Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shadow

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shadow

  1. Fantowski pojawisz się wreszcie na spocie czy wstydzisz się przyjechać kozą na zimowym setupie ?
  2. https://www.youtube.com/watch?v=qonb5rqIyUk
  3. Nie uśamiechaj sie tylko gadaj co masz na oku:d Cos czuje że ładny wynalazek upatrzyłeś ESa jakas? Będziesz na spocie jutro? moze uda mi sie wpasc jak mnie shadow do domu odwiezie Pewnie, że odwiozę nawet i przytransportować Cię mogę - 3zł/km. Prawdziwa promocja, bo w cene przejazdu wliczony jest olej, a nie jak co poniektórzy liczą jeszcze 1l do każdych 100km..
  4. Elektrotechnik Specjalizacja: Systemy Trakcji Elektrycznej. Obecnie zajmuje się projektowaniem sieci trakcyjnej i nie mam nic wspólnego z Pendolino Możesz wpisać do CV, że nie pisałeś aplikacji dla PKW
  5. Gregf wczoraj ok 15.45 na Mogilskim ?
  6. "Nie jeździ na wodę" nabiera zupełnie nowego znaczenia Audi A7 h-tron http://antyweb.pl/audi-kombinuje-z-wodorem-oto-audi-a7-sportback-h-tron/
  7. Oczywiście Ty jeździsz po nowe bloczki ?
  8. Zrobiłeś już mod z otwieraniem bagażnika ?
  9. Bez przesady miałem max 120 Wiesz - to ostatnie podrygi, bo za chwilę nie będzie trakcji brak Niestety wiem co czujesz
  10. Wczoraj ok. 20:30 na moście kotlarskim czarne A4 B7 KR 339** - jesli dobrze pamiętam to lennox Tam to chyba można jechać < 150 km/h
  11. czemu podejmujesz decyzje bez mojej wiedzy A to przepraszam Pany cza mi wycieraczki do B6 z tym nietypowym uchwytem, co tam macie, za ile i na kiedy? pw Ramzes, a ramiona żeby mieć normalny uchwyt ? Masz takie coś ?
  12. Wąski i Fanta gratulacje! Świetnie pojechane.. Wąski nie oszczędzał furmanki Siema
  13. Dziś o 13:30 pod U2 na AGH A4 B5 rej SM 456** Wyciekło z miski olejowej...
  14. Dokładnie! dasz sie podładować ?
  15. Siema All Ma ktoś może pożyczyć taką ładowarkę do akumulatora lustrzanki Sony ? W zasadzie podładowanie na spocie też by mnie ratowało.. Prawie nie robie zdjęć, a jak trzeba to nie ma czym naładować, bo się zapomniało zabrać
  16. - Ale wczoraj była impreza u Kazia! Piliśmy śliwkowy kompot rozrobiony ze spirytusem. - No i co z tego? - Zaczęli mówić na mnie Jogobella. - Dlaczego? - Bo rzygałem ekstra dużymi kawałkami owoców.
  17. Gdybym usłyszał szuranie wahaczem to bankowo bym ogarnął o co chodzi Następnym razem będę czaił czy ktoś na mnie nie gwizda
  18. rozglądałeś się za najbrudniejszym autem w Krakowie ?
  19. Może ktoś preferuje AMG++ w FULL opcji http://otomoto.pl/mercedes-benz-clk-200-amg-tuning-lambo-lpg-C32666783.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.