Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu chciałem pokazać moją OOOO - wcześniej się wstydziłem, bo był golas :facepalm:

Mam ją od prawie 30 miesięcy (kupiłem, gdy miała 43kkm). Zarejestrowanie się na forum spowodowało, że wpadłem w wir modów i małymi kroczkami doszedłem do egzemplarza jak w opisie oraz na zdjęciach.

Bardzo dziękuję Forumowiczom za pomoc, doradzanie i cierpliwość WRC :wink:

Trochę o moim białasie.

Koła na lato to ORI ROTOR 8,5Jx19", ubrane w opony 235/40 R19 Bridgestone Potenza
Koła na zimę to ORI S LINE (pomalowane w ciemny grafit) 8,0Jx18” z oponami 225/45 R18 Continental WinterContact TS850P

Dodatkowe wyposażenie:
Pełen S line zewnętrzny (dołożony)
Pełen S line wewnętrzny (fabryczny)
Pakiet ”Czerń”
Przyciemnione tylne szyby
Brak oznaczenia modelu i pojemności silnika
Tapicerka Sprint wymieniona na Alcantarę perforowaną
Dekory ze szczotkowanego aluminium wymienione na piano wraz z ramką zegarów
Lusterka zewnętrzne, ogrzewane i elektrycznie składane (były bez grzania i funkcji składania)
Lusterko wewnętrzne z automatyczną funkcją przeciwoślepieniową (wymiana ze zwykłego)
Czujniki parkowania tył z wizualizacją (uruchomione VCDS) na ekranie MMI + dołożony i działający PDC przód
System Start-Stop (wyłączony w VCDS) J
System MMI Navigation 3G HIGH (wymieniony z 3G LOW)
Obsługa głosowa nawigacji oraz telefonu
Odtwarzacz DVD w centralnej konsoli (dokodowana w VCDS możliwość oglądania filmów DVD, także w trakcie jazdy)
Zmieniarka płyt CD dla MMI Navigation (6CD)
Złącze bluetooth wraz z zestawem głośnomówiącym
Bang & Olufsen 13 głośników + subwoofer w bagażniku (wymiana z 8 głośników)
AMI w schowku pasażera
Pakiet oświetlenia QQ1 (dołożony i zmienione na LEDowe)
Bixenony ze światłami do jazdy dziennej LED
Czujnik zmierzchowy świateł i czujnik deszczu
Coming home, leaving home
Tylne lampy LED (wymienione na NEONy)
Światła przeciwmgielne z przodu (dokodowana w VCDS funkcja doświetlania zakrętów oraz żarówki OSRAM Cool Blue)
Heble kompletne z S4
Wydech na ten z modelu 3.0 TDI
Przyciski i i pokrętła nawiewów wymienione na te z modelu poliftowego
Uaktywnione dodatkowe funkcje dzięki VCDS: wskazanie naładowania akumulatora, lap timer, temperatura oleju, test zegarów
Wygłuszenie matami STP Silver oraz GMS Dynamat
CHIP na 180KM i 417Nm
Menu PL, Mapy EU 2015, Lektor PL


Setup letni...jeszcze bez hebli S4
WP_20140321_003_zps02873fc5.jpg

Setup zimowy...
WP_20141123_003_zps6129e3b5.jpg

Tyłek z dwururką...
WP_20141009_017_zps1f934e21.jpg

Wnętrze...
WP_20140831_003_zpsd4f88607.jpg

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością wpiszę się pierwszy z gratulacjami :) JEST KOX! Wszystkie mody zdecydowanie na plus! Nic nie trzeszczy po wszystkich wymianach ? :>

Piano w środku robi robote! Kładzie karbon na łopatki. Daj fotke ryjka z przodu, też jest w black?

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z przyjemnością wpiszę się pierwszy z gratulacjami JEST KOX! Wszystkie mody zdecydowanie na plus! Nic nie trzeszczy po wszystkich wymianach ? :>

Dzięki :wink: nic nie ma prawa trzeszczeć, jestem bardzo wyczulony na to i jeżeli coś takiego miało miejsce było momentalnie eliminowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki teraz nalot?

U mnie po modach zaczęło trzeszczeć w dwóch miejscach, ale nie tam gdzie zdejmowałem tylko w słupku osłona:/ Wygłuszałeś wszystkie drzwi czy tylko front?

U kogo soft robiłeś?

SS udało się wykodować czy trzeba było bardziej radykalne kroki zastosować? ;)

Tapicerkę mam taką samą i każdemu kopara spada jak wsiada do auta :D

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki teraz nalot?

U mnie po modach zaczęło trzeszczeć w dwóch miejscach, ale nie tam gdzie zdejmowałem tylko w słupku osłona:/ Wygłuszałeś wszystkie drzwi czy tylko front?

U kogo soft robiłeś?

SS udało się wykodować czy trzeba było bardziej radykalne kroki zastosować?

Tapicerkę mam taką samą i każdemu kopara spada jak wsiada do auta

teraz 125kkm i wlasnie po wymianie ORI kompletnego rozrządu. Soft był robiony w Poznaniu jeszcze przy okazji poprzedniego właściciela. Chciałem poprawiać u Alligatora ale w końcu go tylko zhamowaliśmy i wyszło 180KM i 417Nm. Puki co nic się nie dzieje przez te ponad 80kkm więc nie dotykam. SS udało się wkodować, ale kilka razy VCDS odrzucał kodowanie. Tapicerka fakt, według mnie najładniejsza, zdobyta także dzięki koledze z forum :wink:

Zdjęcie ryja...także cały czarny tylko listwa w kolorze platinium, tak, żeby d*pa nie była wlasnie z d*py :grin:

WP_20150122_013_zps06bbb324.jpg

Wygłuszałeś wszystkie drzwi czy tylko front?

cały przód, tył także, ale mata STP poszła tylko na zewnętrzną stronę, czyli całą wnęke tylnych drzwi wyklejałem.

