Treść opublikowana przez jrs77
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziś ok 13:30 wjeżdżał do Tesco na Wielickie B6 bodajże... i bodajże czarny lakier, rej KR... Pomachałem z mej brudnej niuni
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
Ja psiknąłem preparatem do smarowania "brunox"- traktuje nim zamki w zimie i jak do tej pory nie marzło... Po psiknięciu i poruszaniu manetkami poszedl dym i smród. ale pomogło. Polecam odczekać do włączenia świateł, przeciąg zrobić w aucie a najlepiej odparować suszarką lub jakimś nawiewem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja odpadam... w pracy. Niby mogę podjechać ale peugeotem nie wypada... poza tym za dużo anten na dachu mam i poupierda... bym je
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam kablowke w UPC i wystarcza mi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, ja. podobno w tym tygodniu maja zrobic jakas nowa oferte. Czekam najdluzej jak sie da, jak sie nic nowego nie pojawi to rezygnuje https://www.facebook.com/antyncplus NC+ wycofuje się! Będą ZMIANY! Anty NC+ osiągnęło sukces. NC+, ANTY NC+, ZMIANY W NC+, FACEBOOK NC+, FACEBOOK ANTY NC+, PAKIETY W NC+, - Anty Nc+, Facebook Anty Nc+, Facebook Nc+, Nc+, Pakiety W Nc+, Zmiany W Nc+ -Wydarzenia, Sport, Plotki, Auto-moto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wąski- 100 lat, kasiory i zdrowia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na moj lakier nic nie pomoze....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo pełnego baku, zepsutych fotoradarów, no i 100 lat a tak poza tym to zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie co auto zadbane to zadbane.... Mój były ówcześnie 5-cio letni Fiat Uno wyglądał na dwudziestolatka..... Tak był nie zadbany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Też się przyłączam z życzeniami do... Jeżyka/Pabla* *niepotrzebne skreślić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na alko w MPK mi wychodziło 0.01 promila ale to po fajkach, a jak chcieliśmy wk***ić szefa w Telefonice to cała zmiana wydmuchiwała 1.5-1.8 promila... jaja niewaskie byly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do jakich celów??? Siebie sprawdzić??? Czy kogoś? do weryfikacji swojego stanu po upojeniu alkoholowym To kup alkotest chyba że chcesz alkomat.... na alledrogo chodzą już od 13 zeta, coś lepsiejszego to koło 100 można by kupić A alkomaty już od około 1000 można kupić ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ---------- Hm.... będę miał maskotki dla dzieci do sprzedania tanio na allegro.... reflektował by ktoś?? ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- Kiedyś coora lubiła tą maskotkę...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
umyłem auto i śnieg prószy, przynajmniej w Skawinie.... Branoc wsiem, jako, żem w pracy to idę spać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do jakich celów??? Siebie sprawdzić??? Czy kogoś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oszczędność czasu.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bryyy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziadek niezle bryka....... ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Tak jak babcie, ktore łokciami torują drogę do tramwaju/autobusu a jak już wlezą to nagle sił nie mają....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
leczą sie z obżarstwa.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wsadziłem w lampy z przodu H4 Osram night breaker+..... Różnica oszałamiająca.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Są zmiany klimatyczne na plus i minus, jak dla mnie ocieplenie to bzdura....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To właśnie skutki globalnego ocieplenia...... JAk leci Kevin na wiosnę to znak, że się pory roku zmieniają.... Tak coś koło sylwestra będzie późna jesień.... A w sumie ciekawy by był sylwek przy +20 stopniach....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jutro pod Wawę lęcę na operacje córki.... Ciekawe, czy droga odśnieżona będzie..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hm...... wymierzyć np kawalkiem plastiku, otwory dopasowac, kupic blache i by bylo.... Iść np na jakieś warsztaty szkolne szkoły mechanicznej, tam mają gientarkę i może taniej by wyszło. Jeno dobra blacha, coby nie gniła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś mi tu na forum wpadło w oko osłony z blachy 3mm....... Bodajże za 200 PLN