Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exportsubripp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exportsubripp

  1. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  2. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ten znaczek jak go ruszam palcem to cały się rusza tak jakby był wymienialny ale ja tam nie wiem, nie mam doswiadczenia a nie chce teraz nic rozbierać bo mi jeszcze poducha wystrzeli, jak bede mial znaczek to poodpinam klemy i bede sie bawił dopiero
  3. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak wróce do domu to zrobie fotke telefonem i wklejeOk. Dotarłem wreszcie. W koncu weekend To jest moja kierownica. Yoghurt czy Twoja jest taka sama ?
  4. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo kolega do ASO to się ustala nr części i dzwonisz podajesz go i mówią Ci cenę. Tak to im zawsze nic do niczego nie pasuje bo oni są zacofani. Podaj nr tego znaczka to Ci podam cenę ASO. Ale ja nie znam tego numeru tak w ogóle to dopytam jeszcze czy te znaczki mają różne rozmiary czy we wszystkich kierownicach są jednakowe? Po drugie czy na tej kierownicy jest gdzies wytłoczony ten nr o który ten facet mnie prosil czy tylko w jakims katalogu moge go znalezc? Bo ja auto kupilem juz z tą kierownicą i nie mam na nią zadnego paragonu ani innego potwierdzenia. Normalnie to bym podal nr nadwozia ale skoro kierownica nie jest ori to nic to nie da w tym przypadku.
  5. wszystko zalezy jakie kto deklaruje obroty na rachunku , ja mam konto w PKO BP , o ile rachunki zwykłe są tam drogie w prowadzeniu to to które ja posiadam jest całkowicie darmowe , karta jest za darmo i wszystkie przelewy , nawet zlecane w placówce są za darmo. Jedyny wymóg jest taki ze obroty miesieczne muszą byc min 10 tys pln. Najwiekszym atutem tego banku jest to że posiada przeogromną ilosc bankomatów własnych i placówek oraz agencji i na kazdym jednym zadupiu wszystko sie zalatwi. A inne banki mają tak malo placówek że np w ING po głupie zaswiadczenie musze jechac do Legnicy 50 km w jedną strone to na paliwo trzeba wydac tyle co za prowadzenie rachunku za pół roku. Tak wiec opłata za prowadzenie rachunku to nie wszystko.
  6. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chyba Cie zle zrozumialem... ja mam znaczek S3 a Ty chcesz sline - w takim wypadku Ci nie pomoge. ok wróce jeszcze do tematu , gdy kupowales ten znaczek w aso to co im podawales? bo ja dzisiaj dzwonilem do ASO i chcialem ustalic cene tego znaczka ale koles wołał ode mnie numer katalogowy kierownicy , a ja nie znam takowego , po drugie facet byl zdziwiony jak moge miec kiere z s3 w audi a4 i zaczął sie motać przez tel że on nie wie czy to bedzie pasować itp , ogólnie mnie wkurzył bo problemy robi koleś.
  7. To ogloszenie to chyba w kategorii żart albo zeby obadać rynek bo wiadomo ze takiej kasy to nie dostanie nikt za przedlifta choćby go nawet 5 lat trzymał pod pierzyną. Liczy sie rocznik i tyle. Sam niejednokrotnie boleśnie się o tym przekonałem
  8. U mnie za oknem takie coś, a letnie juz od miesiąca na aucie
  9. Autko fajne. Może jakiś Norweg się skusi
  10. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak , ja mam kiere spłaszczoną s3 i chce wymienic znaczek na zwykly s-line.
  11. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rzuc mi fotke i wymiary na pw i cene to sie dogadamy.
  12. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chlopaki znaczek s-line w kierownice od s3 potrzebuje. Orientujecie sie czy dostane gdzies takie cos na wysyłke czy musze jechac 100 km do ASO? Wygodniej byloby łyknąć nawet używke ale zeby nie dymać taki kawał autem.
  13. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  14. Grzesiu żyjesz? Bo trudno wy3mać w tym napięciu ))))))
  15. Kazde auto nawet najlepiej wyposazone bez odpowiedniej felgi wyglada biednie a nawet golas jak da mu sie duże obuwie wygląda elegancko. A u wrc to jest i jedno i drugie na wypasie
  16. Andy wiem co mowie. Sledze ogloszenia non stop. Ja za swoje tylko rok mlodsze dalem pol roku temu 57 tys podobnie wyposazone . Gdyby wtedy sysek sprzedawal to bym w ciągu godziny byl u niego. Ale ja wiem z drugiej strony jak to jest bo ten co mi sprzedawal to tez mowil ze telefonów miał setki ale sami gawędziarze i maruderzy co im sie auto podobało tylko ze pieniedzy nie mieli Generalnie trudny rynek mamy w PL
  17. I te listwy sline jak cos to tez wezme Generalnie to kolega nisko ceni to audi. Chyba chce bardzo szybko sprzedac bo powinien śpiewac jakies 5 tts wiecej.
  18. Sysek przepiekne auto. Widac ile pracy jest w nie wlozone i jakie wyposazenie mega. Cena jest bardzo ale to bardzo atrakcyjna. Powinienes sprzedac w mig. zastanawiam sie dlaczego ludzie z "zakupu kontrolowanego" jeszxze sie nie rzucili jak na swieże buleczki:) ps. Daj mi znac na pw czy zostana ci jakies graty, chetnie odkupie w razie czego wydech z dokładką
  19. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wlasnie mialem to pisac. Konsola identyko jak w bmw. Mi sie podoba , takie nowoczesne tylko ze to juz nie jest Audi :/ a przód wyglada bosko. ciekawe kiedy wreszcie go zaprezentują.
  20. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    przycisk juz zakupiony z linku od kolegi wrzosu jeszcze tylko sterownik 8-kanałowy i musze znalezc jakiegos magika który mi to ogarnie zeby było W moich okolicach znalezc fachowca to najtrudniejszy punkt całej operacji
  21. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O to to dzieki ten chyba bedzie pasował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.