Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exportsubripp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exportsubripp

  1. Co polecacie do pielegnacji i nablyszczenia czarnej skóry wentylowanej ?
  2. Co to za heble? Grubo lecisz z koksem. Dokladke zderzaka tez bedziesz zmieniał?
  3. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzieki wielkie
  4. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktos instrukcje jak zdemontować jednostke mmi 3g z auta? Zeby niczego nie połamać i jakich narzedzi użyć ...
  5. Rozumię że filmy video podczas jazdy mozna ogladac tylko na mmi 3g high z dyskiem? Na moim 3g low nie uda sie tego odblokować?
  6. Ja wiem ze za komuny nigdy bym nawet nie mógł pomarzyć o audi b8 , smartfonie tablecie czy laptopie. Jak se pomysle w jakim przepychu żyją moje dzieci to wcale nie żałuje ze taki mamy system w PL. Mój ojciec jest bylym zolnierzem zawodowym i zke za komuny nie mielismy ale sam przyznaje ze jak patrzy jakie luksusy mają moje dzieci ( tablety, youtube , fb , gry, owoce świata , wakacje zagraniczne itp to k...wa co tu porownywac ludzie. Małpa by nawet bez problemu zauwazyla jaki system jest lepszy . Moj brat jak raz na rok matka banany przyniosla za oomuny do domu bo sie udalo skombinować to skakał wlasnie jak ta przyslowiowa małpka hehe a teraz wszystkiego do wyboru do koloru, nawet żulom spod śmietnika nie chce sie robić jak ich wołam tak im dobrze bo socjalne biorą z gminy.
  7. Ja na codzień jeżdżę między innymi tym
  8. .Marcooooooooo !!!!!!!!!!!!!!
  9. Oczywiscie. A ja mam auto po programie i wcale nie jest powiedziane ze nawet jakbym teraz wymienil wszystko na nowe to pewnie za 5 tys km sprzeglo znow sie zacznie slizgac jak u kolegi wrc i wielu innych kolegow po programie. Chytrosc tu nie na nic do rzeczy . Trzeba wymienic sprzeglo i chyba wracać do serii
  10. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac lubie to
  11. jedrekx , zebys wiedzial ze bardzo trudno znalezc A5, ja szukalem kilka miesiecy i dałem sobie w koncu spokój i tez kupilem A4 , tych jest od groma i zdecydowanie łatwiej znalezc cos konkretnego.
  12. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jaka miejscowość?
  13. Pieron a powiedz mapy masz teraz na 2 kartach czy na jednej? Bo ja sie umawialem na przyszly tydzien na wgranie pl lektora i mapy 2015 we Wroclawiu ale koles powiedzial ze mapy sa na 2 kartach ktore trzeba przekladać. To prawda?
  14. A co ma aku wspolnego ze sprzeglem?
  15. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skrab to nie tak łatwo jutro wymieniają mi oliwe i rozrząd. Mechanik jest bardzo oblegany. Powiedzial ze przy tak duzej robocie nie da sie zrobic sprzegla "przy okazji" tak wiec temat jest odłożony na później. Ale to mi nie przeszkadza w uzytkowaniu auta bo efekt ślizgania wystepuje tylko przy ekstremalnym wyprzedzaniu a ja jezdze 95 procent po miescie i wyprzedzam niezwykle rzadko
  16. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopy oddalem auto do warsztatu na wymiany oliwy. Mam 111 tys przebiegu. Wystarczy ze mu powiedzialem ze ma zalac motul specyfic czy one sa tez różne? jakie on dokladnie ma miec parametry i norme? Chodzi mi o motul specyfic.
  17. Oczywiscie ja tez uwazam ze po takie b8 to raczej nikt by se trudu nie zadawał zeby takie spektakularne kradzieze robic ale jednak zawsze to ograniczenie ryzyka. Wiadomo ze wiekszosc pospilitych zlodziejaszkow bedzie wolalo jezdzic za toba i bez problemu np na parkingu pod marketem bez stresu zawinąć auto niz sie bawic w pokonywanie zabezpieczen w domu. Ot to tylko taka luźna dyskusja
  18. Czy fajny... kolega ma stary pilot z niebieskimi przyciskami czyli bez zmiennego kodu! czyli smiało można było rezać fabrycznego homelinka!!! Co do pilota w zapalniczkę to odradzam!! zakupiłem owy firmy hormann i nie można zamknąć popielniczki, jest o ok 3mm za długi. Ja boksowałem się z bramą ze zmiennym kodem ok 2 miechów ale sobie poraddziłem zakładająć dodatkowy moduł. i wszystko gra.tak , gra ale ten modul zmienia kod zmienny na kod staly. Homelink wtedy dziala ale takie moduły to gratka dla zlodzieja. Ja mam jeden pilot bisecur ze zmiennym kodem do bramy i do garazu to musialbym zakladac dwa moduly i teoretycznie zlodziej podjezdza zczytuje kod i pozniej otwiera sobie bez problemu obie bramy. Wiem ze nie ma co paranoizowac ale wg mnie to jaki sens ma zakladanie modulu który znacznie pogarsza jakosc zabezpieczenia ? Rownie dobrze trzeba bylo odrazu kupic chiński napęd ze stałym kodem i tez wszystko by gralo.
  19. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k9-kombi-s-line-podsufitka-srodek-komp-i4993802650.htmlhttp://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-podsufitka-s-line-oslony-sedan-i5020218532.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-podsufitka-s-line-oslony-kombi-i5035774872.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-kombi-podsufitka-s-line-czarna-8k-i4982047248.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-podsufitka-plastiki-raczki-kpl-i5047970514.html http://allegro.pl/audi-a4-8k9-b8-s-line-podsufitka-panorama-plastik-i4967770569.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-avant-s-line-podsufitka-tapicerka-i5010223435.html dużo tego....ale i ceny :/ :/ niby tak ale tu chodzi zeby bylo w miare blisko bo dzwonilem w kilka miejsc i ludzie preferują odbior osobisty raczej. No nic trzeba bedzie podjechac do Lubina na gielde i obgadac sprawe z handlarzami czesci.
  20. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    masz : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300411-jak-wlaczyc-usluge-on-line-w-mmi-3g-bez-sim/page-3#entry4325228
  21. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odblokowac mozna bez kabla. Przejrzyj posty wstecz . Kolega wrzucal instrukcje jak to zrobic skryptem
  22. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ja nie mam banga w takim razie . Mam z przodu w trójkątach okràgłe glosniczki z logiem b&o ale to pewnie dorezane bylo , w tylnich slupkach nie ma nic wiec chyba moze byc normalna podsufitka bez banga ibez szyberdachu bo go tez nie mam. Jakby ktos mial to na pw, potrzebuje tez gratów do pdc przód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.