Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Ładniutka - a fotki widze robione na podziemnym na 3stawach

A ramkę zegarów mogłeś przed malowaniem zastąpić tym samym elementem z A5 i dopiero malować - efekt o niebo lepszy tym bardziej w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano dziś, 17:39
Ładniutka - a fotki widze robione na podziemnym na 3stawach
A ramkę zegarów mogłeś przed malowaniem zastąpić tym samym elementem z A5 i dopiero malować - efekt o niebo lepszy tym bardziej w tym kolorze.

Si, 3Stawy i ryj w Silesii :wink: co do ramki z A5 to pewnie bez jakiejś przeróbki by się nie obeszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gibons za informacje, zostaje więc tak jak jest :facepalm:

Powiedz mi, a kiera poliftowa S-line w jakiej cenie można wyrwać z poduchą? Jak dobrze by się spięło ze sprzedażą mojej to byłby to chyba kolejny mod :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy (oprócz WRC) modzi na częsciach które się trafiły przypadkiem w dobrej $$ Jakby przyszło kupować wszystko po cenach z allegro to bysmy podbili wartość aut o 50%

Pieron, fotele masz z elektryką czy manuale?

Fotele manulane, jestem jedynym kierowcą więc zdają egzamin. Co do cześci, na aledrogo też troche wydałem $$, bardziej chodziło mi o pomysł na moda zaczerpniety od Was i szybka realizacja.

Ramki zegarów w piano :D

WP_20150126_003_zps35289a9a.jpg

No i o wiele lepiej :thumbup1: choc brakuje wedle mnie chromów typowych dla A5, no ale ja mam świra na punkcie chromów wiec może dlatego :wink:

Jak ramka od a5 to i wymiana szybki zegarów

sama szybka nie wystarczy obudowa przednia licznika też :)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gibons za informacje, zostaje więc tak jak jest :facepalm:

Powiedz mi, a kiera poliftowa S-line w jakiej cenie można wyrwać z poduchą? Jak dobrze by się spięło ze sprzedażą mojej to byłby to chyba kolejny mod :grin:

W czerwcu mogłem komplet kupić za 800 zł a teraz za swoją dałem 1100 zł s-line tak o 100-150 drożej

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere okrągłą polift można kupić za 200zł łamana dołem jest droższa 800-1000zł poducha to koszt ok 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne zestawienie B8 w avancie i bieli exterior i czerni interior :slina: :slina: :slina:

Wydaje mi się, że gdzieś już ten samochód w SK widziałem i to nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, fajna! No cóż... nie pozostaje mi nic jak pokazać moją BIAŁĄ :) jak umyję to wrzucę kilka fotek.

Do niedawna odwiedzałem forum tylko z powodu technicznych aspektów. Ostatnio trochę czasu więcej na forum posiedziałem i już neon-y czekają na montaż :). Forum uzależnia :grin:

Edytowane przez adameksc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idealne zestawienie B8 w avancie i bieli exterior i czerni interior
Wydaje mi się, że gdzieś już ten samochód w SK widziałem i to nie raz

W Katowicach są chyba takie dwie sztuki - jedna biała 2.0TFSI na pełnym sline, ale w pakiecie chrom na blachach SK i druga moja. Jeszcze jedna widziałem na SL :wink:

Ja często własnie bywam w okolicach jakie masz w opisie :wink: więc pozdrawiam i do spotkania na drodze :wink:



Fajna, fajna, no cóż... nie pozostaje mi nic jak pokazać moją BIAŁĄ jak umyję to wrzucę kilka fotek.
Przez to forum to chyba na poważnie zacznę się bawić w mody. Do niedawna odwiedzałem forum tylko z powodu technicznych aspektów. ostatnio trochę czasu więcej na forum posiedziałem i już neon-y czekają na montaż

Ja podobnie miałem...tylko podziwiałem fury i "dokształcałem" się technicznie :wink: później wszystko pękło :facepalm:


No i w końcu PDC przód pokazuje jak powinno :)

WP_20150127_002_zpsf578b01c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka kox , nie chcesz sprzedac tych kół letnich lub zimowych?

Dzieki bardzo :) Co do kol to nie, opony zimowe nowe z 2014 kupione dopiero co w listopadzie, a letnie w marcu 2014 wiec jeszcze na nich pojezdze ;) a nie planuje zmiany.

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze zrobił dach na czarny połysk :wink::wink::wink:

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...