Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Najlepszego Solenizanci !
  2. Fantomas na kocmyrzowskiej teraz ?
  3. ramzes zdrówko nowego klubowicza ! Tylko mu oleju do kaszki nie dolewaj - z przyzwyczajenia
  4. Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma Dzieki jeszcze raz za szybki odzew i pomoc. Oddam jak najszybciej ;-) Daj mi jeszcze znac co pijesz ;-) PB98 Następnym razem ja może bd musiał pożyczyć, aięc na spokojnie
  5. Moge Ci pozyczyć jeden alus, ale gumy tam prawie nie ma
  6. Przyjedziesz na spota to Ci powiedzą co masz z tym zrobić
  7. To już wiem czemu taki opalony - karnecik urodzinowy na solarę musiałeś dostać STO LAT i przesiadki na Audi
  8. Raczej będzie to co pisał TooMeeK87, ja miałem to samo.
  9. Shadow odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Jeszcze ranty nie porysowane ? Już wspominałem, że konkret, ale tak jak mówił Lenox - zderzak na tył od esy
  11. Shadow odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    Własnie też nie mogę się zdecydować. Wiem, że jest sporo takich 'składaków', a nawet i dziwniejszych (np. przód s-line tył ms-design). Zobaczymy co wyjdzie z ankiety, ale wygląda na to, że będzie to s-line
  12. Jakieś nowe informacje o poprawie zdrowia ?
  13. Shadow opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, mam rozterkę jaki zderzak wrzucić na tył do czarnego sedana B6 z przodem s-line, nie wiem czy składak z s-line i s4 nie będzie robił dramatu, s-line tył przy czarnym kolorze po prostu ginie, a tył od S4 to po prostu . Z drugiej strony jako na przód lepiej mi się podoba właśnie s-line, dlatego nie wiem co wybrać. Prosze o głosy w ankiecie żeby pomóc mi podjąć decyzję. Z góry dzięki!
  14. Ładna koza Podbij na spota to zobaczymy co tam pozmieniałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.