Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas na pokazanie nowego nabytku AUDI A4 2.7 TDI multitronic 2009r. Miało być 3.0 TDI i przeróbka na RS4 ale zabrakło funduszy ;). Auto już kupiłem przerobione na S4 także trochę rezania odpadło.

Wyposażenie:

- MMI 3G HDD

- bixenon

- Fotele S4 elektrycznie sterowane

- Kierownica FL + gałka zmiany biegów FL

- Nakładki na pedały S4

- servotronic

- Lampy tył neon

- Zderzak S4 przód i tył

- Lusterka S4

- hamulce S4

- dekory piano black

- wydech S4

- alufelgi ori 18" zima

- alufelgi ori 19" rotor lato

Zmiany zrobione:

- oświetlenie tablicy rej. ori LED z A6

- nowe klocki ATE

- nowe wycieraczki :D przód i tył

- nowe opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 245/35 r19

- klubowe ramki

Plany są ale zobaczymy jak z czasem i kasą.

cede73ecabe7967337f9f0eb57c67d7c.jpg

a8efde9f1272f4ef0010b709eb39cca3.jpg

b9778c823ea479eee499150ba305d22e.jpg

44aa68bdff9c4abbd0042012a8bfdd14.jpg

f2c944a961ae59ecdd5fbafabd665fe8.jpg

e45a989af16c857b12391cb0ebaf40d2.jpg

c1e047e21b17a40693b205eca49a6b76.jpg

6398f8689dbcef055e59f97f3a705808.jpg

50c011a40119642e74769e293c1a0ad8.jpg

6b8ccca4b2baaf4e6bf992b310b9d235.jpg

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

Piekna bryczka ;) bezawaryjności i powodzenia w modach :a4fan:

Opublikowano

Super furacz

Teraz ci pozostało wsadzenie quattro i skrzynia tip

Opublikowano
  • Autor

Super furacz

Teraz ci pozostało wsadzenie quattro i skrzynia tip

hehe narazie skrzynia chodzi ;)

Opublikowano

Piękny bialas,czym się lepiej buja a4 czy a6?

Opublikowano
  • Autor

A6 dużo wygodniejsze, ale A4 też ma swoje uroki ;D

Opublikowano

No no :thumbup1:

Opublikowano

Piękna maszyna - na bogato :):thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Pare rzeczy jest do zrobienia ale wszystko w swoim czasie ;) fajnie ze sie podoba

Opublikowano

Gustownie :kox:

Opublikowano

hehe narazie skrzynia chodzi ;)

Będzie pan zadowolony :) *

Bardzo fajnie zrobiona. Cztery rury generalnie mi się nie podobają, ale to moje zboczenie.

*pod warunkiem ze nie będzie upalane

Opublikowano

Kolor super :) mody na plus widzę że nawet listwę w kokpit gość dorezał :) bo w ogłoszeniu była jeszcze srebrna.

Opublikowano
  • Autor

To ja dorezalem ;)

Opublikowano

A jak tam te wszystkie systemy o ktorych koledzy mowili ze nie dzialają? Poprawiles to wszystko? Jak z pdc przód, naprawione ? Ps. Fura fajna, na plus modyfikacja przodu , drogi mod bardzo , ponad 10 k pln chyba wychodzi i roboty dużo. Fajne autko. Oby tylko wszystko działało jak trzeba.

Opublikowano

Super fura ☺ gratulacje

Opublikowano

śliczna jest :kox::kox::kox::kox: brakuje mi tu tylko panoramy :decayed:

Opublikowano

Piękna ale :git:

Opublikowano
  • Autor

A jak tam te wszystkie systemy o ktorych koledzy mowili ze nie dzialają? Poprawiles to wszystko? Jak z pdc przód, naprawione ? Ps. Fura fajna, na plus modyfikacja przodu , drogi mod bardzo , ponad 10 k pln chyba wychodzi i roboty dużo. Fajne autko. Oby tylko wszystko działało jak trzeba.

PDC działa tylko muszę przycisk dorezac ;)

śliczna jest :kox::kox::kox::kox: brakuje mi tu tylko panoramy :decayed:

fakt tego brakuje, zawsze na sufit można fototapetę przykleić

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

Ładny

Powodzenia w modach

Edytowane przez skotmen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.