Treść opublikowana przez exportsubripp
-
Jakie preparaty do czyszczenia tapicerki ?
Co polecacie do pielegnacji i nablyszczenia czarnej skóry wentylowanej ?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Mod na plus.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Co to za heble? Grubo lecisz z koksem. Dokladke zderzaka tez bedziesz zmieniał?
-
B8 TrOOOOp
dzieki wielkie
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos instrukcje jak zdemontować jednostke mmi 3g z auta? Zeby niczego nie połamać i jakich narzedzi użyć ...
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Rozumię że filmy video podczas jazdy mozna ogladac tylko na mmi 3g high z dyskiem? Na moim 3g low nie uda sie tego odblokować?
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja wiem ze za komuny nigdy bym nawet nie mógł pomarzyć o audi b8 , smartfonie tablecie czy laptopie. Jak se pomysle w jakim przepychu żyją moje dzieci to wcale nie żałuje ze taki mamy system w PL. Mój ojciec jest bylym zolnierzem zawodowym i zke za komuny nie mielismy ale sam przyznaje ze jak patrzy jakie luksusy mają moje dzieci ( tablety, youtube , fb , gry, owoce świata , wakacje zagraniczne itp to k...wa co tu porownywac ludzie. Małpa by nawet bez problemu zauwazyla jaki system jest lepszy . Moj brat jak raz na rok matka banany przyniosla za oomuny do domu bo sie udalo skombinować to skakał wlasnie jak ta przyslowiowa małpka hehe a teraz wszystkiego do wyboru do koloru, nawet żulom spod śmietnika nie chce sie robić jak ich wołam tak im dobrze bo socjalne biorą z gminy.
-
Strefa motocyklistów
Ja na codzień jeżdżę między innymi tym
-
Piłka nożna
.Marcooooooooo !!!!!!!!!!!!!!
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
Oczywiscie. A ja mam auto po programie i wcale nie jest powiedziane ze nawet jakbym teraz wymienil wszystko na nowe to pewnie za 5 tys km sprzeglo znow sie zacznie slizgac jak u kolegi wrc i wielu innych kolegow po programie. Chytrosc tu nie na nic do rzeczy . Trzeba wymienic sprzeglo i chyba wracać do serii
-
B8 TrOOOOp
zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac lubie to
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
jedrekx , zebys wiedzial ze bardzo trudno znalezc A5, ja szukalem kilka miesiecy i dałem sobie w koncu spokój i tez kupilem A4 , tych jest od groma i zdecydowanie łatwiej znalezc cos konkretnego.
-
B8 TrOOOOp
A jaka miejscowość?
-
SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82
Pieron a powiedz mapy masz teraz na 2 kartach czy na jednej? Bo ja sie umawialem na przyszly tydzien na wgranie pl lektora i mapy 2015 we Wroclawiu ale koles powiedzial ze mapy sa na 2 kartach ktore trzeba przekladać. To prawda?
-
Wpadł klucz do kanału olejowego w głowicy ;/
- Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Raz na rok- spadek obrotów przy przyspieszaniu
A co ma aku wspolnego ze sprzeglem?- B8 TrOOOOp
Skrab to nie tak łatwo jutro wymieniają mi oliwe i rozrząd. Mechanik jest bardzo oblegany. Powiedzial ze przy tak duzej robocie nie da sie zrobic sprzegla "przy okazji" tak wiec temat jest odłożony na później. Ale to mi nie przeszkadza w uzytkowaniu auta bo efekt ślizgania wystepuje tylko przy ekstremalnym wyprzedzaniu a ja jezdze 95 procent po miescie i wyprzedzam niezwykle rzadko- B8 TrOOOOp
Chłopy oddalem auto do warsztatu na wymiany oliwy. Mam 111 tys przebiegu. Wystarczy ze mu powiedzialem ze ma zalac motul specyfic czy one sa tez różne? jakie on dokladnie ma miec parametry i norme? Chodzi mi o motul specyfic.- [ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Oczywiscie ja tez uwazam ze po takie b8 to raczej nikt by se trudu nie zadawał zeby takie spektakularne kradzieze robic ale jednak zawsze to ograniczenie ryzyka. Wiadomo ze wiekszosc pospilitych zlodziejaszkow bedzie wolalo jezdzic za toba i bez problemu np na parkingu pod marketem bez stresu zawinąć auto niz sie bawic w pokonywanie zabezpieczen w domu. Ot to tylko taka luźna dyskusja- [ALL B8] Moja A4 B8 1.8 TFSI
Czy fajny... kolega ma stary pilot z niebieskimi przyciskami czyli bez zmiennego kodu! czyli smiało można było rezać fabrycznego homelinka!!! Co do pilota w zapalniczkę to odradzam!! zakupiłem owy firmy hormann i nie można zamknąć popielniczki, jest o ok 3mm za długi. Ja boksowałem się z bramą ze zmiennym kodem ok 2 miechów ale sobie poraddziłem zakładająć dodatkowy moduł. i wszystko gra.tak , gra ale ten modul zmienia kod zmienny na kod staly. Homelink wtedy dziala ale takie moduły to gratka dla zlodzieja. Ja mam jeden pilot bisecur ze zmiennym kodem do bramy i do garazu to musialbym zakladac dwa moduly i teoretycznie zlodziej podjezdza zczytuje kod i pozniej otwiera sobie bez problemu obie bramy. Wiem ze nie ma co paranoizowac ale wg mnie to jaki sens ma zakladanie modulu który znacznie pogarsza jakosc zabezpieczenia ? Rownie dobrze trzeba bylo odrazu kupic chiński napęd ze stałym kodem i tez wszystko by gralo.- B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k9-kombi-s-line-podsufitka-srodek-komp-i4993802650.htmlhttp://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-podsufitka-s-line-oslony-sedan-i5020218532.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-podsufitka-s-line-oslony-kombi-i5035774872.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-avant-kombi-podsufitka-s-line-czarna-8k-i4982047248.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-podsufitka-plastiki-raczki-kpl-i5047970514.html http://allegro.pl/audi-a4-8k9-b8-s-line-podsufitka-panorama-plastik-i4967770569.html http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-avant-s-line-podsufitka-tapicerka-i5010223435.html dużo tego....ale i ceny :/ :/ niby tak ale tu chodzi zeby bylo w miare blisko bo dzwonilem w kilka miejsc i ludzie preferują odbior osobisty raczej. No nic trzeba bedzie podjechac do Lubina na gielde i obgadac sprawe z handlarzami czesci.- B8 TrOOOOp
masz : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300411-jak-wlaczyc-usluge-on-line-w-mmi-3g-bez-sim/page-3#entry4325228- B8 TrOOOOp
Odblokowac mozna bez kabla. Przejrzyj posty wstecz . Kolega wrzucal instrukcje jak to zrobic skryptem- B8 TrOOOOp
To ja nie mam banga w takim razie . Mam z przodu w trójkątach okràgłe glosniczki z logiem b&o ale to pewnie dorezane bylo , w tylnich slupkach nie ma nic wiec chyba moze byc normalna podsufitka bez banga ibez szyberdachu bo go tez nie mam. Jakby ktos mial to na pw, potrzebuje tez gratów do pdc przód. - Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?