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz wrażenia że po wygłuszeniu drzwi zamykają się ...dziwnie. Oczywiście są cięższe więc łatwiej, ale dźwięk dla mnie troche nie teges taki jakby dzwoniący. Jak wymieniałeś boczki z przodu też CI brakło jednego otworu na kołek ? Czy miałeś przedliftowe fotele i siadło wszystko ładnie? Ja miałem polift i nie daje mi to spokoju bo przez to nie jest jedną stroną dokładnie dociągnięte do drzwi może stąd odgłos zmykania taki inny.

Listwe przód i dyfuzor zrobił bym też w czarno ;)

Soft masz podobny do mojego, 178KM i 412Nm. Orientujesz się jaki masz sterownik silnika? EDC17 CP 04,14, 20 ? Pytam bo ciekawi mnie czy da się u mnie innym vcdsem wykodować SS gdybyś miał takie samo ECU.

Spalanie średnie? u mnie 7.2 rzeczywiste przy średniej prędkośći 40km/h

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele z tego co mi wiadomo są poliftowe wszystko ładnie siadło, co do kołków...kurcze, nie pamiętam, wszystko ładnie i równo siedzi. Po wygłuszeniu jest naprawdę ok, nic nie dzwoni :) sam to robiłem (pierwszy raz) i zajęło mi to 6h. Listwa przedniego zderzaka i dyf zostaje platinium :wink: super to gra z rotorami. Sterownik nie wiem, postaram się sprawdzić przy okazji. Co do spalania to komputer pokazuje równo 7.0/100, a nie pamiętam kiedy ostatnio resetowałem komputer, może z 10kkm temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no porobione prawie wszystko, wstydzić już nie ma się czego, tylko automatycznie powstaje jeden problem :huh:

Czym Ty się teraz będziesz chwalił jak mody juz porobione????

Białaś ładniusi, bezawaryjności :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo miałem pisać. Walnał jedngo posta i zadowolony. :D Inni taką historie modzenia to rozpisaliby na 50 kart i 300 postów, a tak pozbawiłeś nas mozliwości dyskusji;) Ale tak serio, to wszystko kompletne, nic sie nie gryzie i efekt całościowy świetny.

A listwa rzeczywiście ładnie z rotorem zgrywa sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe to białe robi robotę :) zapomniałeś jeszcze napisać jaki tam zawias siedzi bo coś widzę że chyba jakieś sprężyny są nie seryjne ? ramkę wkładasz poliftową w piano ? czy od a5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany! Znając mnie i życie jakieś mody jeszcze powpadają :wink: Zawias siedzi 1BE i nic z nim nie robiłem. Ramka wpada zwykła polakierowana z A4 - wlasnie dojechała, dzięki Artur :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie pokazałaś swoją bielinkę. ładne to macie :wink: ładnie pomodzone :naughty:

koledzy mają rację czemu dopiero teraz pokazujesz autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no nareszcie pokazałaś swoją bielinkę. ładne to macie ładnie pomodzone
koledzy mają rację czemu dopiero teraz pokazujesz autko

Koledzy mają rację :wink: za modzenie wziąłem się dopiero rok temu i jakoś nie było czasu na prowadzenie "bloga" każdy mod to czysty spontan i szybka realizacja :facepalm: głównie w Navipol u Marcina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie pokazałaś swoją bielinkę. ładne to macie ładnie pomodzone

koledzy mają rację czemu dopiero teraz pokazujesz autko

Koledzy mają rację :wink: za modzenie wziąłem się dopiero rok temu i jakoś nie było czasu na prowadzenie "bloga" każdy mod to czysty spontan i szybka realizacja :facepalm: głównie w Navipol u Marcina.

u mnie jest podobnie, każdy mod to okazja bo akurat takie graty się w okazyjnej cenie pojawiły :wink: . w tym tygodniu czekam na kolejne zabawki. w navipolu podłączałem neony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy (oprócz WRC) modzi na częsciach które się trafiły przypadkiem w dobrej $$ ;) Jakby przyszło kupować wszystko po cenach z allegro to bysmy podbili wartość aut o 50% ;)

Pieron, fotele masz z elektryką czy manuale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieronsko ladny bialas :) Tez szukam przedniego kompletnego zderzaka od S-y, ale ciezko cos znalezc. Sme polamance, albo bez PDC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, każdy (oprócz WRC) modzi na częsciach które się trafiły przypadkiem w dobrej $$ Jakby przyszło kupować wszystko po cenach z allegro to bysmy podbili wartość aut o 50%

Pieron, fotele masz z elektryką czy manuale?

Fotele manulane, jestem jedynym kierowcą więc zdają egzamin. Co do cześci, na aledrogo też troche wydałem $$, bardziej chodziło mi o pomysł na moda zaczerpniety od Was i szybka realizacja.


Ramki zegarów w piano :D

WP_20150126_003_zps35289a9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...