Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

exportsubripp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez exportsubripp

  1. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorzu a jak powinien wygladac ten guzik do mojej mmi 3g low ? sam przycisk chyba jest ok. chodzi badziej o ramkę i prawą zaślepkę. powinna być prosta na rogu, a nie zaokrąglonahttp://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-panel-8k2-959-674-g-8k2959674g-i5043327002.html http://allegro.pl/audi-a4-a5-q5-panel-8k1-959-673-k-8k1959673k-i5043329708.html mam wstydliwe pytanie jak wyjąć panel klimy ? w 1 aukcji prawa strona jest zaokraglona czyli tak jakby montaz mial byc po prawej stronie. A u mnie ten przycisk jest z lewej od esp off. Za to w drugiej juz jest ok ale przycisk jest opisany drive select. To chyba nie jest pdc ? Wrzuce zaraz fotke poglądową jak to u mnie wygladaO tak.
  2. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzegorzu a jak powinien wygladac ten guzik do mojej mmi 3g low ?
  3. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki wielkie kolego , wiązka zakupiona przed chwilą przeze mnie , teraz jeszcze potrzebuje moduł obslugujacy przod i tył oraz guzik w konsole. Moze komus sie walają takie graty ? przycisk kup w asso wcale nie jest taki drogi Przycisków na pęczki na Allegro. Ale chyba kolega nie czeka na gotowe linki do wszystkiego. Włóż trochę wysiłku. Po sterownik PDC zgłoś się do kolegi tomeq001 znalazlem tylko jeden , cena niezbyt niska jak za guzik. Ile takie cos kosztuje w ASO ?http://allegro.pl/panel-przycisk-esp-pdc-8k1959673g-audi-a4-b8-8k0-i5149142106.html
  4. No i "..." , nasi stracili gola i niestety remis :/
  5. Dzisiaj na a4 miedzy Wroclawiem a Legnicà wyprzedzilo mnie bardzo ladne a4 b6 avant z ramkami klubowymi , taki kolor szaro błękitny , z podwójnym wydechem i rejestracja DLW. Bardzo ladne autko ale nie zdazylem zrobic fotki bo wiozlem meble i nie chcialem gnać A dwa dni temu w Bolesławcu na parkingu pod kinem Forum stało tez audi klubowe , nie wiem czyje to moze byc , pierwszy raz widzialem.
  6. A jak popijecie to jak do domu wracacie? Kazdy ma kierowce ?
  7. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki wielkie kolego , wiązka zakupiona przed chwilą przeze mnie , teraz jeszcze potrzebuje moduł obslugujacy przod i tył oraz guzik w konsole. Moze komus sie walają takie graty ?
  8. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś namiar na wiązke do pdc przód? Szukam szukam i nic ...
  9. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I co wyszło? Co jest popsute?
  10. Cwiara pamietasz mnie? Pilismy razem w piątek. Tzn tak mi sie cos przypomina
  11. dobrze ze przetrwałem do rana i mialem sprawy pod kontrolà bo bym teraz dumał z kim moja żona sie bawiła hahaha A jesli chodzi o to o czym kto myslal to faktycznie nie kazdy chcial sie tylko pobawic bo jednak do pewnych incydentow dochodzilo w piątek na dyskotece. Kto pamieta ten wie :/ ale nie ma sie czym chwalic wiec lepiej puscic to w niepamięć. co do jedzenia to faktycznie placek w sobote był okropny, ciekaw jestem czy ktos go zjadł całego , dla tej osoby szacun Impreza super , czlowiek wypoczął na maksa , zapomniał o problemach dnia codziennego. Jedynie brakowalo mi na tym zlocie jakiegokolwiek nawiązania do marki audi, jakichś prezentacji autek na żywo itp. Ale to jedyny tak naprawde minus , reszta była na 5 wg mnie.
  12. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzieki wszystkim za info . Amaradaar trafiles w sedno, tego typu problemy to jedyne jakie chcialbym posiadać
  13. Szymek szkoda ze nie bylo Cie na BT , może za rok Cie namówie , ps. z tymi aktualizacjami to juz ci kiedys pisalem gdzie najblizej mozna to zrobic, we Wrocławiu , nigdzie blizej na tę chwile tego nie zrobisz. W razie co to pisz na pw do mnie lub pierona jak cos potrzebujesz. ps. kiedy robimy tego spota? panowie , reflektuje ktos jakies spotkanie? a moze by polecieć do chlopakow do Wrocka ?
  14. Nie dziwie sie ze wszyscy grzecznie jechali. Kto by chcial byc zatrzymany i dmuchac w balonik po tym co sie dzialo w sobote
  15. exportsubripp odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie. Dzisiaj po wczorajszej trasie 500 km z BT odpalilem silnik i z ciekawosci wszedlem w stan oleju. I odkad mam auto zawsze mialem poziom na max nawet na zimnym silniku a dzisiaj wyskoczylo mi cos takiego. Powiedzcie czy to normalne ze na zimnym pokazuje cos takiego? Dodam ze przejechalem jakies 30 km i jeszcze raz sprawdzilem to juz pojazało max poziom. Tylko ze kiedys zawsze jak sprawdzalem to nawet na zimnym byl max. Dziwne. Wie ktos ocb ?
  16. Barca przehrac moze tylko z realem, oczywiscie nie w dzisiejszej formie.
  17. Brawo. Czyli wszystko poszlo jak zwykle. 3 punkty byly pewne i przez chwile mialem watpliwosci ale niepotrzebnie bo wynik mógł byc tylko jeden, jak zazwyczaj. Ps. Sedzia byl za***isty, wytrzymal ciężar meczu i nie dal sie prowokować. Visca el barca !!!
  18. Wynik narazie przyzwoity. Miejmy nadzieje ze nic juz sie nie zmieni.
  19. Fakt troche nie trafilem w moment hehehe kamyk faktycznie akurat jak to pisalem to mascherano i ronaldo odegrali role życia
  20. 20 lat kibicuje barsie ale naprawde takiego pilkarza jak gryzoń od dawna nam brakowało. Sam mesjasz meczu nie wygra. Jeden lider moze miec slabszy dzien ale teraz jest dwóch egzekutorów. Brawo. Piekny mecz, dużo piłki a mało teatru dzisiaj , chyba potwierdzicie panowie.
  21. Tak jeeeeeest !!!!!!!!!
  22. Jak tak przeglądam fotki to Wladi najlepiej trzymał fason
  23. Kryspin zanurkował jak rażony piorunem i zaliczył żółć. Tępić symulantów.
  24. Kurde ale Pique uratowal sytuacje. To jest klasa swiatowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.