Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie zderzaka s-line


Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem, że w niektórych zderzakach s-line są dołączone dodatkowe mocowania przy kratce środkowej, niestety ja przy swojej dokładce która mam rezać nie mam czegoś takiego i zastanawiam się czy idzie to gdzieś dokupić. Załączam zdjęcie poglądowe

zderzak.jpg

Źródło: allegro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tej części tez zmontujesz góre z dokładką, ale jednak będziesz musiał bardziej pokombinować i pewnie użyć sporo więcej nitów, na dodatek bez trytytek też się pewnie nie obejdzie :wink: Spróbuj się dowiedzieć jaki ma numer i zapytaj o nią w aso, jeżeli nikt Ci go nie poda,to w sobote będe w domu i Ci jej numer prześle :wink:

tu masz fajne foto z działu sprzedam zapożyczone:

5thXplc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel87 mozesz podac nr tego wzmocnienia?jest to do dokupienia w aso?

sorry, ze dopiero dzisiaj... ale oto numer 8E0 807 233 D

dzwoń do aso i na pewno Ci to skombinują :wink:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

tutaj masz jeszcze takie poglądowe foto jak to wzmocnienie wygląda przymocowane do górnej części zderzaka, może się przydać :wink:

USP3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem z ciekawości jeszcze raz numer sprawdzić czy sie przypadkiem nie pomyliłem: 8E0 807 233D BD0

niech dzwoni do aso i pyta, ja w katalogu jednego ze sklepow tez tego nie znalazłem, no ale taki mam numer :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi dzis w aso szewczyk ,koles powiedział ze jest to czesc zderzaka i nie wystepuje oddzielnie w sprzedazy.Jutro chyba podjade do nich i pokaze obrazowo ze czesc ma swój numer i jako taka wystepuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da. Często jest tak, że na części widać numer, ale element występuje w całości z innym w tym przypadku ze zderzakiem. Nie ma możliwości zamówienia samego mocowania.

No to chyba lipa... w takim wypadku moim zdaniem prędzej w totka trafisz niż uda Ci się to znaleźc w używkach :kwasny: ...ale powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie da. Często jest tak, że na części widać numer, ale element występuje w całości z innym w tym przypadku ze zderzakiem. Nie ma możliwości zamówienia samego mocowania.

W zeszłym tygodniu również byłem w ASO po tę część i odp.jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...