Treść opublikowana przez Shadow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tydzień temu wszędzie Cię było pełno
-
[Małopolska] Widziany, widziana
12.40 na skrzyowaniu 3 wieszczow z karmelicka srebrne b7 na rejestracji SCI a o 13.00 aleja 29 listopada na bp Fanta przyklejony do dystrybutora - bogacz. Sent from my Nexus 4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lift RS6 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiocha przyjechać na spota na stalówkach, no nie ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Niebieskie B6 avant w pełnym s-line na czarnych matowych felach s-line z naklejkami (aquaauto.pl ?) rejestracja KR 270*Y na Aleji 29 Listopada pod stacją BP po 16. Myślę, że nasz, bo miał naklejkę B6 DIVISION.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kobieta ? Która wygrała konkurs miss ? - Będę. Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
#Piczomagnes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo nie zainwestowałeś w dobre buty http://sklep.sizeer.com/puma-nius-bmw-puma,marka,PU,168484725.bhtml- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciekawe jak to idzie w ziemie.. AUDI cabriolet 2.8E quattro, Occasion, Benzin, 25'000 km, CHF 8'900 - AutoScout24- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weźmie ktoś komputer z vagiem na spota ?- Mocowanie zderzaka s-line
Witam, zauważyłem, że w niektórych zderzakach s-line są dołączone dodatkowe mocowania przy kratce środkowej, niestety ja przy swojej dokładce która mam rezać nie mam czegoś takiego i zastanawiam się czy idzie to gdzieś dokupić. Załączam zdjęcie poglądowe Źródło: allegro.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Panowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podrzucicie dokumenty z odwołaniami w kwestii fotoradarów itd od _Gabriel_ czy sami będziecie zarabiać ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ten Twój wypad do pobawienia się quattro ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładkę od s-line a w czym problem wystąpił > Problem jeszcze nie wystąpił, bo dopiero mam zamiar to montować.. Chciałbym w razie czego kogoś zapytać gdybym nie wiedział- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładkę od s-line- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak będziecie mieli kompa to też chętnie skorzystam A teraz z innej beczki: rezał ktoś z was przednią dokładkę do B6 ?- Wieje z nawiewów przy wyłączonym nadmuchu
Witam, nie mam pojęcia co się dzieje, ale od pewnego czasu podczas wyłączonego nawiewu 'wieje' mi do środka, a ponadto podczas mycia woda dostaje się do środka właśnie po przez wyloty klimatyzacji. Wiecie co mogło się popsuć ? Dziękuję za każdą pomoc- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie jeszcze się męczą z VAGiem turbina, mikroszczelina ? Tak czy inaczej ASO będzie miało zjebkę- Przestało działać zamykanie z pilota
Działa wszystko! Dzięki bardzo steve69- Przestało działać zamykanie z pilota
Witam, co jakiś czas ni działało zamykanie z pilota (musiałem to robić kluczykiem), ale po kolejnym odpaleniu i przejażdżce wszystko wracało do normy, chociaż przy otwieraniu kluczykiem piszczało i migały kierunkowskazy. Jednak dwa dni temu przestało w ogóle działać zamykanie z pilota i nie reaguje zupełnie. Myślałem, że to bateria w pilocie, ale dziś ją wymieniłem i nadal jest to samo. Proszę o pomoc, jakieś sugestie.- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Poduchy na razie nie muszę podpinać. Chce tylko wiedzieć czy złoże to do kupy i czy będzie się dało z tym pojeździć dopóki nie skompletuję całości- Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Nie będzie się kręciło ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!