a chcialbym taki grill jak ma Wojtas od rsa caly czarny bez znaczkiw to trza wymienuac caly przód zderzak ? Samego grila nie da sie jakos zmienic? Maszvtakie części moze ?
  15. Furka kox , nie chcesz sprzedac tych kół letnich lub zimowych?
  16. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    245/40ZR18 takie mam opony letnie. Swoja drogą wie ktos co oznacza to "Z" ? Ps. Nygus jestem zainteresowany oponami letnimi jak i zimowymi. Pozdr.
  17. Autko cudo. Wlasnie sam sie zdziwilem ze na sprzedaz tak szybko
  18. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Orientujecie sie moze co to sa za koła? Jakis model albo link do aukcji? Poluje na takie i nigdzie znalezc nie moge
  19. To wpadajcie do b-ca . Jestem dostepny 24 na h.
  20. Bylem w zeszlym tyg 2 razy w legnicy. Jak bede teraz jechal to dam znaka
  21. Pająki są znane i maja dobra marke w b-cu. Oooo pany widze ze z moich okolic wreszcie ktos na forum zawital , kiedy jakiegos mini spota robimy ?
  22. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ps. W wielu watkach czytam o jakims dodatkowym menu w mmi. Jak sie to odblokowuje?
  23. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sie dowiedziec jaki model mmi mam w aucie ? To moj panel. To jest 3g low czy 3g high ? Po czym sie to poznaje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.